Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17

Хах много хубаво не е на хубаво, всяка година слуховете са, че ще има всичко което може да събере един смартфон, но нека не забравяме, че това е Шиаоми.
Според мен ще има сд835 достатъчно рам 4/6 за паметта знаем как варират, тънки рамки отстрани (дано няма черната), хоум бутон и фингър в едно и добър сензор с кофти софтуер за камерата. Жак ще има или поне се надявам да има.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари

За всяка една характеристика човек може да има съмнения, освен за камерата. Те винаги слагат много хубав сензор и винаги му е*ават майката с техния софтуер, а ъпдейтите им НИКОГА не се отнасят за софтуера на камерата. :Д

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Чак пък... Аз не съм видял една снимка направена от телефон през последните 5 години, която да не става за Фейсбук или която и да е друга социална мрежа, все места където отиват и заради, които се правят - 99% от шотовете.
Wink
Цитирай

Е така е,но нали трябва да си ги мерим винаги и някой трябва да оправдае двойно повече дадените пари за Имената в бранша и там се почва на тъмно под масата и къде ли не снимки.
Иначе като се замисля и Сони слагат най добрите сензори, но почти винаги софта им куца

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Бая големи рамки под и над дисплея:

   

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Xiaomi Mi6 ще е първият флагман на компанията, който ще има защита от вода и няма да има 3.5mm audio jack
[Изображение: Y2hBYyqY2EvdGkfl4WW3eUOPuxdu.jpg]

Източник : >>>>>>>

 
Цитирай

То това стана като тенденция с махането на 3.5мм жак не знам защо е така...

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Е как защо ? Нали кумира на всеки един бранд е Епъл. Те махат и после всички останали след тях. Порадвах се на един изключително готин модел - Mi5 Prime, но повече не бих се върнал към флагманите на Шаоми. Ноут серията е уникална за ценовия диапазон, в който е поставена, но не мисля, че след Ми5 бих си купил друг флагман на Шаоми.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Това би трябвало да е Mi 6 Plus:

   



Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Официално е съобщено, Mi 6 ще бъде обявен утре: April 11 at 12:00AM (местно време)

[Изображение: Xiaomi-Mi-6-5.jpg]
Цитирай

Ще има ли стриим в тубата?

Huawei P10
Цитирай

Този скенер що е толкова голям ?

[Изображение: 796aa67a654f5616c7e3913a4fddaece.jpg]

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Този, който го е измислил е имал необикновено големи палци. Big Grin

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Слаб е на Фотошоп Smile)

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

(2017-04-10, 19:16:05)bullyboy написа:  Слаб е на Фотошоп Smile)

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Ако се върнеш на #105,ще видиш,че стъклените протектори са със същия размер отвор за скенера....Smile


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

[Изображение: gsmarena_002.jpg]

Точките от Антуту не означават нищо, но все пак ще напиша резултата, който е показал Ми6 в Антуту - малко над 170 хиляди.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Според мен утре ще има само обявена дата на реалния анонс на телефона.

 
Цитирай

Да, днес чета че представянето ще е на 19 април.

Huawei P10
Цитирай

Ахахах, това от последния рендър е толкова несиметрично, че не мога да повярвам това да е устройството. Ако все пак е 1:1 с това чудо на снимката - плюя на тая Мi6-ца и се насочвам към някой друг модел. Big Grin Big Grin Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ако съдим по протекторите,едва ли ще е много по-различен:

.jpg Screenshot_20170411-110937_1491905410197.jpg Размер: 30.02 KB  Сваляния: 105


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Цените, такива каквито са обявени ден преди представянето.


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Има вероятност стъклото(екрана) да е 2.75D не 2.5D  Lol
.jpg QQnKNzTkr8Y.jpg Размер: 35.98 KB  Сваляния: 106

Взето от тук:
https://vk.com/wall-41052877_137959

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

За резолюцият чета, че ще е 1080p, koето е малко странно за мен. И за да няма въпроси как с просто око мога да го видя- ще кажа "VR".

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

Аз ползвам VR с FHD 5,5" и не виждам проблем.
Въпросът е този хоум бутон защо е толкова огромен.
И наистина ли няма да се наклонят към микс или намалени рамки?

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

(2017-04-11, 20:05:13)ShaSh написа:  За резолюцият чета, че ще е 1080p, koето е малко странно за мен. И за да няма въпроси как с просто око мога да го видя- ще кажа "VR".

От личен опит мога да ти кажа, че при 5.5 инчов телефон (следователно "до") с VR не може да се открие разлика между 1080р и 2K.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)