Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия
#51

Здравейте, от няколко дни и аз съм с тази телефон. Искам да попитам има ли начин да се изключи звука на уведомленията, но  телефона да звъни, когато те търсят. Самсунга имаше такава опция и беше много удобно, не цъкат вайбър и други програми , но си звъни. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой има ли идея дали има начин да се активира жироскопа на телефона? Все си мисля, че телефона има жироскоп. До скоро имах Huawei Ascend G7 и навсякъде в интернет пише, че няма жироскоп, но истината е, че има. Докато беше с андроид 4.4.4 всичко си беше окей, после получих официален ъпдейт до 5.1 и жироскопа се заключи. Отначало помислих, че е нещо бъг от софтуера, но и други хора се оплакваха. Върнах до 4.4.4 и отново проработи, а малко след това изкочи и начин за отключване на жирото чрез руут. За Р8 лайт беше същата история. А сега Р9 лайт е последният им модел от лайт серията и за това си мисля, че има жиро, но е системно заключено. Някакви идеи?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#53

Имам един въпрос Smile Мога ли да отключвам или заключвам телефона, като при другия телефон с почуквания два пъти на дисплея? Smile
Цитирай
#54

(2016-12-15, 10:23:37)Kiki23 написа:  Имам един въпрос Smile Мога ли да отключвам или заключвам телефона, като при другия телефон с почуквания два пъти на дисплея? Smile

Не
Цитирай
#55

Ако опцията е заложена като стокова - да. С външно приложение едва ли.

 
Цитирай
#56

Здравейте, телефонът е на два дни и от тъмния тапет не бях забелязал в началото, но сега се вглеждам и има много малка черна петно с (доколкото размерите ми позволяват да видя) правилна правоъгълна форма. Това ли са така наречените изгорели поксели и възможно ли в на чисто нов телефон. И ако да, дали някой би ми уважил гаранцията?
Цитирай
#57

При повече такива на брой изгорели пиксели евентуално може и да има гаранционно събитие.

 
Цитирай
#58

Благодаря, дано остане само този. Уж четох доста за телефона, не го срещнах като проблем на модела, явно кофти бройка.
Цитирай
#59

Някъде четох , че биометричния сензор (пръстовия отпечатък) бил доста проблемен ... това вярно ли е ?
Цитирай
#60

(2016-12-15, 14:52:50)dandos написа:  Някъде четох , че биометричния сензор (пръстовия отпечатък) бил доста проблемен ... това вярно ли е ?
Аз лично нямам никакъв проблем с него. Ползвам го постоянно!
Цитирай
#61

И при мен сензора работи добре. За заключване с почукване Nova Launcher го поддържа като екстра, но забелязах на този телефон, че като използваш програми за заключване при отключването се стартират разни приложения които не си пускал. Някакъв бъг се получава, с новите ъпдейти не съм пробвал дали е оправено.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

Относно биометричния сензор, не е ”проблемен” или бъгав, а е ”ЗЛЕ НАСТРОЕН” отпечатък. Какво имам в предвид... Има възможност за 5 отпечатъка, но си мисля , че никой Не настройва най-малко 4 за два отпечатъка (двата показалеца). Настройката е най-добра по следния начин : Почти с върха на показалеца се докосва, като пръста е успоредно с телефона (спрямо двата края по ширина и нито градус по-различно), а втория отпечатък се прави вече под ъгъл удобен за захващане с една ръка, пипайки сензора с показалец ( тук отпечатък се взима по-надолу от върха на показалеца). Има един момент в който е възможно при взимане на втория отпечатък , телефона да реши че вече го има... тогава се трие и наново докато стане. Другите два отпечатъка са по същия начин на другата ръка. 
Така го обясних, че чак и аз взех да го разбирам ... Big Grin

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#63

Явно грешно съм се изразил , сензора си работи повече от добре за момента ! Под проблемен имах предвид , че се прецаквал хардуерно и спирал да работи ... някой чул (чел) ли е такова нещо ?
Цитирай
#64

Абе колеги,струва ми се че след последния ъпдейт телефона ми звъни слабо,а е усилен на макс...или съм оглушал рязко

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Предложете в тоя ред на мисли някаква изпитана програмка за усилване на звука...

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#65

Абе колега, след ъпдейт ресет на телефона правен ли е?

 
Цитирай
#66

Искам да попитам има ли п9 лайт жироскоп , в магазина ми казаха че няма в сайта на Huawei пише ,че има ?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#67

(2016-12-17, 17:26:17)NoMaD написа:  Абе колега, след ъпдейт ресет на телефона правен ли е?
Ми не,при отлично работещ телефон не виждам защо да му правя...Мислиш че е от това ли?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

(2016-12-17, 21:08:48)androidcho0 написа:  Искам да попитам има ли п9 лайт жироскоп , в магазина ми казаха че няма в сайта на Huawei  пише ,че има ?

Изтегли приложение ,което показва всички налични сензори в телефона. Там ще видиш ,че жироскоп не е наличен.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#69

[Изображение: 504f03c7c41c018f6cd802efd09a2371.jpg][Изображение: 5dd7f1e68e2ee4f6434e6032fd7200f9.jpg] Здравейте колеги,как да нулирам системното приложение. Първоначално го пробвах как работи но не съм доволен защото няма опция за задаване на дата на засичане!

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#70

Може ли малко помощ за този пусти ВАЙБЪР Когато приложението е на заден план се получават съобщенията, но щом се изчисти приложението трябва да се отвори за да видиш че имаш пропуснати съобщения, а и индикатора не ги регистрира
Цитирай
#71

Деинстлираи го и го инсталираи на ново Ваибара и ще се оправи.На моя телефон работи перфектно

Sent from my Passport using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#72

БЛАГОДАРЯ  сега се оправи  Storstark
Цитирай
#73

Много често инсталация и де инсталация на приложенията помага да се фиксират леки бъгове.С времето андроидските приложения нарастват като обем MB.И понякога и за това се получават леки лагове и или не съвсем добра работа на дадено приложение.Например феисбука с времето стига до 250-300 мб в памета на телефона а когато се деинсталира и инсталира на ново феисбука е много по малък като обем.Също така от време на време пускат и леко бъгави версии на приложенията които се оправят със следващ ъпдеит.Приятна вечер и успех колега

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#74

Според мен няма смисъл да ги деинсталирате, а просто да им изтриете данните. Това е равносилно на преинсталиране. При следващото включване ще ви иска всички настройки отначало. При мен фейсбука бъгва от време при преглед на Most Recent и по този начин ми се оправя. Важи за всички приложения този метод. Не триете КЕША, а данните на приложението !
Цитирай
#75

Как да премахна думите, които ми излизат над клавиатурата?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)