Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

(2017-07-24, 21:13:11)Johnny Bravo написа:  Някой да има проблем с нотификациите на Скайп след ъпдейта?...
Пробвай с по-стара версия на приложението.

 
Цитирай
Аксесоари

Много добър съвет. Как не се сетих сам. Благодаря! Ще пробвам и ще пиша за резултата.

Мда, всичко е наред сега. От новата версия на скайпа е било. Майкрософт каквото добарат го унищожават.
Цитирай

Преди месец и нещо дадох на ремонт в Мтел мойто телефонче. Месеца изтече, никой не ме потърси и аз отидох да проверя какво се случва. Служителят започна с това, че вероятно са ми звънели, но не съм вдигнала. Както и да е, гледа нещо на компютъра и каза, че не е при тях. Звъня до сервиза и след 10 минути му отговориха, че не може да се ремонтира. Предложиха да върнат парите, но отказах, на мен телефон ми трябва и казах, че искам същия. Сега обаче трябвало да чакам две седмици да върнат от Хуауей парите, които съм платила?!! И едва тогава ще видя нов телефон. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем? Уточнявам, че телефона е на лизинг и е на 7 месеца.
Цитирай

е да ти дадат друг,какъв е проблема
Цитирай

Пълни измишльотини!!!!
Теб не те интересува, дали те ще си взимат пари от Хауей или не!

Отиваш и настояваш на момента или да ти върнат парите (ТОЛКОВА КОЛКОТО СИ ПЛАТИЛ ПО КАСОВА БЕЛЕЖКА) или веднага да ти дават нов, неразпечатан телефон!!!

Хора, търсете си правата бре! Стига сте позволявали да ни мачкат!

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

(2017-07-28, 09:04:03)bummer2000 написа:  Пълни измишльотини!!!!
Теб не те интересува, дали те ще си взимат пари от Хауей или не!

Отиваш и настояваш на момента или да ти върнат парите (ТОЛКОВА КОЛКОТО СИ ПЛАТИЛ ПО КАСОВА БЕЛЕЖКА) или веднага да ти дават нов, неразпечатан телефон!!!

Хора, търсете си правата бре! Стига сте позволявали да ни мачкат!

    Интересно за коя държава говориш , тук е така и да настояваш и да викаш все тая ... Лично съм го преживял. Какво да правя да се бия ли с тях ? Комисии за това и онова...никаква файда .Много сте силни пред клавиатурата.... Bu Bu Bu

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай

Колеги имам малък проблем днес се "люснах" по корем,и си строших дисплея на хуавейя...както и да е,телефона е в гаранция и се чудя дали да го дам в ментел за смяна,или да го нося на оказион ?
В оператора тряя да чакам 30-35 дни,а в оказион-сервиза ми казаха след 3 дена ще е готов,с 6 месеца гаранция,някой да е сменял тъч и да знае каква гаранция дават в ментел?


Отправлено с моего XT1032 через Tapatalk
Цитирай

Колеги как да си върна надписа на иконките на указателя и съобщенията и камерата на най-долния ред,че нещо вчера изчезнаха,незнайно как.Изключвах,рестартирах апарата,но не става,търсих в опциите,но не намерих как мога да ги пусна обратно.Мерси.


Прикачени файлове
.jpg Screenshot_20170802-110559.jpg Размер: 11.24 KB  Сваляния: 63
Цитирай

Вече гаранция нямаш към Мтел. Давай си го в някой сервиз и това е.
Цитирай

Колеги,изчезна ми наименованието на иконките на най-долният ред.Ще прикача снимка.Някой ако знае как се оправя,защото търсих в опциите не намерих.Пробвах да рестартирам телефона,но не се оправи,сменях и различни теми пак не става.


Прикачени файлове
.jpg Screenshot_20170802-110559.jpg Размер: 11.24 KB  Сваляния: 63
Цитирай

Там никога не е имало поне при мен
[Изображение: 62f00f2fa4add14f2655a833a61f5e6b.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

хмм,почти съм сигурен,че до вчера имаше.
Цитирай

И аз не си спомням да е имало надписи!
Цитирай

(2017-08-02, 12:20:59)Lanoz написа:  Колеги,изчезна ми наименованието на иконките на най-долният ред.Ще прикача снимка.Някой ако знае как се оправя,защото търсих в опциите не намерих.Пробвах да рестартирам телефона,но не се оправи,сменях и различни теми пак не става.
И при мен е така. Не е имало никога надписи.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте някой знае ли защо не мога да си сложа друг шрифт с този андроид 7 ? Преди да го ъпдейтна нямаше проблем ,сега нестава Sad
Цитирай

Мисля, че шрифта се променяше само ако телфона работи на Английски език.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

мерси на всички.Нещо аз съм се заблъдил явно.
Цитирай

И да се похваля, след един месец в сервиза и  още 10 дни чакане, днес от Мтел ми дадоха чисто нов телефон!  Опитах да му сложа новия ъпдейт, но нещо не става. Изтеглих актуализацията, рестартирам телефона, тръгва да зарежда съдържанието и до там. Появява се удивителен знак и съобщение, че не може да се инсталира. Под него има друго съобщение Reboot нещо си и като го натисна телефона се връща в началното състояние. Някакви идеи как да се справя?
Цитирай

Сменяй го със следващия....нов.

 
Цитирай

Здравейте.
Струва ми се, че имам проблем с говорителчето, когато пусна да слушам музика и увелича звука над половината, качеството започва да се влошава.
Ако е възможно да кажете при вас как са нещата, когато слушате музика и увеличите повечко "децибелите". Visslar

Телефончето е поръчано по интернет и пристигна преди няколко дни в перфектна опаковка и състояние, ако има някакво значение.

Smile
Цитирай

Здравей!Според мен с това говорителче е нормално да криви при по високо ниво.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Предполагам, че е така, но тъй като ми е първият телефон от тъч скрийновете и реших да питам.
Просто като се увеличи повече и започва да заглъхва и се зачудих дали е нормално, а и съм си в правото(14 дни) да го върна или да го пращам за ремонт.

Smile
Цитирай

Здравейте,Знаете ли дали след ъпдейта има възможност да се включи опцията за автоматично превключване между мобилни данни и wifi,тъй като в момента карам на постоянно включени и двете,а преди като излезна от обсега на домашната ми мрежа wifi се изключваше само .
Цитирай

Здравейте,от около 2 седмици има леко свирене в зарядното...дали е проблем и възможно ли е да си прецакам батерията?
Цитирай

Здравейте,имам     Huawei p9 lite.Като сложа снимка на контакт и опитам да го набера,излиза размазана на цял екран,а не в кръгчето.Въвел съм контактите с +359 и в паметта на телефона,както и съм ги копирал в gmail.Ако някой може да ми помогне да отстраня проблема,ще съм му много благодарен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)