Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17

Какво стана с Mi 6 Plus? Той се очакваше да е с по-голяма батерия- над 4000 mAh. Веднъж свикне ли човек с хубавото...Категорично нямам намерение да си взимам повече телефон с батерия под 4000 mAh.

Камерите добре- намерили са приложение на двата сензора с това 2x оптично приближение. Обаче тези дебели рамки отгоре и отдолу на дисплея тотално ме отказват...Не казвам да бъде като MI MiX, но можеха да положат усилия да ги намалят. Сега телефона изглежда толкова 2015 г., че няма накъде... Това е най-силния фактор, който ме отказва от него.


Цитирай
Аксесоари

По непотвърдена информация щял да бъде с 4500 mAh

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

(2017-04-19, 14:41:29)Sandocan написа:  Значи пропускам и този.
Ще го ползваш за дължини в басейна ли или ти трябва за гласова услуга?

 
Цитирай

Живея близо до плажа и не искам да се разделям с него всеки път като влизам в морето.

Huawei P10
Цитирай

Ще има и фронтални стерео говорители

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

Тея тотално ме разочароваха.Отново само fullHD дисплей,огромни рамки,няма защита от вода,андроид 6.0,няма слот за сд карта,с една дума нищо кой знае какво като изключим най-новия Куалком процесор и 6 рам.Дано поне да има горила глас,че заради това най-вече се отказах от МИ5с или МИ5с+.Май няма и жак за слушалки(нали копираме от Епъл).
Цитирай

Пичове, има достатъчно други телефони, кво ревете само не мога да разбера? Бил с дизайн от 2015та, окей, купете си телефон с дизайн от 2017та.
Имал огромни рамки, така е, два декара са, има избор на такива с минимални рамки, отново имате избор. Също така има и телефони, които са защитени от вода и прах, има и такива с горила глас 5, 6 или не знам си до кой номер стигнаха.
А, да не забравя, има достатъчно модели и с 3.5мм жак. Кво мрънкате не ми е ясно. Не ви допада, окей, подминавате темата, купувате си телефон по ваш критерий и мача свършва.

П.П. В ibuygou го има на преордер:
64гб - 435.99$
128гб - 499.99$
128гб с керамичен гръб - 539.99$
...ама то с толкова недостатъци, страшна тояга, кой ли ще си даде парите...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Не можем да подминем темата, понеже другите са заключени! Цензурата е модерна в последните дни май.........

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ами заключени са, щото се повтаря едно и също, плюе се по апаратите и така. Винаги ще има някой недоволен, няма как да не е така, за това сме уникални, всеки има собствен вкус и поглед над нещата.
Ето, аз също не харесвам много от телефоните, но не съм тръгнал да пиша по темите им колко са зле, как не стават и т.нат. Просто нямам интерес към апарата и не намирам за нужно да се издрискам в темата за дадения модел.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ами сори пич точно преди няколко дни си купих самсунг галакси с7едже.Не съжалявам изобщо.Само че съм фен на миуи и шиаоми от много отдавна но съм нямал такъв.Сега дойде време за смяна и около дваесетина дена обикалям разглеждам чета,и накрая кво-най-добрите и бла бла- 4 модела с 821 само нота става но е скъп.Микса ако го изпусна сещай се,Ми5ес и Ми5ес+ тотален смях-една торба пари за по-големия и за какво?Телефона не е само желязото вътре нали?И кво да чакам Ми6.
Цитирай

(2017-04-19, 20:18:30)MapTo_D написа:  Пичове, има достатъчно други телефони, кво ревете само не мога да разбера? Бил с дизайн от 2015та, окей, купете си телефон с дизайн от 2017та.
Имал огромни рамки, така е, два декара са, има избор на такива с минимални рамки, отново имате избор. Също така има и телефони, които са защитени от вода и прах, има и такива с горила глас 5, 6 или не знам си до кой номер стигнаха.
А, да не забравя, има достатъчно модели и с 3.5мм жак. Кво мрънкате не ми е ясно. Не ви допада, окей, подминавате темата, купувате си телефон по ваш критерий и мача свършва.
Xiaomi фенбой или как ?
Голяма работа, че бил с огромни рамки, без 3.5мм жак, без защита от вода и прах и т.н., защото сме имали голям избор на телефони..Наистина умно.
Все пак браво на Xiaomi, поне си направиха труда да копират Apple, също и тези, които копират Apple.Надминаха себе си..
Нали затова е форум, да се коментират плюсовете и недостатъците.Или греша ?
Цитирай

