Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Лично аз имам проблем със андроид 7 и със предната и със тази последния малкия ота ъпдейт. Забелязвам че със включено wifi тела не спи постояно нещо буди процесора на мобилен няма този проблем. Днес пробвах флашнах през компа и предната и последнат версия и тествах със регион ru и ro, все тая не спи както трябва при включено wifi и хаби ток.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
Аксесоари
#77

Пусни го на икономичен режим с плъзгача отляво. При мен, в нормален режим пада с 1% за цяла нощ, като не му спирам, нито Wi-Fi, нито мобилните данни.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#78

И при мен беше така и все си мисля че след този последния малък ъпдейт нещо стана. Интересно че днес го върнах на предишната версия и пак беше така, но реално след флаш трябва време за да се нормализира ще го видя как ще е след някой друг ден.

Та интересно не знам защо е така но може и тук някъде да е проблема.

[Изображение: 3cb290d1424ab21504a46a0f1ab65c10.jpg]

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#79

някой обърнал ли е внимание дали пада по-бързо батерията с Андроид 7?
при П1 имаше този проблем след преминаване към версия 6 на Андроид.
Цитирай
#80

Тези, които имат телефона, може ли да ми кажете дали могат да се крият софтуерните бутони и дали може да се навигира с централния бутон отдолу?
Цитирай
#81

Да, могат да се крият и да се ползва физическия бутон за навигациюя. Бутоните могат да се извикват с леко плъзгане нагоре в най-долната част на екрана.
Според голяма част от потребителите на 4PDA, със 7-цата телефона им е почнал да държи повече.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#82

Здравейте !И аз съм се запътил да се отказвам от моето LG G4 и да премина на Lenovo P2 и то не само заради проблемите които имам напоследък с LG-то а заради голямата батерия ,добрият звук,бутона за отпечатъци и още куп неща които ги няма в LG G4!!Изборът ми беше между Lenovo P2 и Motorola Moto Z Play но Lenovo победи!Дано да съм направил правилният избор!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#83

Здравейте. Купих си Леново П2 преди два месеца и като цяло съм много доволен от телефона.Дори и камерата работеше доста добре.Но преди десетина дена без да искам притиснах телефона както ми беше в джоба към една машина и му счупих стъклото на камерата.В резултат камерата сега не фокусира.Въртях лупичката на ръка но ако има фокус при макро режим надалече няма и обратно.Дори развих лупичката докрай но не успях да я извадя. Навих я така че да има някакъв фокус на около два метра и залепих ново поръчаното съкло. Днес приятел ми показа режима на авто и ръчен фокус .Когато променям фокуса се чува стържене като от зъбчатки.Някой има ли идея как се осъществява фокуса.Телефона е неразглобяем така че имам достп до камерата само през стъкълцето което залепих.
Цитирай
#84

Някой прави ли му впечетление завишен разход на батерия в стенбай на wifi, след андроид 7. При мен за ноща 12% надоло а и забелязвам че на WiFi тела не спи както трябва, намобилни е ок. Инсталирал съм и съм пробвал на чиста инстслация пак е така.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#85

Пушек, провери в настройките да не е включена опцията за резервни копия. Твърде вероятно е телефона постоянно да прави копия и да ги праща през Wi-Fi до сървърите на Гугъл. Обикновено това се отразява на живота на батерията.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#86

Всичко е спряно и сканирване във местоположение. Друго което ми прави впечетление че във разширени настройки на WiFi каквото и да задам при спящ режим да се случва WiFi е винаги активно. Има някакъв проблем със WiFi при 7та. Инсталирвал съм 5 пъти на чисто със различни регионални кодове и съм тествал без да слагам никакви програми пак си е така.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#87

Другото, което ми хрумва е някое приложение да събужда непрекъснато телефона. Виж в Настройките > Диспечер на захранването > Управление на приложения, дали са изключени всички програми за ползване във фонов режим. Обикновено различните чат-клиенти, месинджъри и подобни правят мизерии. Ако и на чист клиент е така е нещо системно, но кое точно е въпроса.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#88

Пробвах го без нищо инсталирано след 5 чисти флашвания със различни регионални кодове, че ми прави впечетление че 4G също не е ок нещо. Проблема не е във инсталирано приложение.

[Изображение: 549de734e8c3743c1decaa4341bc0c6d.jpg]

Някой със седмица да сподели наблюдения?

P20 Pro Twilight
Цитирай
#89

(2017-05-17, 20:23:55)Pusheka написа:  Пробвах го без нищо инсталирано след 5 чисти флашвания със различни регионални кодове, че ми прави впечетление че 4G също не е ок нещо. Проблема не е във инсталирано приложение.

[Изображение: 549de734e8c3743c1decaa4341bc0c6d.jpg]

Някой със седмица да сподели наблюдения?

Lenovo не са изпипали седмицата докрай. Ще има още ъпдейти.
Цитирай
#90

При мен не се наблюдават такива проблеми. Със 7-ца съм.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#91

(2017-05-24, 00:14:10)valkov2 написа:  При мен не се наблюдават такива проблеми. Със 7-ца съм.
Колега я ми кажи със какъв регионален код си че аз оставих _ro но не съм сигурен дали оригиналния беше такъв?

