Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Аз каквито и настройки да бутна пак не мога да направя 6 часа екран. Махнал съм сканирането на wifi и bluetooth, махнал съм известията на приложенията, направил съм ги да се изключват във фонов режим когато заключа телефона. Но все над 10% ми заемат тези 2 приложеноя, facebook и clash of clans.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

А, не можеш? Ако си вкъщи на wifi ще ги направиш, НО не това е обичайното ползване на смартфон.
Цитирай

(2017-06-24, 20:07:10)Slackwere12 написа:  Аз каквито и настройки да бутна пак не мога да направя 6 часа екран...
А трябва ли, кому е нужно това? Ползвайте телефоните си и се радвайте на живота си.

 
Цитирай

, На wifi долу горе 6 часа ще ги удари, което е добре за тази батерия...Леновото ми правеше по 8 на wifi с 4000 батерия, но беше с HD резолюция.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Снимките на контактите не ми се показват когато ми се обаждат и когато ги набирам И не мога да разбера защо
Цитирай

(2017-06-25, 20:56:02)esm написа:  Снимките на контактите не ми се показват когато ми се обаждат и когато ги набирам И не мога да разбера защо

Защото трябва да са в телефона не в сим картата

Huawei P10 Lite
Цитирай

Снимките са в устройството
Цитирай

(2017-06-26, 12:15:17)esm написа:  Снимките са в устройството

Не снимките,контактите копирай от сим картата в телефона и в настроики даваш да вижда контакти само от телефона

Huawei P10 Lite
Цитирай

Някви идеи защо ми показва че устройството не е съвместимо с fifa 16 ut.
Цитирай

(2017-03-28, 18:26:09)phoneixa14 написа:  Здравейте, от вчера и аз съм с Honor 8 Lite. Имам проблем с местенето на приложения в sd картата,  които даже не са фабрични.  Активирах опции на програмиста,  намирам си графата,  но когато натисна включване и не става нищо.... Остава си изключена тази опция за преместването,  докато другите опции на програмиста ми позволява да ги включвам и изключвам.  Sd картата е 32 gb снимките ми от стария  телефон са си на нея и по принцип я приема и си работи.  КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА?

Някой може ли да каже как става преместването на приложения на sd картата.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Аз направо зададох да се записват в сд картата,понеже и аз се чудех как да ги преместя Smile

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пичове не знам нормално ли е huawei да се бавят толкова с ъпдейтите.
Цитирай

Смисъл чака ли се някой фикс или? Аз след като си взех тела и ми се ъпна... Но аз идвам от андроид 5.1 и сега още не знам дали се чака някой фикс или надграждащ ъпдейт!?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Предполагам трябва да има fix, все ми се струва че батерията трябва да се оптимизира. А и сме със февруарски security patch. Вече повечето модели получиха получиха ъпдейт през юни.
Цитирай

Напишете си пълния софтуерен номер да видим дали има нещо ново.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

PRA-LX1C432B125, ако е това. Аз иначе гледам от време на време във firmware finder, но нищо ново.
Цитирай

Да, това е актуалния софт от месец Март.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ония ден ми пристигнаха 3 кейсчета, които бях поръчал от Алито преди повече от 2 месеца. С тях вече имам 6 броя кейсове. За да не се набутвате из;ишно ще ви кажа по две думи за тях. На снимките кейсчетата са с друг цвят, но моите всички са черни.
Първото е това - 

[Изображение: For-Huawei-P8-Lite-2017-Case-Aluminum-Me...40x640.jpg]


алуминиев страничен бъмпер и огледален гръб. Красиво на външен вид, но прави телефона доста по-голям ,по-тежък и по-хлъзгав . Огледалния гръб се драска само от поглед ... Днес с този кейс два пъти изтървах телефона. Добре че падаше странично и алуминия го спаси. Спасява наистина, но пък и точно той беше причина да го изтърва. 

Второто е това - 

[Изображение: Huawei-P8-Lite-2017-case-original-5-2-MO...40x640.jpg]

Когато го поръчвах си мислях,че е истинска кожа. Оказа се имитация - силикон нарисуван като кожа, Дори конците са нарисувани. Отстрани е прозрачен силикон. Не ми хареса как стои на телефона. Телефона ми е черен и това прозрачното отстрани не стои добре. Отзад тази имитация на кожа е красива, но ... Нещо не ми допадна. 

Третия е този - 

[Изображение: For-Huawei-P8-lite-2017-case-original-Lu...40x640.jpg]

твърд черен матов силикон. Телефона е красив и удобен с него, но не ми хареса един дребен факт - с някакви стотни от милимтъра е по-плитък и ако оставите телефона с екрана надолу върху маса , то стъклото опира в повърхостта на масата. Т.е. ще се драска или стъклото или протектора ,който сте му сложили. 

Имам и черен кожен калъф тип тефтер. Предпазва изцяло телефона от каквото и да е, но скрива цялата му красота. Държа го в колата с идеята да го ползвам само като съм из планината ,за риба или на подобни места, на които е възможно да го изтърва или да падна заедно с него. 

Следващия ми кейс е оригиналния бял твърд силикон ,който е в комплекта на телефона. Изобщо не стои красиво бял силикон на черен телефон. 

Най-красивия и удобен кейс ми е този ,който си купих от Пловдив - мек силикон, черен мат. Тъничък, не се плъзга, прилепва идеално към телефона и предпазва екрана, когато го оставяте с екрана надолу върху маса например. Нямам снимка за съжаление. 

Извод - не вземайте от Алиекспрес нещо, което ще чакате 2 месеца и няма да ви допадне. Влезте в един наш магазин, дайте 2-3 лева повече и си вземете нещо, което ще пробвате и ще прецените дали ви допада Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на batekrasi за това мнение:
  • Kuzmanovv
Цитирай

Мерси за информацията, дойде ми полезно. Таман тези дни мислех да ида да си взема един кейс. Ще си взема черен силикон. Понеже и моят телефон е черен.
Цитирай

Здравейте колеги. Преди малко попаднах случайно на информация за нов ъпдейт. Ровя се аз из xda форума, в раздела за нашия телефон, и гледам че някой са почнали да получават нов ъпдейт b164. Най вероятно и ние тука до седмица две, ще го получим. Интересното е че във firnware finder не ми го показва. А ъпдейта е точно за нашата версия PRA-LX1C432.
Цитирай

Интересно, в HiCloud също не намирам такъв ъпдейт В164 за този модел.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Какво се очаква в новия ъпдейт? Кръпки или оптимизация

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли как се проверява за изгорели пиксели? Или за грешки ?
Цитирай

(2017-07-08, 19:15:32)musabesni написа:  Какво се очаква в новия ъпдейт? Кръпки или оптимизация

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Някакви опъимизации и мисля че добавят VoLTE. За security patcha не съм сигурен, не са писали нищо, когато дойде ще видим.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

В devicespecifications пише че има VoLTE или е грешка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)