Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

От няколко дни и аз бях с 201 ,но току що върнах 199. Причината - забелязах падане с около 6-7 % на батерията вечер, при никаква консумация . Само будилник. Основния източник според телефона е "Сигнал на мобилна мрежа " .
Сега обаче се замислям - ами мама му стара ,телефона ми е на повече от една година , с две сим карти е - т.е. черпи двойно от сигнала на мобилната мрежа . Какво повече да искам от него ???? Бачка перфектно , никога не е забивал, два пъти съм го смачквал с капака на багажника на колата ... хубави снимки, страхотна батерия, идеален звук, чудесен външен вид ... какво повече да искаш от един телефон за под 300 лева ???
Цитирай
Аксесоари

По-добре не се занимавайте да се опитвате да слагате oreo-то, защото:
1. Операцията да сложите самия андроид е сложа.
2. Това е тестова версия, което означава че 100% ще има някакви бъгове. По-добре чакайте да си дойде за европа още месец два най-много би трябвало да пристигне.
Цитирай

(2018-04-10, 06:57:54)Slackwere12 написа:  По-добре не се занимавайте да се опитвате да слагате oreo-то, защото:
1. Операцията да сложите самия андроид е сложа.
2. Това е тестова версия, което означава че 100% ще има някакви бъгове. По-добре чакайте да си дойде за европа още месец два най-много би трябвало да пристигне.

През Hi Care ли ще дойде евентуално?
Защото лично аз не бих рискувал с Ореото.
Рутнах преди време едно HTC Desire 500 и трябваше да чета 2 дена до като схвана логиката.Та мисълта ми че това е сложна операция и най-добре е ако някой го прави да го е правил още много пъти.
Цитирай

По ОТА ще дойде чак Септември, така бях гледал в xda някой беше им писал във fb и така му отговорили. Но си мисля че е твърде късно. Щом в китай са започнали вече да го пускат, в европа чрез FF трябва след 1-2 месеца да се появи. Поне аз така си мисля.
Цитирай

В199
От онзи ден вечерта на 100% батерия в 22.00pm. на 8-ми до сега 10-ти 15.06pm.батерията е на 18%.
Цитирай

Моята на B201 се топи като сладолед...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-04-10, 14:09:30)Nikolai_777 написа:  Моята на B201 се топи като сладолед...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Виж да нямаш консумация...местоположението, wifi  изключен нощем...приложения спряни във фонов режим...
Цитирай

Wifi го оправих, приложенията как мога да ги спра?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-04-10, 14:18:27)Nikolai_777 написа:  Wifi го оправих, приложенията как мога да ги спра?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Отиваш на Батерия, Затваряне на приложения след заключване на екрана....ако тикнеш отметката най горе ти спира всичките, но можеш и избирателно.
Цитирай

Сега има немалка разлика, представям си колко щеше да държи батерията на B199 със спрени приложения...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-04-11, 19:58:51)Nikolai_777 написа:  Сега има немалка разлика, представям си колко щеше да държи батерията на B199 със спрени приложения...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Да и също така можеш да си включиш в Батерия, Инергоспестяващ режим, най-горе.

(2018-04-11, 19:58:51)Nikolai_777 написа:  Сега има немалка разлика, представям си колко щеше да държи батерията на B199 със спрени приложения...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Да и също така можеш да си включиш в Батерия, Инергоспестяващ режим, най-горе.

Одобрена е В201 - 123482, но са махнали по новите...
Цитирай

Днес забелязах, че В201 е одобрен вече с номер В202. Интересното е, че В203 и В205 до вчера бяха 1.9гб, а днес са 2.2гб

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

И аз това забелязъх, както явно затова ги бяха махнали, може да са добавили още нещо, но ще разберем след като ги одобрят за инсталация.
Цитирай

(2018-04-12, 16:48:13)gogostiv написа:  Днес забелязах, че В201 е одобрен вече с номер В202. Интересното е, че В203 и В205 до вчера бяха 1.9гб, а днес са 2.2гб

При мен втората версия която не беше одобрена до скоро   В201 със номер123482 си е В201! Не е В202......!?
Цитирай

Ето при мен е така:

номер123482


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Хайде на добрите новини, вече сме на прага на Ореото, излезе версия b202 за връщане от орео на нугат, очаква се скоро и Ореото да се появи във firmware finder.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Вие имате ли тези? [Изображение: 86c7d46337b26ba4ef7eef58a9181000.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-04-14, 08:22:29)Nikolai_777 написа:  Вие имате ли тези? [Изображение: 86c7d46337b26ba4ef7eef58a9181000.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Имам ги и аз, пропуснал си В205?
Въпросът и че дори да бяха одобрени лично аз нямаше да знам кое да избера...
Цитирай

Тези ъпдейти дето се повтарят b197, b198, b199, b202 са за връщане към 7.0 след като минеш на 8.0, щом се появиха, скоро и 8.0 ще се появи във ff.
Цитирай

Пуснаха ореото


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

И при мене се появи, сега само чакаме да я одобрят и да слагаме.
Цитирай

Направих запитване, ако ми отговорят ще разберете първи.
Цитирай

Кой пита? Ако си писал на huawei във facebook, най-вероятно ще ти кажат че чак Септември ще го получим по OTA.
П.С както нормално им отнема до 2-3 седмици до месец да одобрят ъпдейт. А е напълно възможно и по-рано.
Цитирай

(2018-04-14, 16:27:13)Slackwere12 написа:  Кой пита? Ако си писал на huawei във facebook, най-вероятно ще ти кажат че чак Септември ще го получим по OTA.
П.С както нормално им отнема до 2-3 седмици до месец да одобрят ъпдейт. А е напълно възможно и по-рано.

Team MT

Получих отговор от Team MT на мое запитване за Ореото.

Hello! Soon it will be available, in our region there is already a mailing!
Цитирай

Това е добра новина, както обикновенно, за да одобрят един ъпдейт около 1 месец чакахме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)