Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Добре де, нормално ли е този facebook да е толкова много проценти, при положението че съм му дал да се затваря на заключен екран


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

По-принцип Facebook винаги е сред първите три приложения по разход на система и батерия. И макар да е зададено да се затваря при изключен екран, не винаги го прави. Имам съмнения, че Андроид 7 нещо не е оптимален откъм тази си функция. Колеги споделят, че са решили проблема с прекомерната консумация на Facebook чрез заместването му с други приложения. Не съм ги инсталирал, но като цяло мненията са положителни.
1. Metal - https://play.google.com/store/apps/detai....fbwrapper
2. Facebook Lite - https://play.google.com/store/apps/detai...ebook.lite

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

При мен е на 4,5 място по консумация...но много не дремя там, клаша си ми е топ за сега, но играя по честичко и е нормално

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-03-23, 13:00:45)ronnie72 написа:  Това е в менюто "Опции на програмиста". Дали ще работи коректно с всяко прилижение което искаш да инсталираш на картата, не мога да кажа, лично не съм опитвал.

От къде се вади това меню че нещо не го намирам!?

(2017-03-28, 18:26:09)phoneixa14 написа:  Здравейте, от вчера и аз съм с Honor 8 Lite. Имам проблем с местенето на приложения в sd картата,  които даже не са фабрични.  Активирах опции на програмиста,  намирам си графата,  но когато натисна включване и не става нищо.... Остава си изключена тази опция за преместването,  докато другите опции на програмиста ми позволява да ги включвам и изключвам.  Sd картата е 32 gb снимките ми от стария  телефон са си на нея и по принцип я приема и си работи.  КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА?

Колега къде е това меню - опции на програмиста?
Цитирай

Кликваш 7 пъти върху Номер на версията (Build Nomber) и ще ти се покаже това меню.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

А някви идеи защо не ми позволява да включа опцията за местене на приложенията в СД картата. Влизам в опциите на програмиста, намирам опцията, но не ми дава да я включа.
Цитирай

Здравейте, интересува ме дали телефона купен от Мтел има кейс в комплекта.
Цитирай

(2017-07-31, 17:25:56)elitanik написа:  Здравейте, интересува ме дали телефона купен от Мтел има кейс  в комплекта.

има ,има
Цитирай

Аз нямах..

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кейса е в една кутийка в която е книжката с инструкциите. Аз го открих случайно 2 месеца след като си бях купил телефона
Цитирай

    Здравейте отново ето скриишот на телефона зареден от 100 сега е на 40% екран точно 2ч работа,нещо прави ли ви впечатление от снимките всичко за каквпто се сетите и сте написали съм спрял но нещата не се оправят от към сот повече пт 3 часа не изкарва


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P10 Lite
Цитирай

Системата ти харчи доста, защо .... трябва сам да разбереш. Спрял ли си синхронизациите на Google?
Настройки - Профили - Трите точки горе в дясно и махаш отметката.
Също така изключи История на местоположение.
Настройки - Google - Местоположение - Google история на местоположение. Също така когато си в Местоположение горе в дясно от трите точки махни постоянното сканиране на WiFi и Bluetoth.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-08-02, 17:59:27)ronnie72 написа:  Системата ти харчи доста, защо .... трябва сам да разбереш. Спрял ли си синхронизациите на Google?
Настройки - Профили - Трите точки горе в дясно и махаш отметката.
Също така изключи История на местоположение.
Настройки - Google - Местоположение - Google история на местоположение. Също така когато си в Местоположение горе в дясно от трите точки махни постоянното сканиране на WiFi и Bluetoth.

Всичко което си написал е направено

Huawei P10 Lite
Цитирай

В краен случей ще му трябва един factory reset и трябва да се оправи.
Цитирай

Пичове, как се справя вечер камерата при вас. Вчера реших да направя някоя друга снимка вечер, и не се справи добре. Не съм бутал нищо по настройките.
Цитирай

(2017-08-08, 18:34:59)Slackwere12 написа:  Пичове, как се справя вечер камерата при вас. Вчера реших да направя някоя друга снимка вечер, и не се справи добре. Не съм бутал нищо по настройките.

Добре се справя.....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Някой ползвал ли е навигация на този телефон, днеска реших да сложа някоя, и каквото и да правя, не може да ми намери GPS сигнала. Включвам го на висока точност, пак не става.
Цитирай

Коя навигация си сложил?
Цитирай

Пробвах sygic, igo, here wego, нито една не намира GPS сигнал.
Цитирай

Излез на вънка, на открито...
Цитирай

(2017-08-08, 20:31:09)viktor11 написа:  Добре се справя.....

Дай някоя снимка да видим Smile
Цитирай

[url=[IMG]http://www.img-share.eu/f/images/406/]
Гледам че сайта я компресира в действителност е по качествено.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Здравейте, някой знае ли или може ли да пробва да свали голям файл над вградената памет примерно 20 гб филм директно на карта памет , която има капацитета или на вързана флашка за телефона . Със сегашния ми телефон леново  като дам директория на запазване външната памет от програмата за сваляне почва да даунлоудва с 2-3 кб сиреч нищо не става...
Цитирай

Не можеш ли сложиш miniSD карта от 32GB?
Цитирай

Аз нали това написах , че пробвам с карта памет ( мини сд 32 гб ) беше моята и не става, както и ако вържа флашка 32 гб ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)