Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

И при мен дойде 185,преди това бях с в193 от ff fynder, но с в193 остана да ми показва в175. Интересното е, че при опит за изтриване на снимка, я мести в друга папка, в която пише че се съхраняват снимки до 29дни.С стария в175 това го нямаше, а с в185 го има. Другото е  че с в185 emui е 5.0.1,а не 5.0

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари

Само на мене ли не ми излиза..
Цитирай

в камерата вече имам "сканиране" . Досега май нямах такова нещо ...
Цитирай

(2018-02-26, 19:45:27)Slackwere12 написа:  Само на мене ли не ми излиза..

И при мен го няма още В185.На виваком съм.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Забравих да споделя, че на мен ми излезе в185 ъпдейт около 500mb, това през телефона  не през ff finder,   дръпнах го, но при започване на инсталация ми показа, че не може да се инсталира с червени букви. Помислих, че телефона е "умрял", но след рестарт тръгна нормално. При следваща проверка за ъпдейт пак ми излезе в185 но вече 2.2.гб. Този път се инсталира успешно. Аз също съм на виваком. Явно има нещо общо с качваните версии преди това от ff.,другия колега  ако може да сподели и той, дали преди този ъпдейт е качвал версия от ff


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Бях сложил b194 през ff обаче ми поназваше че съм на b175, тогава не ми показваше ъпдейта, минах на b175 отново не ми го показва. Моя телефон е вивакомски ползвам теленорска карта. Можеби по късно или утре по някое време ще пристигне.
Цитирай

Аз съм с 175, след като флашнах 193 от FF всичко мина успешно но си остана на 175. Телефона не е купен от оператор и се ползва с карти на Мтел и Виваком. Ъпдейт нямам, но това което го описва колегата скенер и изтриването  го имам и аз.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Все още нямам нищо... Защо ли така се бави то, и ъпдейт
Цитирай

(2018-02-27, 20:07:37)Slackwere12 написа:  Все още нямам нищо... Защо ли така се бави то, и ъпдейт

Има да си чакаме?
Цитирай

(2018-02-28, 17:52:55)dozatora1 написа:  Има да си чакаме?

Ще чакаме какво да правим....
Цитирай

Ако сте доволни от сегашното състояние на телефона си , не слагайте този ъпдейт . Батерията пада по-бързо . Друг ефект няма ...
Цитирай

При мен се държи нормално.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Днес в ff finder проверих, има версия В199, която е позволена за качване на нашите устройства, но само при проверка without imei, с with imei не е разрешена. Интересното е, че при проверката пише В200.Има ли някой който я е пробвал?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

След като се свали обаче ти казва, че не е одобрена актуализация и ще бъде изтрита.
Цитирай

Благодаря за информацията

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Какви са ви впечатленията от B185, батерия, това онова.
Цитирай

При мен излиза само В175, В185 няма....но аз съм все още със В165....
Цитирай

(2018-03-04, 11:56:18)Slackwere12 написа:  Какви са ви впечатленията от B185, батерия, това онова.

батерията е много зле с тоя ъпдейт . Пада от нищото като за световно.
Искам обаче да уточня едно много важно нещо - под падане не разбирайте нещо фатално и умопомрачително. Просто с тоя телефон свикнах като си легна вечер с батерия 81 % например, то на сутринта батерията пак да е 81 % . Поне до скоро си беше така. Сега с последния ъпдейт от 81 % вечерта ,на сутринта е 78% . За повечето смартфони това си е мечта, но за мен с този уникален телефон това си е проблем . 
През трите почивни дни с приятели бяхме на Пампорово. Както обикновено зарядно изобщо не носех. За три дни с нормални разговори , четене на новини по разни сайтове и правене на снимки батерията от 98 % падна до 20 % . За мен това е много ,но видях ,че всички "модерни" Айфони и Самсунзи които приятелите ми носеха , се зареждаха всеки ден. Уточнявам,че нямам фейсбук и включвам интернет когато ми се иска, а не непрекъснато.  
С всичко това искам да ви кажа,че принципно батерията на този телефон е трепач и всяко безпричинно падане ме дразни и изнервя.
Цитирай

Мерси.
П.С а аз да кажа от вчера съм с B189 (дава го като b190) от firmware finder и ми излгежда доста добре. Можете да пробвате. Друга новина която днеска попаднах на нея е че вече има beta oreo за нашия телефон, така че скоро се очаква да получим 8.0.
Цитирай

При мен firmware finder не открива нищо, някой знае ли защо?
Цитирай

Как така, дай една снимка
Edit: и на мене не ми открива, явно обновяват листата, по късно ще се оправи

Появи се нов ъпдейт B197 който не е удобрен за инсталация. Но вече B195 го дава че е удобрен по IMEI и го дава като B196, който иска нека пробва.
Цитирай

Азпробвах В196 който е удобрен, но пак си остава на В185. Новото е, че секюрити пач е от 1 Февруари 2018,а при В193 беше 1 Януари 2018


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Гледам че и версията на ядрото е от 29 януари, а при b193 беше от декември, може да има разлика в батерията не знам дали за добре или лошо. Но попринцип ядрото влияе на батерията.
Цитирай

Мога да ви кажа след ден два, защото го инсталирах днес. С версия В193 в интерес на истината батерията беше доста добре

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

След b197 се появи още един ъпдейт b201, но няма никаква информация какво съдържа. Надявам се скоро да очакваме ореото. Според страницата във facebook TIM official се очаква орео да дойде средата на март месец. Разбира се ние ще го получим най рано средата на април.. Даноне вярна информацията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)