Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Аз вчера инсталирах 199 и отсега виждам доста добра разлика в разхода на батерията. По принцип като работя 12-часови смени от пълна батерия се прибирам с половината, снощи имах около 70%

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Ми аз със този ъпдейт правя приблизително с около 40-50 минути повече екран, като се има впредвид ще съм постоянно с включен wifi или мобилни данни. Играя някоя друга игра. Сърфиране из fb, и другите глупости. Нещата на добре отиват, надявам се сега Април да пристигне и Ореото, и там уж консумацията била по оптимизирана. Но това ще фо видим като дойде ореото.
Цитирай

Лесно ли става инсталацията
Цитирай

Да, не е трудно изобщо. Стига да имаш 2 гб свободно пространство и достъп до wi fi.
Цитирай

Само на мен ли ми се струва, че със 199 и пръстовия е по-бърз?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз разлика не намирам. Може и да има но аз не намирам, за мене супер добре реагира.
Цитирай

Възможно е да си внушавам, но силно препоръчвам всички да минат на тази актуализация

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хора я ми обяснете как се инсталира и от къде да дръпна В199, при положение обаче че съм все още със В165...

C Honor 8 lite съм.
Цитирай

Чрез firmware finder говорим за версията с номер 117424. Значи
1. Влизаш във firmware finder.
2. Намираш самия ъпдейт с номер 117424 full ota
3. Даваш In App proxy
4. Влизаш в Настройки/wifi задържаш на интернета в който си свързан и даваш промяна на мрежа/разширени настройки/Прокси/Ръчно на име на мрежа пишеш localhostна порт слагаш 8080.
5. Отиваш на Системна ак-я
6. Ще намери ъпдейта.
7. Даваш му да почва да се тегли, след което му даваш пауза и се връщаш в настройките на wifi да махнеш проксито, като го връщаш на автоматично прокси.
8. След това пак се връщаш на актуализацията и даваш да продължи да се тегли, чакаш да се изтегли  инсталираш и готово.
Цитирай

Много ти благодаря!

Обаче има и още едно поле - заобикаляне на прокси сървъра за....там какво се пише!?
Цитирай

Там нищо не се пише.
Цитирай

Е да но не ти позволява да се вържеш бутонът не е активен.

http://prikachi.com/images.php?images/487/9294487w.png

Успях да променя мрежата, прави опит за свръзка но не успява - surver error..
Цитирай

Като напишеш име на хост - localhost а на порт 8080 не ти ли намира ъпдейта?
Цитирай

На трето поле също пишеш localhost и тогава можеш да запазиш промените.
Цитирай

Благодаря ви, най сетне го откри! Но имам колебания дали да го инсталирам..Тези почти 2 гигабайта ъпдейт после след инстала могат ли да се избършат? С какво точно В199 е по добър от В165? Освен батерията както твърдят тук...
Цитирай

Как така да се избършат след инсталацията? Има добавено кошче към галерията, което като изтриеш някоя снимка отива в това кошче и може да стои 30 дена след което автоматично се изтрива, а иначе ти можеш ръчно да ги изтриеш от кошчето или да си ги възстановиш.
Цитирай

(2018-03-27, 06:54:53)Slackwere12 написа:  Как така да се избършат след инсталацията? Има добавено кошче към галерията, което като изтриеш някоя снимка отива в това кошче и може да стои 30 дена след което автоматично се изтрива, а иначе ти можеш ръчно да ги изтриеш от кошчето или да си ги възстановиш.

Искам да кажа че примерно дърпам сега ъпдейта който тежи 1.97GB. Това означава ли че след инстарирането ще ми бъде вече заето 1.98 GB  от вътрешната памет на телефона? Или инсталацията ще си вземе тужните файлове от ъпдейта който тежи 1.98 GB и после аз ще мога ръчно да го избърша...или такава опция няма?Тоест оставам със 1.98 вече заета вътп. памет...
Цитирай

Не, няюа да тинзаеме никаква памет. Само при самото теглене ти трябва да имаш 2 гб свободно пространство, след тояа като го инаталираш то автомарично ще си го изтрие ъпдейта и ще си имаш пак толкова памет колкото си имал преди да изтеглиш ъпдейта.
Цитирай

(2018-03-27, 08:13:16)Slackwere12 написа:  Не, няюа да тинзаеме никаква памет. Само при самото теглене ти трябва да имаш 2 гб свободно пространство, след тояа като го инаталираш то автомарично ще си го изтрие ъпдейта и ще си имаш пак толкова памет колкото си имал преди да изтеглиш ъпдейта.

Благодаря?

Колеги искам да попитам след като китайчето не е сложило този ъпдейт телефона да си го намира автоматично няма ли риск от повреда на устройството така!? Някой би ли обяснил тези актуализации от къде идват и защо са нужни подобни операции за се актуализира по такъв начин?
Цитирай

Няма никакъв риск да се прецака телефона, тези ъпдейти са официални от huawei, ние чрез тази програма се свързваме със сървъра на huawei и от там излизат тези ъпдейти, всичко си е легално и няма какво да се прецака, просто чрез програма вместо да чакаш с месеци да дойде ъпдейта, а може и изобщо да не ти го пратят по OTА от оператора, ние направо си го теглим от сървъра на Huawei и готово. Слагай смело. Можеш да забележиш в другите раздели на huawei че всички си инсталирват ъпдейти през тази програма.
Цитирай

(2018-03-27, 13:24:55)Slackwere12 написа:  Няма никакъв риск да се прецака телефона, тези ъпдейти са официални от huawei, ние чрез тази програма се свързваме със сървъра на huawei и от там излизат тези ъпдейти, всичко си е легално и няма какво да се прецака, просто чрез програма вместо да чакаш с месеци да дойде ъпдейта, а може и изобщо да не ти го пратят по OTА от оператора, ние направо си го теглим от сървъра на Huawei и готово. Слагай смело. Можеш да забележиш в другите раздели на huawei че всички си инсталирват ъпдейти през тази програма.

Много благодаря?

Колеги дръпнах В199 и го инсталирах но защо все още ми показва че съм със В165!? Дръпнах В199...
Цитирай

Ами така показва и на нас, не знам защо, но си със B199 погледни да видиш че си с февруарски пач за сигурност и с EMUI 5.0.1 и т.н.
Цитирай

(2018-03-27, 15:17:27)Slackwere12 написа:  Ами така показва и на нас, не знам защо, но си със B199 погледни да видиш че си с февруарски пач за сигурност и с EMUI 5.0.1 и т.н.

Ето това е


http://prikachi.com/images.php?images/108/9295108m.png

Колеги защо точно този ъпдейт препоръчвате като най добър? Виждам че има и по нови след него...!?
Цитирай

Другите не са одобрени по imei и не могат да се инсталират

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2018-03-27, 17:43:55)gogostiv написа:  Другите не са одобрени по imei и не могат да се инсталират

Ясно, благодаря.

Последно питане, има ли начин да се инсталира стара версия...Аз бях със В165, гледах сега във Firmware finder но не откривам такава версия...има В164...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)