Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17

Xiaomi Mi6 Vs iPhone 7 Camera test

 
Цитирай
Аксесоари

(2017-04-22, 14:08:28)dp4u4umi6ev написа:  Те модераторите не са длъжни да разчистват след като сте изпаднали в излишни словоизлияния като имате какво да си кажете извън темата направете го на лични следващия път!


Добре шефе, слеващия път ще си даваме акъли на лични съобщения. Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ревю на MI6 черна керамика  - unboxing

 
Цитирай

Много ще се плъзга този телефон, на първата минута от видеото телефона се изхлузва от кутията. Иначе, черното ми е любимия цвят за телефон и този изглежда супер.
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/40087...0%BF%D0%B0

Скоро няма да се случи явно, да можеш да си вземеш техен телефон през оператор...
Иначе, на мое запитване към ibuygou, как мога да поръчам без да плащам мито и ддс ми отговориха това, което и очаквах. Пращат телефона с обявена цена 20$ и пише, че е подарък. По същия начин си взех Mi4-ката преди година и половина. Трябва да се избере опцията за доставка с dhl /20$/. Но не гарантират на 100%, че нещо няма да се обърка по пътя и някой митничар примерно няма да се осъмни...
При цена 435$ за версията с 64гб вътрешна памет, като добавим +15 за 2 години европейска гаранция и + 20 за доставката и стават 470$, които за момента май не съм много склонен да платя. Имам някакъв поставен /неофициално/ праг за цена до 700лв, повече не ми се струват оправдани. Дано скоро да падне до 400$ /тия допълнителни 35$ също да влизат в цената/... Big Grin Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ако се сещате,миналата година по това време,предварителните поръчки за 5S бяха достигнали 15-16млн за първите 5 дни....Сега са "само" 2млн за същия период....Това какво ли означава ?Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

По необясними причини на сайта си Xiaomi посочва реалните характеристики на процесора в новия си флагман със занижени стойности : https://www.gizmochina.com/2017/04/24/xi...n-website/

 
Цитирай

Не се ли говореше по едно време как Самсунг/Куалком щяли да продават процесорите на конкурентите ъндърклокнати, и да бъдат използвани така? Ако е така, то Ксиаоми са намерили начин да оправят нещата в своя полза. Явно нарушението на някои правила от страна на китайците ги спира да навлязат на пазара в европа.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

(2017-04-25, 16:15:12)MapTo_D написа:   Скоро няма да се случи явно, да можеш да си вземеш техен телефон през оператор...
За Европа не знам, но в Русия официално презентация на новите продукти на Xiaomi бе днес : http://event.mi.com/ru/live2017/ru0425

 
Цитирай

(2017-04-25, 19:07:12)NoMaD написа:  По необясними причини на сайта си Xiaomi посочва реалните характеристики на процесора в новия си флагман със занижени стойности : https://www.gizmochina.com/2017/04/24/xi...n-website/

Става въпрос за видеокартата. Интересното е, че честотата е по-висока от написаното в сайта на Xiaomi.
Цитирай

И едно ревю на Руски според мен доста справедливо:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Качеството на снимките на MI6 е на нивото на повечето съвременни камери днес. За повече инфо тук

 
Цитирай

...и цената му тръгна лека-полека надолу, започна от 499.90$ в али-то, сега го има и за 465$, за 2 седмици не е зле. Хайде да продължи така и скоро да е До 400$ за версията с 64гб памет. Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

@MapTo_D, мисля, че една от причините може и да е в това, че по-голямата част от руските потребители имат към този момент проблем с митническите власти за внос на Xiaomi и поръчките оттам чувствително са намаляли за руския пазар.

 
Цитирай

Аз като краен потребител, който желае дадено устройство, по възможност и на по-добра цена, не се интересувам особено много защо цената е паднала с 35$ за 2 седмици, само мога да се надявам да продължава в същия дух. Big Grin То и ние имаме проблем с митниците тук, поръчваш си и се надяваш да не го спрат на митница, че ще ти излезе солено. Big Grin Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Най-вероятно Шаоми са сложили и Hi-Fi DAC. Нещо, което липсваше в Mi5.
Ако някой се чуди дали да си поръча новият флагман на Шаоми, това видео би трябвало да му помогне.
ПС: Забележете СоТ резултатите... Този SD835 толкова добре ли е оптимизиран? Yikes


Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

От Али вече някой да си е поръчал MI6 и да чака доставка?

 
Цитирай

(2017-05-07, 09:43:56)Anastasia123 написа:  ПС: Забележете СоТ резултатите... Този SD835 толкова добре ли е оптимизиран?   Yikes


Нищо специално. Не забелязали, че колкото е сота, толкова е и стенбай. С такова ръчкане съм постигал 7:40 сот на V10 с 3000 MAh батерия и 5.7 QHD екран + още един екран. А за Мейта няма да казвам Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

По принцип гледах няколко ревюта и във всяко едно се чуваха хвалебствия за батерията. В едно от видеата имаше 6 часа стендбай с 2 часа СоТ и остатъчна батерия 85%.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Аз на ревюта и тестове отдавна не вярвам. През годините съм чел кво ли не, резултата винаги е един и същ каквото и да взема. Зареждам си телефона всеки ден. И без това става бързо вече, а и придобиваш навик... Smile)) Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

При необходимост MI6 може лесно да бъде ремонтиран : https://www.youtube.com/watch?v=uUZ9ThhMtqw

 
Цитирай

Доста издържлив на тормоз:


Cognosce te ipsum!
Цитирай

Превъртете до 15:00 и слушайте внимателно:



Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=NleeNxmM3XE Доста добро предвставяне от страна на Xiaomi-то. С P10-ката е минимална разликата, но все пак батерията му е малко по-добра.
Цитирай

Камерата не е the best, но като цяло телефона е супер бърз и с добра батерия - според ревюта. Според вас дали си струва ми5 към ми6?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)