Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Можеш да ползваш и друга Галерия, ако фабричната не ти харесва. Има доста добри предложения в маркета, ето едно:
http://www.google.bg/url?q=https://play....eGWC8UUvIA

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Ето това успях да направя с втория цикъл на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте! Исках да попитам ако изключа събуждането на системата на Фейсбук-а това по какъв начин ще се отрази? Няма да ми се показват известия от Фейсбук или какво ? Другият ми въпрос е Актуализация в реално време на Link+ не мога да разбера за какво става въпрос какво изпълнява тази функция и нужна ли е или да и цъкна НИКОГА?
Цитирай

Много слаб звук през слушалките,как се усилва.Само с приложения става ,ама изкривява звукът.
Цитирай

Някой да има проблем с мобилните дании, от днеска при мене просто не искат да се включат. Показва че са включени, но иконата 4g я няма и нямам връзка с интернет.
Цитирай

Проблема може и да не е в телефона ти. Аз днес имам същия проблем - на Теленор съм и ми се струва, че нещо ръчкат по мобилната мрежа
Цитирай

аха значи не е от телефона, защото и аз съм на Telenor и от сутринта не мога да се свържа с интернет, дори се чудя дали да не мина през техен офис да ги питам какво става.
Цитирай

Проблема е в Теленор. След разговор с централата казаха, че когато проблема е отстранен ще ми пратят SMS и ще пишат в страницата си във Фейсбук.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Добре, благодаря.
Цитирай

Здравейте,днеска си закупих Huawei P8Lite (2017) или по точно Honor P8Lite,много хубаво телефонче,искам да му сложа някакъв протектор и кейс обаче не знам какво да търся.Моля да споделите най вече за протектора на екрана,понеже ми казаха че се отлепял и трябва да е специален?Споделете вие как сте ги защитили?Благодаря!
Цитирай

Аз моя хо купих със един пласмасов кейс и стъклен протектор. Обаче протектора не се залепи изцяло по края остана въздух. Когато ходих при моя човек да ми слага протектора, той каза че е по хубаво да се сложи стъклен протектор който е между стъкло и фолио и там нямало да остава въздух. Но по нататък ще му сложа такъв протектор.
Цитирай

Мисля си за стъклен протектор,но дали ще мога да си го залепя сам и кой ще е качествен,а за кейса каква марка е искам и аз пластмасов не силикон,но да изглежда хубаво.
Цитирай

нано протектор си намери, вече ги има почти навсякъе. Моя струваше 15 ;ева, но е трепач. Като прибавиш и един матов черен силиконов кейс, то телефона става с убийствено красива визия .
Цитирай

А за тези течните нано протектори какво ще кажете,също и за 2,5D стъклените извити протектори?Благодаря!
Цитирай

Batekrasi може ло една снимка на телефона с кейса и протектора.
Цитирай

.jpg DSC00443.JPG Размер: 125.12 KB  Сваляния: 84

.jpg DSC00442.JPG Размер: 134.16 KB  Сваляния: 74

.jpg DSC00440.JPG Размер: 148.41 KB  Сваляния: 67

.jpg DSC00439.JPG Размер: 149.63 KB  Сваляния: 71

.jpg DSC00438.JPG Размер: 152.02 KB  Сваляния: 84

Телефона го имам от 09 март. За парите си е перфектен.Миналата седмица взех и на сина същия. За колегата по горе мога само да му кажа че единствено само нано протектора пасва идеално.  Първо бях сложил обикновен протектор но не залепва по края. След това сложих стъклен и беше същата работа.Сега сложих нано и стой перфектно. Качвам и малко снимки да види как изглежда.
Цитирай

Снимките нещо не се показват? А как е батерията при вас, някакви настройки правилили сте защото аз правя по 5:30-6:00 екран и ми се струва че пада доста бързо.
Цитирай

Оправих снимките. Не знам колко екран прави. Не съм го гледал. При мене много зависи как го използвам. Някога го зареждам всеки ден . В повечето време на три дена.
Цитирай

Супер изглежда. А някой знае ли нещо кога ще имаме нов ъпдейт ?
Цитирай

Купих вчера телефа за жената сега ми звъни че батерията е изтощена вкл го да се зарежда и и изписва че андроид е заключен и оска парола пробеала с нейната и с отпечатък неставало някакви идей,моцщже само да вдига като и званят

Huawei P10 Lite
Цитирай

Можеби ще трябва да се влезе в recovery и там да се дадат фабрични данни
Цитирай

С бутона за вкл и силата на звука нагоре ли се влиза?

Huawei P10 Lite
Цитирай

Да мисля че така се влизаше.
Цитирай

Довечера ще пробвам като се пребера

Huawei P10 Lite
Цитирай

Здравейте, нещо не е наред според мене. Задал съм facebook и още куп приложения да се затварят когато е заключен телефона, а когато отключа телефона ми излиза известие че тези приложения изразходват необичайно много енергия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)