Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

За момента това е единствения възможен начин за инсталация на B161 ъпдейта.

[Изображение: t6PSG5c4UT_thumb.jpg]

На печелившите - честито.
С В161 наистина телефона се усеща с 1-2 идеи по-бърз,може и да е само внушение,но и сякаш батерията държи по-дълго.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
Аксесоари

Колеги кажете как да пусна тетъринг през usb? На телефона е стартирана опцията, вързан е с кабел, но на лаптопа какви други настройки трябва да се направят? Имам инсталиран hisuite компа го разпознава.
Цитирай

Може ли да питам нещо,имам оферта от М- тел за този тел.Интересуваме двусимовата версия подържа ли 3Г на втората карта.
Цитирай

(2016-12-23, 09:47:39)ivo777 написа:  За момента това е единствения възможен начин за инсталация на B161 ъпдейта.

[Изображение: t6PSG5c4UT_thumb.jpg]

На печелившите - честито.
С В161 наистина телефона се усеща с 1-2 идеи по-бърз,може и да е само внушение,но и сякаш батерията държи по-дълго.
Привет,
Не си прав, аз се ъпдейтах без нищо да тегля, а просто от Updater менюто се цъка долу на Menu и избираш "Download latest full package". Преди повече от седмица се ъпдейтнах съвсем официално.

Huawei P9 Lite L21
Цитирай

от вчера съм с телефона, но мисля, че не може и 2те карти да работят заедно на 3г.
ако имаш предвид, дали може да превключваш ту едната да е 3г - ту другата... след малко ще пробвам и ще пиша (само малкия да заспи, че сега се катери по мен)

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

Здравейте колеги,мисля че B160 и B161 е един и същи ъпдеит.Хората които са си купили телефона от Мтел или Виваком получиха ъпдейт до B160 а хората като мен с теленорски телефони получихме ъп до B161.Така беше и с предишния ъпдеит.Вижте в заключената тема за Huawei P'9 lite там сме ги коментирали с колегите нещата около различните цифри на ъпа.Весели празници на всички

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

(2016-12-23, 21:46:15)rumenpk написа:  Може ли да питам нещо,имам оферта от М- тел за този тел.Интересуваме двусимовата версия подържа ли 3Г на втората карта.
сега пробвах и при настройка, втората сим карта да е ДАТА картата - интернета си върви Smile


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

(2016-12-23, 22:21:32)bummer2000 написа:  от вчера съм с телефона, но мисля, че не може и 2те карти да работят заедно на 3г.
ако имаш предвид, дали може да превключваш ту едната да е 3г - ту другата... след малко ще пробвам и ще пиша (само малкия да заспи, че сега се катери по мен)
Да, и двата слота поддържат 4G, но не едновременно. Катo избереш кой да е на 4G, другия преминава на 2G
Цитирай

Ако дам заключване на всички приложения, дали ще има по—голямо пестене на батерията?
Цитирай

Да...
Цитирай

Не. Колкото повече заключваш, толкова повече ще работят при заспиване на телефона което означава, по-бързо падане на батерията.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За какво служи сребристата лепенка на гърба на телефона ? И може ли да я махна ? Huh
Цитирай

(2016-12-25, 19:20:10)Keeirian написа:  За какво служи сребристата лепенка на гърба на телефона ? И може ли да я махна ? Huh

Разбира се ,че можеш да я махнеш.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

От скоро съм с телефона, интересува ме следното: има ли начин да наглася при отваряне на телефона с пръстовия отпечатък, като дам копчето за заключване, да не ми излизат пароли или пинове, а да ми излезе графика. В настройките такава опция не мога да намеря, по назад бях чел, че не може, но съм сигурен, че вероятно има някакъв начин. Някой друг да го дразни това и да е намерил решение на проблема?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Използваш ли пръстовия отпечатък, няма опция за графика. Лепенката отзад се маха без проблем. Моята си я махнах на 2-ия ден.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не знам, колеги... но този телефон доста ме разочарова. Нексус 4ката ми работи по-гладко... Sad
Камерата се отваря супер бавно... не се държи адекватно някак си.
Като цяло, започвам да съжалявам че си го взех.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

При мен камерата си бачка добре , нормално си отваря . Добре си е телефона , срвнявам го с предишното ми LG g2 . Единствено забелязвам леко забавяне при първо отваряне на някой приложения и в някой подменюта има леко насичане но това вероятно ще се изчисти при следващ упдейт.
Цитирай

Здравейте !
Имам телефончето от 5 дни доволен съм като цяло . Като най-голям недостатък мога да посоча липсата на поддръжка на OTG на второ място адски бавното зареждане (аз съм с версия B-160  от виваком купуван) . Досега п9 лайт се държи прилично няма забивания или лаг (да се отбележи че аз игри нямам и не играя но имам доста приложения ). За този си клас дисплея е отличен от камерата също съм доволен  това е за краткото ми ползване да се надяваме да няма неприятни изненади .

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

На мен също не ми работеше съвсем гладко телефона в началото,бях с ъпдейт В160 и при търсене на актуализации не ми намираше по-висока версия.
Свалих от нета версия В161 и ъпдейтнах с нея - сега вече просто не е същия телефон,нямам и трам забележки,всичко се случва светкавично бързо,а и батерията започна да държи още по-дълго.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

(2016-12-26, 23:34:55)androidcho0 написа:  Като най-голям недостатък мога да посоча липсата на поддръжка на OTG на второ място адски бавното зареждане (аз съм с версия B-160  от виваком купуван) .

Е как не поддържа OTG гледах някакво ревю и там пишеше че поддържа Undecided
Цитирай

Честита Коледа.Имам питане.Отметката на Wi Fi Спящ режим как трябва да бъде поставена с цел да не сканира непрекъснато и за по дълъг живот на батерията?На „винаги”или „никога”.Понеже в менюто „управление на батерията”в изразходвана мощност ми отчита че Wi Fi е работило а аз не съм го включвал.Wi Fi+ ми е изключено също.Благодаря за отговорите.
Цитирай

(2016-12-27, 06:47:27)ivo777 написа:  На мен също не ми работеше съвсем гладко телефона в началото,бях с ъпдейт В160 и при търсене на актуализации не ми намираше по-висока версия.
Свалих от нета версия В161 и ъпдейтнах с нея - сега вече просто не е същия телефон,нямам и трам забележки,всичко се случва светкавично бързо,а и батерията започна да държи още по-дълго.

Здравей ! При мен при проверка за актуализации ми дава че няма налични откъде си изтеглил този ъпдейт . Телефона ми е купуван от Виваком ? А OTG не поддържа провери го

[Изображение: 9005143C.png]

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

до колкото прочетох из сайтовете... b160 и b161 нямат разлика.
Все пак свалих b161, но се чудя дали да се занимавам да го качвам...
Само като се сетя каква гимнастика ще е после със настройките :д

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

(2016-12-27, 18:18:36)bummer2000 написа:  до колкото прочетох из сайтовете...  b160 и b161 нямат разлика.
Все пак свалих b161, но се чудя дали да се занимавам да го качвам...
Само като се сетя каква гимнастика ще е после със настройките :д

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Какво имаш в предвид с това " Само като се сетя каква гимнастика ще е после със настройките "
Цитирай

(2016-12-27, 18:18:36)bummer2000 написа:  ..Само като се сетя каква гимнастика ще е после със настройките...
Просто не се сещам кое може да му е по-различно от настройките на всеки друг телефон.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)