Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

при мен е Google App , не е само Google
Цитирай
Аксесоари

То е същото, деактивирах го но пак бързо пада батерията. Преди правех по 5;30-6;00 часа екран, сега не мога и 5 да направя. От самия ъпдейт ще е.
Цитирай

то е ясно ,че е от новия ъпдейт , сега трябва да разберем какво да променим, че да се оправят нещата
Цитирай

И аз не разбрах точно за кое приложение става въпрос, ако приложи снимка колегата да се ориентираме ще е по добре.
Цитирай

(2017-09-27, 18:42:53)esil2 написа:  И аз не разбрах точно за кое приложение става въпрос, ако приложи снимка колегата да се ориентираме ще е по добре.

Ето за това приложение става въпрос.

П.С страното е че в xda и руския форум никой не се оплаква от дрейн на батерията, мисля си че ако му се удари харс ресет ще се оправят нещата, ама на мене не ми се прави, че после ще има 2 часа да инсталирам глупости и настройки.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ясно разбрах но при мен е само google
Цитирай

И при мен е само google и номера на версията е друга
Цитирай

И при мене беше само google след като го Деактивирах и му върнах фабеичната версия стана на Google apps, но нямя файда, спрях го, отново батерията пада като луда, сега ми се налага по 2 пъти да го зареждам на ден.
Цитирай

То още преди тези ъпдейти трябва да се спре приложението Google app, има цяла тема за батерията. Но едва ли в случаят бързият дрейн на батерията е от приложението, по скоро е от ъпдейта мисля.
Цитирай

    Колеги ето при мен какво пише.
Цитирай

Явно си с B125 или по малка версия. Недей слага слага b175 освен ако не те бърка че батерията ще ти пада по бързо.
Цитирай

При мен с новия ъпдейт 2 дена и половина държи батерията с около не повече от 4ч сот

Huawei P10 Lite
Цитирай

Уж само секюрити ъпдейт но гледам че е променена версията на ядрото.


Прикачени файлове Миниатюри
       

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Най вероятно от ядрото идва този дрейн.
Цитирай

Аз съм със същата версия на ядрото и проблеми с батерията нямам Между другото разговарях с двама колеги които са ъпдейтнали и оплаквания от батерията нямат Всичките са абонати на Виваком
Цитирай

Добре де, и по колко часа екран правиш. Моя телефон е вивакомски, но ползвам карта на теленор. Ползвам телефона както го ползвах с B165, разлика на батерията мвжду B165 и B175 има, а ползването едно и също.
Цитирай

Снощи го сложих да се зарежда и не съм го гледал но днес имам 1час и 20 минути екран батерията в момента показва 75%
Цитирай

Добре, кпгато станеш на 10% ще може ли да споделиш колко си направил.
Цитирай

Другата седмица ще напиша защото събота и неделя не го използвам така активно
Цитирай

Няма значение, аз също го ползвам здраво, игри, съфиране, и правя по 5 часа. Интересно ми е ти колко ще направиш на здраво ползване.
Цитирай

Не знам за вашите,но моя телефон го актуализирах преди 3 дни и батерията си е същата...В момента съм на 50% батерия и ми показва 12 часа


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Значи .... преди актуализацията когато заредя телефона си до 100% в 22 часа например, то сутринта в 7 часа отново си беше на 100 % с включен будилник и без интернет.
След актуализацията, сутринта в 7 часа беше на 97 % . А когато си пусна сутринта интернет ,за да прочета някакви новини и за 10-20 минути батерията пада до 90-92 % . Правя 2-3 разговора , играя 10-15 минути на нещо елементарно и батерията е на 80 %
А преди актуализацията при същото ползване батерията беше на 93-94 % .
Сега ще го заредя пак до 100 % , ще изключа още няколко консуматора и утре ще видя дали ще е пак на 100 % или ще е е паднал
Цитирай

Според мен всичко идва от подмяната на ядрото както е забелязал Viktor11.
Цитирай

От това ще е, сега да търсим решение, освен да чакаме до нов ъпдейт, може някой да направи бекъп на b165 да го качи или да направи бекъп само на ядрото от b165 и да го качи да го флашнем.
Цитирай

(2017-09-30, 10:17:55)Slackwere12 написа:  От това ще е, сега да търсим решение, освен да чакаме до нов ъпдейт, може някой да направи бекъп на b165 да го качи или да направи бекъп само на ядрото от b165 и да го качи да го флашнем.

Искаш да кажеш че при ресет на заводските настройки ядрото не се ресетва така ли?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)