Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой с LG V20 за споделяне на мнения?

мнение 1 от buddha

Явно ще ми стане традиция да откривам теми за телефони без собствен раздел....  Big Grin 

Та, някой да се е престрашил да си вземе това "малко" бижу? 
Аз за сега нямам забележки, но го имам от няколко часа само. Ако има друг, нека сподели някои тайни  Rolleyes

Мда, малко обърках раздела.... Blush Благодаря за преместването...
Samsung Galaxy Note 8 
Цитирай

мнение 2 от stobi

Здравей! Чакам го с нетърпение да пристигне в понеделник (H990DS), евентуално.
Да те попитам твоя кой модел e и има ли БГ език?
Какви са първите ти впечатления  камера, батерия....
HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T
Цитирай

мнение 3 от buddha

Аз съм със същия H990DS. До тук никакви забележки. Камерата беше една от основните причини да взема и следващия от V серията на LG. В автоматичен режим остротата на снимките ми е малко в повече, НО при ръчен режим този проблем /поне за мен е проблем/ се изглажда. Батерията се държи добре. Проблем е намирането на аксесоари, като калъфче, протектор и т.н. В Aliexpress има доста голям избор и май от там ще се поръчва...
Samsung Galaxy Note 8 
Цитирай

мнение 4 от stobi

Ползваш ли две СИМ карти, и ако да винаги ли едната е на 2G докато другата е на 3-4G.
HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T
Цитирай

мнение 5 от buddha

Само една ползвам
Samsung Galaxy Note 8 
Цитирай

мнение 6 от buddha

Такаааа, понеже трябва да си призная....сглупих и смених V10-ката за HTC 10, с който изкарах точно 6 месеца, искам да кажа, че батерията на V20-ката изкарва почти двойно на тия на хтц-то. Ето и малко от днес и още е на 41% о_О.  Не само, че е по-добра от хтц-то, но и от V10-ката... Big Grin

Прикачени файлове Миниатюри

Samsung Galaxy Note 8 
Цитирай

мнение 7 от buddha

Няколко снимки...

https://goo.gl/photos/Nbm6Txx1ZMa9XGAp9
https://goo.gl/photos/PvkVtVhFmpdKJ8mx9
https://goo.gl/photos/UHbPo8pcdx8dANUq5
Samsung Galaxy Note 8 
Цитирай

мнение 8 от Chany

Здравейте, сглупих и си продадох V10-ката преди няколко дни и сега нямам мира. Заслужава ли си да взема V20 и ако може съвет от къде да го поръчам?

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 9 от buddha

Аз лично нямам забележки към телефона. Ползвам го четвърти месец и не мога да му намеря кусур. Батерията държи доволно /цял ден, без да го жаля/. Камерата в автоматичен режим има леки забележки, но аз така или иначе ползвам ръчните настойки и дето се вика "жми градО". Даже снимките, които съм постал по-горе са гола вода. Панормната камера е маааааалко под очакванията ми, но така или иначе не я ползвам. Все още няма актуализация до 7.1, но и така си е добре. Няма бъгове, но и аз не пипам много, там където не ми е ясно. Ако не се лъжа цената на телефона е паднала от както го взех и ако трябваше сега да избирам отново /въпреки LG G6/, пак щях да го взема. Реално това май се явява флагмана на LG. С нетърпение чакам V30 ......и дано тоя път вземат решение да го пуснат и на европейския пазар. С две думи ..... взимай смело! Аз моя го взех от Bros BG. Точни са и си имат сервиз. Всъщност цената си е същата от преди 4 месеца ...... https://brosbg.com/LG-V20-Dual-SIM-gsm-2491
Samsung Galaxy Note 8 
Цитирай

мнение 10 от Chany

Благодаря ти, за бързия отговор.

Цитирай

мнение 11 от prankmaster

От къде ги купувате тези v20-ки ?
Обиколих всички техно вериги и никъде го нямаше.
Исках да го разгледам на живо...
Само в 1-2 онлайн магазина го срещам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
LG G4
Цитирай

мнение 12 от Chany

Няма го, по техно веригите, защото модела не е за Европа.

Цитирай

мнение 13 от Chany

От днес и аз с LG V20 TITAN. Хубав телефон, но сравнение с V10 ми се струва " крехак"! Мисля, че не сгреших, като го избрах пред G6.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

мнение 14 от petarstoil

Привет и в тази тема! От няколко дни и аз съм сред притежателите на този телефон /двусимовият вариант/, закупен от GET.BG. За момента - доволен, даже много. Това е първият ми досег с марката по отношение на ДжеСеМе-тата и не съжалявам за избора си - дет`се вика "здрав дух в здраво тяло". Признавам си, че и аз го взех основно заради камерата, която според скромното ми мнение си е доволно прилична откъм качество и възможности за боравене с настройките /където имам още хляб да ручам/. Селфито е малко разочарование, но аз и не съм от селфи маниаците - възрастта ми е такава Wink . Другият ми телефон е OnePlus 3T, който е една идея по-добър като бързина и издържливост на батерията, но пък моето ползване е такова, че не изисква максимума от процесора и батерията. С аксесоарите е малко по-тегаво, ама интернета е в помощ и по тяхно отношение. Та засега - Tummenupp , по-натам - ще видим...
Цитирай

мнение 15 от petarstoil

Леко обобщение след близо месец в ръцете ми... накратко - много добро попадение. При моя интензитет на ползване /основно снимане, слушалка и "Вайбър" комуникация + доста по-малко "сърфиране" и музика/ минимум 2 дни. Досега не съм имал абсолютно никакви проблеми с бъгове, лагове, магове и тям подобни. Облякох го с един тъничък силикон, взет почти за без пари от нета, и вече няма дерт с пързаляне. Звукът /особено на слушалки Lyssna / е "трепач", хем ползвам стоковите такива. Чуваемостта при разговори също е много добра. Можеха да му турят една лед индикацийка, ама не е "болка за умиралка" - въпрос на свикване Wink . Та... така Visslar .
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD