Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

Нямаш проблем. Не се мъчи, така си е, и при нас десятките е така. Когато ти звънят ще ги виждаш на цял екран снимките.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
Аксесоари

здравейте,забелязах следното,по принцип тела го държа на английски език,обаче имам проблем с джипиеса,не иска да тръгне стой на едномясто стрелката,вчера реших да го включа на бг език и джипиеса тръгна без проблем,нормално ли е това?искам да ми е на английски но няма да ми работи така джипиеса,някви идеи защо става така и дали има начин да работи когато съм на английски език?

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай

Някой миже ли да ми помогне ???? Съпругата ми има П9 Лайт и рингтоновете на телефона са ужасно тихи. Почти не се чуват. Всичко уж е усилено до край, но ефект няма. Мелодията за звънене е с нормална сила, но там има друг проблем - от време на време телефона сам сменя мелодията с друга.Имате ли идея как да оправя рингтоновете и какво да направя ,за да не се сменят мелодиите сами ?
Цитирай

Здравейте, 
Притежавам модела  VNS-L31, който е с 3 рам. Купих го от eBay, докато бях в Англия.Вече половин година го имам и съм много доволен. 
Единствен недостатък е тихия звук в слушалката, който дори усилен докрай e слаб. Не дай си боже наоколо да е по-шумно, когато говоря - едва чувам другата страна... Съпругата ми има Samsung J3,който е нисък клас, но  звука е ясен и силен, дори ако не се понамали се чува на метър от нея какво и говорят. 
Вие имате ли същите наблюдения при P9 lite? Bu
Цитирай

(2017-09-27, 18:00:59)batekrasi написа:  Някой миже ли да ми помогне ???? Съпругата ми има П9 Лайт и рингтоновете на телефона са ужасно тихи. Почти не се чуват. Всичко уж е усилено до край, но ефект няма. Мелодията за звънене е с нормална сила, но там има друг проблем - от време на време телефона сам сменя мелодията с друга.Имате ли идея как да оправя рингтоновете и какво да направя ,за да не се сменят мелодиите сами ?

При мен се получава същото без смяна на мелодията. Интересното е, че в началото не беше така. Подозирам, че има връзка с "джобния режим" или там за чанта и, че проблема е по скоро софтуерен.Понякога звъни силно и с усилване както е описано във въпросния режим. Можеш да опиташ със заводски настройки, аз не съм правил защото не ми се занимава после да си връщам половината неща а и свикнах и не ме дразни......
Цитирай

Здравейте ! От известно време забелязвам,че телефона ми вече не е така шумен както преди ! При закл. се чува доста по-тихо,звука за получаване на съобщение от Messenger е доста по-тих. На какво може да се дължи ? Телефона е на 8 месеца. VNS-21 от Технополис.
П.С.Мелодия и мултимедия са усилени на макс !
Цитирай

Здравейте,
от известно време имам следния проблем с апарата.
Звъни ми непознат номер, но ми изписва последния от списъка с разговори с когото съм разговарял.
След две, три секунди вече изписва непознатия номер.
От Теленор казват, че при тях всичко е наред.
Някакви идеи ?

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай

При мен беше така ,докато бях с андроид 7,след като върнах на 6 се оправи.Няма смисъл да правиш hard reset,докато си със 7 ще е така.
Цитирай

(2017-10-25, 21:04:33)mtk1 написа:  При мен беше така ,докато бях с андроид 7,след като върнах на 6 се оправи.Няма смисъл да правиш hard reset,докато си със 7 ще е так


Благодаря ти колега

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай

С връщането на времето с 1 час назад, тази сутрин забелязах, че телефона ми показва коректно часа, но не и уиджета за времето и часовника на него- стои си с 1 час напред. Няма оправяне, махах го, рестартирах и не става. Уточнявам, че съм с последния ъпдейт, при приятел със стария няма такъв проблем.
Цитирай

И при мен го има този проблем и на двата ми телефона P9 Lite и Honor 8 Lite единият е с Android 6 другият със 7. И аз всичко опитвах но няма оправия. Като сменя града на живеене се оправя, но когато върна моят град пак часа е с 1 напред.  Bu
Цитирай

Аз съм с Андроид 6 и нямам този проблем

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Дайте си локейшъна на Текущо Местоположение!
И ще се оправи часа. Аз така оправих моя. Има явно бъг в сървъра на АккуУедър!
Цитирай

(2017-10-29, 17:15:24)MUFC написа:  Дайте си локейшъна на Текущо Местоположение!
И ще се оправи часа. Аз така оправих моя. Има явно бъг в сървъра на АккуУедър!
Благодаря, оправи сеWink
Цитирай

Здравейте,
Сложих си MicroSD карта на телефона, обаче нито едно приложение или игра не може да се премести на нея, единствено снимките и клиповете от камерата. С Б380 съм.
Освен това Here Maps-а спря да работи .. Не тегли карти и не показва картата..
По принцип ли е така с Андроид 7 или е друг проблема?
Цитирай

Няма възможност, приложенията да се прехвърлят на СД картата

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Много странен проблем. Когато съм на мобилен интернет с СД Карта, приложението не прави проблем. Когато съм на WiFi с СД карта, приложението не захапва. Когато съм без СД Карта няма дерт с и без WiFi ..
Цитирай

Здравейте.
Да ви попитам има ли как да се заключат приложения без допълнително инсталиране на заключващи приложения.
Става дума за П9 лайт 2017

Samsung Galaxy Y Duos gt-s6102
Lenovo a606
Huawei P9 lite 2017
Xiaomi Mi A3
Цитирай

Има начин.

Мениджър на телефона -> заключване на приложения
Цитирай

Ми то си има вградено
http://dox.bg/files/dw?a=285148c649
Цитирай

BlackBone и [b]esil2 благодаря ВИ за помощта [/b]

Samsung Galaxy Y Duos gt-s6102
Lenovo a606
Huawei P9 lite 2017
Xiaomi Mi A3
Цитирай

Hа една позната с Huawei P9 lite 2017 в настройки дисплей спящия режим е в прозрачно не може да се избере да се промени, някой има ли идея как да се оправи проблема
Цитирай

Да не е включен някой режим за пестене на батерията?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-12-11, 21:25:07)ronnie72 написа:  Да не е включен някой режим за пестене на батерията?
Как не се сетих за това, оказа се прав много ти благодаря
Цитирай

От няколко дни имам Р9 lite mini - знам, че е по-различен от основния, но предполагам, че доста функции се препокриват и затова питам в тази тема.

Не знам дали при разучаването му не съм натиснала нещо, но не мога да си отворя HI CARE - отваря ми се началната страница с основните статии, но, когато кликна върху под-статиите ми излиза 404 Forbiden nginx. По този начин няма достъп до ръководството и ми е трудно да открия обясненията към повечето функции. В един момент ми се предложи активиране на членството в Huawei, VIP опция /безплатно за 1 г./. Не съм го активирала, защото не знам дали съществуващият проблем е свързан с това? Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)