Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4 Prime - Полезно
#51

ако имаш root Провери в data/misc/wifi/wpa_suplicant.conf
мисля че трябва да ги имаш всичките там
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма рут телефона.
Интересното е,защо не се виждат през хотспот-а,и не могат да се свържат?
Цитирай
#53

8.1.2 или 8.1.3 от miui bg имат ли български за redmi 4 prime?
Цитирай
#54

Всичко от **** Има български
Цитирай
#55
Wink 

(2017-02-03, 22:42:08)suffer написа:  Всичко от AndroidBG Има български

От AndroidBG или MIUIBG
Цитирай
#56

Сещай се.... разбираемо е за къде става дума
Цитирай
#57

(2017-02-04, 13:16:45)Asdias написа:  От AndroidBG или MIUIBG

Съжалявам, нашия форум цензурира Миуи бг. Та.. Миуи.бг е отговора, или xiaomi.eu, Което пък те ползват за база
Цитирай
#58

При мен с Global stable 8.1.2.0, няма отключване бутлоудъра.Изключил съм проверката на драйверите,ОС е win 10 x64 ,имам разрешение за отключване,направил съм всички настройки по тел-а  и като дам unlock стига до 50% и това е Sad
Цитирай
#59

Отключва се на dev
Цитирай
#60

За всички които имат проблем с отключването при версия 8.1.2.0 Global stable,опитайте това:
1. Factory reset the phone
2. Do not set up the Wireless network and Mi Account on first boot
3. After initial setup turn on Developer options, then turn on USB debugging and OEM unlocking
4. Reboot the phone
5. Set up the wireless network
6. Go to Developer options> Mi Unlock status and click on Add account and device then set up Mi Account using account Id (accept every pop-up)
7. Reboot into fastboot and try to unlock your phone

При мен проработи.
Цитирай
#61

И как без да ти иска да се свържеш с ми акаунт.
Би трябвало да не те пусне напред по настройките без мрежа, по която да те идентифицира.
Трябва да разкачиш телефона от Ми акаунта преди това, което пак е проблем защото ми флаш работи с акаунт и иска същия акаунт да го имаш на телефона..
Цитирай
#62

(2017-02-07, 13:18:00)suffer написа:  И как без да ти иска да се свържеш с ми акаунт.
Би трябвало да не те пусне напред по настройките без мрежа, по която да те идентифицира.
Трябва да разкачиш телефона от Ми акаунта преди това, което пак е проблем защото ми флаш работи с акаунт и иска същия акаунт да го имаш на телефона..

Ами направих всичко точно в реда който е описан и стана.След фактори ресет-а,телефона беше като купен от магазина.Там където искаше данни за акаунт и мрежи съм давал skip 
и така
Цитирай
#63

Здравейте, 
аз изтеглих 8.1.2.0 Global stable recovery версията, качих я на телефона и ъпдейтнах за броени минути.
Не съм сигурен защо всички се опитват да го направят през fastboot и дали си струва всичките тези проблеми и усилия.
Допускам че може да има нещо, което ми убягва.
Цитирай
#64

Зависи от какво минаваш на глобал стейбъл и дали предпочиташ чиста инсталация, която да затрие евентуални омазвания от ром от търговец.....
И при фастбуут има проблеми ако не знаеш какво правиш и/или от драйвърите/adb най-вече.
Цитирай
#65

От обичайния така наречен "гаражен ром" 8.0.5.0, с когото апаратите идват от HK Goldway. Използвах го една седмица и беше абсолютно безпроблемен. Пуснал съм молба за unlock и докато чакам ще го използвам така, пък и честно казано не знам в какво точно се изразява проблема с този ром?
Какъв проблем могат да предизвикат abd драйвърите, с android SDK ли е най-сигурно?
Цитирай
#66

Проблем да не знаеш как се борави с адб като цяло.
Иначе приRedmi 3/4 e много удобно, че може да се влиза в edl през менюто с комбинацията от бутони...
Останалите сме adb reboot edl или fastboot oem edl, за което си трябват драйвери и умения с конзолата
Цитирай
#67

Здравейте телефона ми дойде с официален Global Stable с заключен bootloader дайте ми съвет как най-бързо да му сложа български не ми се чака да отключвам bootloadera
Цитирай
#68

Слагаш върху стейбъла Global dev - Toва е най-бързото.
Второто по бързина е да изчакаш другата седмица MIUI 8.2 - трябва да има БГ
Цитирай
#69

де го тоз глобул дев... доколкото знам има само стейбъл.. а защо повечето неща от привюто на 8.2 ги имам вече... с ром съм от xiaomi.eu и изписва 8.3...не знам дали разбрахте

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Цитирай
#70

Ами кажи с коя от трите разновидности си, за да ти кажа къде е глобал дев Smile


След проверка на официалния сайт, наистина останах учуден, но Redmi 4 - НЯМА ГЛОБАЛНА ВЕРСИЯ (това го знаех)
Редми 4а и 4 прайм нямат глобал девелопър
Цитирай
#71

с 4 прайм съм suffer... имаш ли идея защо ми изписва 8.3....при условие че не е пуснат още 8.2

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Цитирай
#72

Xiaomi.eu така ги кръщават седмичните, а и 8.2 ще е базиран на функционалност от декември-януари, сигурно
Цитирай
#73

ясно... мерси

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Цитирай
#74

За справка в официалния седмичен няма такава номерация:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#75

(2017-02-22, 15:06:02)suffer написа:  Слагаш върху стейбъла Global dev - Toва е най-бързото.
Второто по бързина е да изчакаш другата седмица MIUI 8.2 - трябва да има БГ


100% ли в 8.2 ще има български,ако е така се обезмисля да му слагам друг rom
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)