Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

В195 откъм батерия мисля, че е доста по зле от В193, поне по днешните ми наблюдения

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари

Не знам, аз имах други очаквания за батерията на този телефон спрямо стария ми който правеше винаги по 6 часа екран и беше 2300mha батерия. Така се надявах този да прави повече. В началото си мислех че е от версията, но вече смених 4-5 актуализации и повече от 5 часа екран не правя така че вече не ми прави впечатление с коя версия колко часа екран правя. Надявам се поне с идването на 8.0 да е по различно.
Цитирай

Кога се очаква 8.0? ....то май вече е банално да питам???
Цитирай

В китай вече е започнала бета програмата, но само за техните версии на телефона. Четох че средата март ще дойде ъпдейта, но не пише за кои страни. Миналия ден писах на huawei bulgaria те ми казаха че изобщо нямало плануван такъв ъпдейт, глупости на търкалета.. И като цяло тука не се знае кога ще го получим дано е скоро.
Цитирай

Аз от всичко казано до тук не можах да разбера защо тия не желаят да поддържат този модел телефон!?
Цитирай

И те не знаят какви ги говорят. Между другото вече и B199 вече е одобрен за инсталация. Но нямам достъп до wifi за да го сложа.
Цитирай

При мен B199 още не е одобрен за инсталация, затова сложих B195(B196). В Настройки, Всичко за телефона все още ми изписва B175. Преди това бях на B193.

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай

И при мене е така, слагал съм b190, b193, b195, b196 все си остава на b175... На мене тая сутрин само едната версия b199 ми я даваше че е одобрена, преди малко проверих и другата версия която е b199 а я дава като b200 вече и тя ми е одобрена, понеже не съм вкъщи, нямам достъп до wifi да ги пробвам.
Цитирай

Качих го, секюрити пач е от 01.02.2018 г.както при В195

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

При мен си показва че е налична В 175, аз съм на В165...Това нормолно ли е!? Аз съм със Honor 8 lite.
Цитирай

Нормално е. Като качиш В175 би трябвало да ти даде В185, НО при В185 имам чувството че батерията пада по бързо. Актуализирай го до В175, този ъпдейт мисля, че беше най-добре, но за жалост не мога да си го върна

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

А каква е разликата между В165 и В175!?
Цитирай

Ами аз никога не съм бил с В165, но с В175 телефона вървеше супер добре и батерията беше ок. С следващите ъпдейти през fffinder, единствено с В193 батерията се държеше добре

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Питам защото оз съм си доволен от В165...Тела е бърз, и батерията си държи...ако не го юркам много...Та питам има ли сми изобщо!?
Цитирай

(2018-03-12, 14:26:47)gogostiv написа:  Качих го, секюрити пач е от 01.02.2018 г.както при В195

B200 или B199 качи ?
Цитирай

Качих В199, за момента се държи добре

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

То откъм оптимизация ги правят добре, но батерията не я подобрят, кажи как се държи батерията.
Цитирай

Ще ка а по е след 1-2 задреждания

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2018-03-12, 22:21:15)gogostiv написа:  Ще ка а по е след 1-2 задреждания

Какви впечатления имаш от батерията, по добре ли е от b195?
Цитирай

Ами не мога да преценя, в работата като е на мобилни цял ден до 17:00 се прибирам на 56 процента, но вечер задължително го включвам да се зарежда. Версията на ядрото е като тази на В195

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Ново 20...[Изображение: 0eec04c7a85e601ae0ed9cd5d10abc20.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е вярно, това е стара информация. Дори вече има beta 8.0 за нашия телефон, само че е само за китай.
Цитирай

Много се излагат.NOKIA 2 ,за 200 лева всеки месец е с секюрити пач.Сега е към 01.03.18
Цитирай

То Нокиата е съпоставима с Нексус/Пиксел телефон. Всички други са много назад. Пък и нали Нокиа искат пак да си върнат загубените позиции и доверие. Така се прави. Само с хардуер не става.
Цитирай

Вече една седмица съм със B199 и мога да кажа че е доста добре, дори и от към батерия е супер.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)