Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17

Е сигурно няма да е на тази цена поне още месец, но после според мен след пре-ордера ще се нормализира и все пак е доста добра цена за флагман.
 Още видео за камерата. Сравняват я с Iphone 7 plus и се представя изключително добре. Разбира се видеото е на китайски и не се разбира нищо Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Tonke Digital Store вече предлага MI6 на преордер - US $499.99. Шипинга се очаква след 28 април. За повече инфо цък

 
Цитирай


Cognosce te ipsum!
Цитирай

Синият изглежда доста добре и различно. И черният о белият са супер, но лично на мен ми са малко омръзнали като цветове вече.
Цитирай

Да, синият цвят ми хареса, но съчетанието му с цвят "златно циганско" на рамката едва ли е най-доброто съчетание като цвят, поне за мен.

 
Цитирай

Колеги бях наточен за htc 11,но нещо започвам да се обнадеждавам,че ще изкарат смартфон който заслужава 1500лв.
Това MI6 ми изглеждам трепач,поне на хартия.
Трябва ми за мултитаскинг,без играене на игри.
Не ме интересува официалната поддръжка,а неофициалната(късръм ромове и т.н.)
За първи път се интересувам от китайци и ако може да ми дадете съвети/мнения.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

@shisharkata, да се изчака още 2-3 месеца за да му оправят детските болежки, да се стабилизира малко цената и тогава ще е готов за взимане.

 
Цитирай

И аз бих казал същото като NoMad. Цената е важно да се нормализира, а и също така нека за видим и батерията как се представя и дали ще има бъгове в началото с някои неща.
П.П. Наистина е малко циганско с това златно отстрани. Не се бях загледал, че е толкова биещо на очи... Big Grin
Цитирай

Да се изчака.... То след 2-3 месеца може да се окаже, че има друг китаец с 8Gb рам, 1+4=8 . Ще го изчакаме и него да се "стабилизира" ... И така до безкрай. Относно поддръжката, може да се провери тази за Mi2s и Mi3 ....
Лично за мен, ако нещо ти харесва, взимай.


Цитирай

(2017-04-21, 18:41:08)lada2107 написа:  Да се изчака.... То след 2-3 месеца може да се окаже, че има друг китаец с 8Gb рам, 1+4=8 . Ще го изчакаме и него да се "стабилизира" ... И така до безкрай. Относно поддръжката, може да се провери тази за Mi2s и Mi3 ....
Лично за мен, ако нещо ти харесва, взимай.

И ще си останеш само с чакането като мен и аз така ще чакам, ще чакам и още не съм взел нов тел.
На мен ми хареса черният със златото около камерите. И като че ли са намалили рамките или се бъркам.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2017-04-21, 18:41:08)lada2107 написа:  Лично за мен, ако нещо ти харесва, взимай.
Откъде на този етап? Това не ти е Samsung, който можеш да си го вземеш след една седмица след презентацията му. Ако е с поръчка от Китай, то първите партиди ще бъдат пуснати в края на месеца. Като цяло в началото ще има недостиг на количества и недостиг на мощности, особено за керамиката, за да се захрани пълноценно пазара - това отнема време. Ако държиш да го взимаш оттук, пак трябва да се чака. Ето ти 2-3 месеца, както и да го смяташ.

 
Цитирай

Според мен телефончето си заслужава чакането, а и лично аз изобщо не бързам, даже за момента просто разглеждам от любопитство, защото Mi4-ката си върши идеално работата. А и с цена от 1000+ няма как да се разберем с китайците, поне аз не бих.
Цитирай

Колега, откъде смяташ да го взимаш или още няма решение по въпроса?

 
Цитирай

Ако питаш мен колега в близко време няма да го взимам, точно поради тази причина с нямането от къде и също и високата цена за момента, но видях в някой сайт, че го продаваха на цена 1000+ и затова написах така. Както казах следя с интерес моделчето, но скоро няма да се докопам до него сигурно, че и лято идва, морето чака.. Smile
П.П. Ще държи на вода майче китайчето. https://www.youtube.com/watch?v=yG6C8b2DVq4 Не му разбирам какво казва, но изглежда, че си работеше напълно нормално.
Цитирай

Достатъчно да не се притесняваш, ако завали и ти разговаряш в момента и не е нужно чак да се пробва дали е така Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Ами аз със сигурност искам да го купя от тук заради гаранцията и защото смятам да взема ДДС-то.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

Nomad е прав и да искате ще почакате...като помняя колко време мина след като представиха Mi5 докато почнаха да се сдобиват хора с него...другите производители си бяха презентирали новите модели и се продаваха, ние тука само си драскахме в темата която беше в новини...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Аз ще почакам колкото е необходимо. Това ще е следващият ми телефон, със сигурност. Синият ми харесва, но с тия златисти рамки направо ме разбиха. Сегашния ми тел е бял, значи остава един черен да прилапам. След около 2 месеца поемам към САЩ, сещам се, че там представяха някакви неща миналата година, или направо представяха бранда си, не помня точно. Та, ако се продава на тяхния пазар, може от там да прилапам един брой. Ако ли не, като се върна живот и здраве след няколко месеца.
А най-лошото остава това, че нашите оператори не правят нищо по въпроса със започване на официални продажби...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

(2017-04-22, 10:58:31)MapTo_D написа:  Аз ще почакам колкото е необходимо. Това ще е следващият ми телефон, със сигурност. Синият ми харесва, но с тия златисти рамки направо ме разбиха. Сегашния ми тел е бял, значи остава един черен да прилапам. След около 2 месеца поемам към САЩ, сещам се, че там представяха някакви неща миналата година, или направо представяха бранда си, не помня точно. Та, ако се продава на тяхния пазар, може от там да прилапам един брой. Ако ли не, като се върна живот и здраве след няколко месеца.
А най-лошото остава това, че нашите оператори не правят нищо по въпроса със започване на официални продажби...
Ти сериозно ли се надяваш да го купиш официално в САЩ или тук, това едва ли ще стане скоро...

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Ти къде точно видя написано, че ще го купувам официално от тук!? Или си драскаш просто? Я виж пак последното изречение!
За САЩ пак нищо общо, но ако го пуснат в техния амазон, перфектно. Никъде не съм писал за купуване през оператор!

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Пич кое не разбра, официално означава от местен магазин с реална гаранция, а не оператор. Само операторите ли продават официално? Нито тук нито в САЩ ще стане...

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

А пък то от години си има магазин, с реална гаранция...ама някой трябва да потърси!

https://www.xiaomishop.bg/

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Купи си го от там тогава...Що ще чакаш операторите или американците. И аз утре мога да пусна един сайт с името Xiaomi ама това нищо не означава!

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Ахахах, ама ти искаш гаранция, ето ти, 2 години. Пак не става. Явно и ти не знаеш кво искаш. А аз от къде ще се сдобия с телефона си е лично мой проблем, не ми давай акъл само.

Моля модераторите да разчистят, че от едно недоглеждане на 'колегата' и стана мазало. Аре, със здраве!

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Те модераторите не са длъжни да разчистват след като сте изпаднали в излишни словоизлияния като имате какво да си кажете извън темата направете го на лични следващия път!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)