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#92

Кое по точно е регионалния код?
Номер на версията:  P2a42_S233_170404_ROW
Версия на радоимодула: М8953_7000.100.02.06R
Версия на ядрото: 3.18.31-perf-g247719e biuldslave@njbs15 #1

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#93

(2017-05-25, 16:52:37)valkov2 написа:  Кое по точно е регионалния код?
Номер на версията:  P2a42_S233_170404_ROW
Версия на радоимодула: М8953_7000.100.02.06R
Версия на ядрото: 3.18.31-perf-g247719e biuldslave@njbs15 #1
Напиши в диалера ####5993#  и дай шот.

[Изображение: 715366276932ee93935bfcd43122dc25.jpg]

Проблем няма тела само дето със включено WiFi не спи както трябва 50 на 50, на мобилен е ок. Със шетцита не беше така.

P20 Pro Twilight
Цитирай
#94

Същото като това, което си постнал е и при мен. Нещо не можах да направя екранна снимка - нали се задържа Power + Volume Down ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#95

(2017-05-25, 21:27:12)valkov2 написа:  Същото като това, което си постнал е и при мен. Нещо не можах да направя екранна снимка - нали се задържа Power + Volume Down ?
Значи съм оцелил региона, да това е комбинацията.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#96

Колеги, следя мненията тук и по други места за телефона и ми се ще да ви запитам: струва ли си шестте стотака машинката? В момента карам с А6010+ но малко ми писна да разхождам допълнителни батерии и пауър банки и се чудя дали си заслужава подобен ъпгрейд? Има ли сериозни болежки телефона? Четох, че камерата била под посредствена и че при видео картината се разминава със звука. Нещо вярно от това?
Цитирай
#97

Парите си ги заслужава напълно. Няма някакви характерни, изявени болежки. Снимал съм няколко клипа и не съм забелязал да има разминаване между звук и картина. Може да се получава в някаква определена резолюция. Камерата е посредствена на тъмно, също както и на 80% от телефоните. На светло се справя доста прилично. Във всички случаи след 6010, П2 ще ти се стори като да се качиш от колело на пистов мотор. Smile

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#98

Аз го закупих от Виваком преди малко повече от месец и като цяло съм много доволен. Батерията издържа около 2,5 - 3 дена при интензивно използване на всички функции, а ако работиш по-пестеливо и включваш редовно функцията за пестене на енергията, когато не ползваш телефона, спокойно можеш да изкараш 5 пълни дена. Имам известни резерви към камерата, която има много настройки, но при по-слаба осветеност не се справя особено добре. За сметка на това клиповете са с кристално качество(записва и в 4К). Звукът от високоговорителя(1,5 вата) е най-силният, който съм чувал от телефон. Дисплеят е изключително ярък и с много наситени цветове. Процесорът е много пъргав и осигурява приятна работа с телефона. WiFi е изключително чувствителен и се свързва светкавично дори със слаби мрежи. 4G работи перфектно. Тъчскрийнът е една идея по-слабо чувствителен от тези на Самсунзите. Телефонът е много удобен за хващане, въпреки че е с 5.5 инчов екран, защото е тесен и тънък. Като цяло 620 лева напълно си заслужават за този телефон като се има предвид, че Самсунг с такива характеристики струва с 200 лева отгоре.
Цитирай
#99

Здравейте! Имам чувството, че също по- бързо ми пада батерията.. Имам и няколко въпроса:
1. Отваряйки панела горе за бързо вкл на Уай фай, трафик на данни блутут, и др. Виждам как иконките на фенерче и Джпса и самолетен режим премигват и се изключват, а не са били включвани!? Някой има ли такъв проблем, забелязал ли е?
2. Как се прави скрийн шот на този P2? На екрана ми се появи едно малко бяло като точка ф3мм явно някаква малка иконка оприличавам я на рогато човече, мъчих се да ви я покажа но не можах да направя скрийн шот и я хванах и я изтрих... Какво е било това... със 360 секюрити съм и последно я ръчках да не е изкарала някаква икона тя... ? Изобщо тоя андроид 7 не ми харесва.. прави някакви шашкънии сам и съм забранил почти всичко... Все пак толкова и разбирам....

П.С. Вече разбрах как се прави скрийн шот... и остава само дилемата каква беше тая мини иконка дяволче някакво...

До администраторите... Тая тема, защо не я качите в Леново P модели, ами е в Леново други модели?
Цитирай

(2017-05-26, 10:09:34)valkov2 написа:  Парите си ги заслужава напълно. Няма някакви характерни, изявени болежки. Снимал съм няколко клипа и не съм забелязал да има разминаване между звук и картина. Може да се получава в някаква определена резолюция. Камерата е посредствена на тъмно, също както и на 80% от телефоните. На светло се справя доста прилично. Във всички случаи след 6010, П2 ще ти се стори като да се качиш от колело на пистов мотор. Smile
Много хубаво не е на хубаво. Така ми звучи мнението ти ? В кръга на шегата, разбира се.
Под разминаване на звук и на картина имах предвид по-скоро при онлайн гледане на видео и слушане на радио примерно. Много хора се оплакват от това, но пък твърдят, че с нугата е оправено?
Я да те поизмъча още малко - как звукът със слушалки? Адски много време телефонът ми е walkman през деня и ми е важно. Пращене има ли? Чист ли е звукът?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)