Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

А как става ауто не ми показва такава опция
Цитирай
Аксесоари

Не можеш да върнеш защото firmware finder не е съвместима с андроид 8, така бях чел някъде, не съм много сигурен, но някъде четох че изобщо няма да можем да ползваме firmware finder с андроид 8, това е няква защита на EMUI 8.0, но можеби ще обновят програмата по нататък.
Цитирай

Има опция auto или manual през dns или нещо подобно. За фф пише, че не е съвместима с emui 8.1, но е съвместима с 5 и 8.0. Факт е че не става.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Аз още чакам да ми го одобрят, попринцип не бързам толкова, защото няма да имам достъп до wifi още 2 месеца, освен ако от някъде не набарам гратис ??, но ми е любопитно какво ново има в новия андроид.
Цитирай

В камерата има опция да правиш gif картина, да слагаш аудио бележка на снимка. Другото ново е една точка която може да играе роля на back botton, може да скриваш софт бутоните и в меню настройки е подренено по по различен начин. Нищо особенно. На мен ми е важно батерията да държи поне един ден, но с ореото не можах да искарам половин ден. Ако не го пипаш и се искючи wifi и данни не пада толкова бързо, но включени ли са, виждаш как процентите "отлитат". За мен не е добър ъпдейт ореото, но на други може да им хареса. Всеки има различен вкус

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Аз най-вероятно чак Септември ще го инсталирам, защото както казах нямам достъп до wifi в момента, и се надявам до тогава да е излязла стабилна версия без бъгове, с подобрена батерия и т.н.
Цитирай

Не че съм се растроил ама за Honor 8 lite няма нито едно работещо.
Цитирай

Не работещо или неодобрено
Цитирай

аз съм с хонор и всичи са одобрени

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Honor, но от оператор или от свобона продажба. Всичко това е от значение, защото и аз сън с Хонор закупен не от мобилен оператор и ъпдейтнат през ФФ до 205, а след това до 213 от телефона от трите точки и нямам одобрено орео.
Може би всичко това е от значение, но в едно се убедих - ъпдейт вече само през ОТА.
Цитирай

от виваком е закупен

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Е от ff не са ли от huawei ъпдейтите ква е разликата от там или по ота
Цитирай

Разликата е че през ff няма нужда да чакаш с месеци да ти дойде самия ъпдейт по ОТА. Единсвеното което е че трябва да гледаш кой ъпдейт е за твоя телефон, защото там качват за едносимов и двусимов вариант.
Цитирай

ако ви се одобри по imei, при изтегляне си прави проверка и ако нещо не е наред се изтрива сам ъпдейта. Не издъжах и дне качих В364, батерията мисля, че не е оправена, поне от тези два часа ровене в телефона.


п. п:и с В364 през фф не може да се изкара вече друг ъпдейт, нито нов, нито ролбак към 7 нугат.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Появи се нов ъпдейт b366.
Цитирай

Нито едно не ми е одобрено по ff
Цитирай

Одобриха ми и на мене Ореото.
Цитирай

И аз съм съм без 364 но 363 го изписва на китайски що така

(2018-07-13, 13:36:42)CivilWar80 написа:  И аз съм съм без 364 но 363 го изписва на китайски що така

Тръгнах да инсталирам 363 и всичко ок свалите инсталира се и се растартира и ми се появи черен екран и некви рекавъри ме пита да инсталирам и му дадох да и така 10 Мин после некви неща си прави и пак съм с 7 нура 213 що така


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колеги я пишете кой коя версия инсталира и пишете подробни отзиви!
Цитирай

сваляйте си версии които са 2.42гб. Аз качих В364 и сега и през hilink не може да върнеш към нугат. Батерията не е ОК и при В364. Съветът ми е да не се качва за сега орео, поне докато не оправят фф да може да се разпознават нови ъпдейти

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogostiv за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

Не намирам кой знае каква разлика в батерията с 360 съм

Засега ми е ок батерита

FF верно не работи с орео


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Добре аз не разбирам как преди актуализациите ми излизаха първо на мен, от всички вас, пък сега все още нямам нито един одобрен пакет за орео...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес получих официален ъпдейт[Изображение: bbda0715f57f32284b9a39158c89fa6a.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Най-важното за момента

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

[Изображение: b4d35f265e6f475bdb017cbf0707d73f.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това какво ще рече че ще се записват на сд картата ли
Цитирай

(2018-07-17, 12:02:03)Nikolai_777 написа:  Днес получих официален ъпдейт[Изображение: bbda0715f57f32284b9a39158c89fa6a.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Най-важното за момента

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

[Изображение: b4d35f265e6f475bdb017cbf0707d73f.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Дойде по ОТА или е одобрен в Ff
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)