Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Провери поотделно всяко приложение което "не спи" в Настройки - Приложения - Facebook (примерно) - Известия и там вече се маркират/размаркират опциите които искаш. Надявам се това да помогне.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Спрях всички известия на facebook дори не съм го отворил и ми показва че използва твърде много енергия във фонов режим.
Цитирай

(2017-06-15, 08:42:17)Slackwere12 написа:  Спрях всички известия на facebook дори не съм го отворил и ми показва че използва твърде много енергия във фонов режим.

Изтрил съм фейсбука и ползвам приложението METAL. Малко е орязано, но не товари нито рама, нито батерията

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Ако някой иска да го изпробва.
http://www.google.bg/url?q=https://play....JSacJYOZ9g

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Някой чувал ли е нещо за нов ъпдейт.
Цитирай

Колеги с коя версия сте и коя версия е последната. Аз съм с 125.
Цитирай

и аз съм със 125, то друга май няма ...
Цитирай

Колеги от днес и аз съм с този модел, че стария го затегнах Smile как се местят приложенията от тела на сд картата? Нещо аз ли недоглеждам ...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мисля че няма такава опция. Но това не е проблем, в момента проблема е с батерията, дано със следващия ъпдейт я оправят.
Цитирай

Има отметка в "Опции за програмиста", но колко работи не знам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ok мерси, иначе за дадох да се записват по подразбиране на картата с памет... И големи игри, като Мортал Комбат си я свалих там.И ядове няма за сега..

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нормално ли е да се бавят толкова с ъпдейтите. До сега не съм имал huawei, но си мисля че трябва по на често да пускат ъпдейти ако има бъгове по системата.
Цитирай

Какъв е проблема с батерията, освен, че пада по бързо от старото ми леново.... Още не съм забелязал дрейн ако има, освен, че тоя фейс ми го дава, като голям консуматор на енергия. По забраних му някои неща да не точи много ток и да не ми го показва, като голям консуматор. Потреблението на рам падна значително.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ми явно не е оптимизиран андроида както трябва, на стария ми телефон с 2300mha батерия правех по 6 часа екран, тука не мога 5:30. А ползвам същите приложения.
Цитирай

След вчерашните забрани днеска телефона е много добре... 3 часа дисплей на 53% съм с игри, клаш оф кланс, Мортал Комбат и Ангри Бърдс, фейс...И най важното загрява доста по малко Smile

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ско може да споделиш какви настройки ди барнал.
Цитирай

В приложения съм махнал отметките на фейса на всичко, и като се изгаси телефона да го затваря, както и някои други големи консуматори...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Жената е с този телефон и сравнения с моя сони м4 мн бързо и пада батерията на 43% е а има 1ч 30мин екран аз на моя правя по 4 5 ч. Изкл всичко и пак същата работа

Huawei P10 Lite
Цитирай

Нещо и папка батерията, определено...на 69% съм в момента с 2 и 20 ми екран... Виж кое харчи много ток и го забрани.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Уж съм ги забранил,фейсбук, месинджър,вайбър... Сега е на 28% и е на 2ч 40м екран

Huawei P10 Lite
Цитирай

Спрял ли си Google Syncronisation и Google История на местоположение?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-06-24, 12:52:54)ronnie72 написа:  Спрял ли си Google Syncronisation и Google История на местоположение?

Ако меже само да ме насочиш пътя в менпто къде да отида за да ги спра

Huawei P10 Lite
Цитирай

За Google Synchronisation - Настройки - Профили - Горе в дясно трите точки - Махаш отметката за синхронизация ако е включена.
За История на местоположение - Настройки - Разширени настройки - Достъп до местоположение - Google История на местоположение и изключваш.
Но е възможно и друг процес да изразходва батерията.
Провери на Настройки - Батерия - Ниво на консумация - Софтуер и виж кои са първите три процеса като най-големи консуматори.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • Kuzmanovv
Цитирай

Всичко е изкл ето снимка на процесите


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P10 Lite
Цитирай

Изглежда нормално потреблението. Още една настройка можеш да промениш за да спадне разхода на батерията. Настройки - Разширени настройки - Достъп до местоположение - Горе в дясно трите точки - Настройки на сканиране - Махаш отметките на WiFi и Bluetooth.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)