Не бе пич, писна ми да чета едни и същи неща, в абсолютно всички теми. Няма празно просто. Ясно е, че не трябва да се пишат само суперлативи за даден продукт, ама като 'сипваш' върху нещо, което не си пипнал или, което нямаш намерение да купиш някога изобщо не го разбирам!?
И да, както виждаш всеки има приоритети, един иска водоустойчивост, друг иска малки рамки, някой държат на жака за слушалки и 2к дисплей, няма как да се угоди на всички. Това са направили /копирали/, това представят.
Имал/м съм един техен телефон, дали съм им фен, а? Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Разбирам какво имаш предвид,  ама по принцип не е нужно да си го пипнал, за да разбереш, че има големи рамки и е без жак и защита от вода и прах  Big Grin
Цитирай

(2017-04-19, 19:50:05)consult написа:  Тея тотално ме разочароваха.Отново само fullHD дисплей,огромни рамки,няма защита от вода,андроид 6.0,няма слот за сд карта,с една дума нищо кой знае какво като изключим най-новия Куалком процесор и 6 рам.Дано поне да има горила глас,че заради това най-вече се отказах от МИ5с или МИ5с+.Май няма и жак за слушалки(нали копираме от Епъл).

Отново.. за кой ли път след като човешкото око над 250 ppi не различава пикселите -няма голям смисъл и от по-големи резолюции -батерията се точи и т.н. -все не ви стига батерията... ама искате и някакви брутални резолюции от които няма никакъв смисъл. С най-новия високия клас 8-ма серия снапдрагон и 6 гъби рам спокойно телефона ще изкара едно 4-5 години... гледайки снапдрагон 800 и какво още може въпросното професорче в днешни дни...
Цитирай

Между xiaimi и sharp имали някакво партньорство, че изкараха доста подобен на ми6 модел?

Huawei P10
Цитирай

Като дизайн ми мяза на някаква сглобка между 2, 3 модела на други производители. Казвам го не защото е нещо лошо, а на пръв поглед ми е малко странен. Иначе нищо особено...ако си с Mi5 например не го намирам за оправдан ъпгрейд ама то като че ли и при останалите производители е така не само при Шаомито.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2017-04-19, 20:39:06)MapTo_D написа:  Ами заключени са, щото се повтаря едно и също, плюе се по апаратите и така. Винаги ще има някой недоволен, няма как да не е така, за това сме уникални, всеки има собствен вкус и поглед над нещата.
Ето, аз също не харесвам много от телефоните, но не съм тръгнал да пиша по темите им колко са зле, как не стават и т.нат. Просто нямам интерес към апарата и не намирам за нужно да се издрискам в темата за дадения модел.

Много хора трябва да обърнат внимание на това мнение! Особено на последната част. Иначе отново ще има заключени теми. Наистина е хубаво човек да сподели мнение, позитивно или негативно, но да се повтаря едно и също... Аз също нямам грам интерес към този телефон и не виждам смисъл да изкритикувам с неща видни за всички. Има достатъчно модели Андроид модели за всички.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

В ibuygou вече го има на преордер:
64гб - 435.99$
128гб - 499.99$
128гб с керамичен гръб - 539.99$

 
Цитирай

В клипа рамките не изглеждат чак толкова големи. Можеше горната да е до говорителя а долната до home бутона, но така са решили от Xiaomi. Синия цвят е много приятен.
https://youtu.be/P-Cq1i_um1k

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ами на мен ми харесва. Не забелязвам да има и някакви фрапиращи черни рамки около дисплея. Синия наистина е хубав, но тая златиста рамка нещо не ми се връзва. По-скоро един черен ще прилапам, дали ще е стъклен или керамичен още не е решено.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ако си се спрял на черния цвят, поръчвай го сега - свършва най-бързо и е в ограничени количества.

 
Цитирай

Телефонът за мен лично изглежда супер. Има сравнение с камерите на Huawei P10 и са горе-долу на едно ниво,даже в повечето случаи Mi6 прави по-добри снимки. Този като му се нормализира цената ще бъде наполовина на P10-та, а не е със сигурност по-зле от него, даже според мен е обратното. Интересно ми е сега само да излезе тест на батерията спрямо другите флагмани, за да видим как се представя.
Цитирай

Колегата май за това говори (не е лошо да се споделя тук да видят всички):

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Точно за този клип говоря колега. Гаджето си взе P10 и е страшно доволна. Батерията кара доста и снима наистина много добре, но все пак да не забравяме, че е с цена то 1200лв свободна продажба, а и е с 4 гб рам, докато този е с 6гб и се очаква да е към 700лв грубо. Камерата му е доста качествена, като дисплей и батерия не знаем все още как е или поне аз не знам. Ако има ново сравнение с някой флагман, пуснете го и него тук.
Цитирай

(2017-04-20, 19:58:12)niksapz написа:   докато този е с 6гб и се очаква да е към 700лв грубо...
 Да го купиш на старта на продажбите на тази цена просто е нереално, но догодина - може би.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)