Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да архивирам в Самсунг клауд
#1

Когато поискам да архивирам, изписва, че архивирането е неуспешно. Също така, появи се и съобщение за грешка в сървъра.
Някакви идеи?

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари
#2

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87744

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#3

Четох я тази тема.
Аз искам да архивирам данните, от Самунг клауд-"АРХИВИРАЙ СЕГА".
Със синхронизацията, всичко си е ок.


Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#4

(2017-02-04, 21:03:48)Legal76 написа:  Четох я тази тема.
Аз искам да архивирам данните, от Самунг клауд-"АРХИВИРАЙ СЕГА".
Със синхронизацията, всичко си е ок.


Samsung Galaxy S7 edge

Ъпдейта инсталирал ли си го?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#5

Кой ъпдейт? Ако е от темата, не се получава. Линка не ме води до никъде.

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#6

При мен линка работи.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#7

Възможно ли ти е, да го дадеш и тук?
При мен се получава това:
[Изображение: 6ec78f17b39b4f4ef22a461c0630d83e.jpg]

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#8

http://www.samsungapps.com/appquery/appD...D=SM-G935F

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#9

Дава ми някаква грешка. Защо?

П.п. оправих го. Изтрих част от края на линка и се получи.
Благодаря!

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#10

Сега работи ли архивирането?
Да не би да си чиста седмица?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#11

Не е по темата точно ама да попитам вие и samsung cloud и google ли сте го пуснали да прави back up?Според мене няма смисъл и двата да са пуснати нали ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#12

POPCORN аз лично в гугъл само хрома и нищо друго. Всичко, което ми е необходимо в Самсунг Smile
Цитирай
#13


Не.
7 едж.
В момента, всичко е ок.

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#14

(2017-02-05, 14:41:31)POPCORN написа:  Не е по темата точно ама да попитам вие и samsung cloud  и google ли сте го пуснали да прави back up?Според мене няма смисъл и двата да са пуснати нали ?

Google не архивират дневници на телефона, часовник, начален екран, настройки на телефона, съобщения, музика, диктофон и документи.
Цитирай
#15

От къде и как да вляза в самсунг клауд,  за да си изтрия ненужни снимки?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#16

Настройки- облак и акаунти- Самсунг облак- управление на място за съхранение

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#17

(2017-02-09, 16:10:58)gogon написа:  Настройки- облак и акаунти- Самсунг облак- управление на място за съхранение

Само че така просто ми дава да махна галерията от синхронизация,  а не да видя кой снимки са вътре,  за да мога да махна определени.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#18

Е да, не се показват и не знам как става. Аз си играх сума ти време и накрая изтеглих всички, изтрих каквото не ми трябва, после изтрих и от облака всички снимки. Може да има някакъв начин и някой да каже как.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#19

(2017-02-09, 15:47:56)Nikito82 написа:  От къде и как да вляза в самсунг клауд,  за да си изтрия ненужни снимки?

Към момента единственият начин е през системното приложение Галерия на телефона, както и през Моите файлове, не можеш да си намериш снимките в сайт например, тепърва работят по това.
Ако изтриеш снимка в Галерията, тя отива в кошчето. Ако я изтриеш през Моите файлове, нейно копие от облака си се показва в албума.
В режим на избор (маркиране) на снимки, в горния им десен ъгъл се появават едни иконки (виж скрийншота). Първата снимка, която съм маркирал, е с иконка, показваща, че предстои качване на изображението в облака. Снимките, маркирани в червено, имат иконки, показващи, че изображенията са налични и на устройството, и в облака. Снимките в синьо са само в облака, като ако искаш да редактираш/споделиш някоя от тях, трябва първо да я свалиш на устройството си. Ако изтриеш първата снимка, то тя изчезва завинаги. Ако изтриеш някоя от тези със синьо или червено, тя отива в кошчето на облака и се пази в срок от 15 дни.
[Изображение: mfV5c4Kl.jpg]
Цитирай
#20

Не виждам скрийншот.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#21

При мен си излиза вградено в поста, пробвах през два браузъра. Ето го иначе – http://i.imgur.com/mfV5c4Kl.jpg .
Цитирай
#22

Някой пробвал ли е скоро да връща бекъп от Samsung Cloud? Днес пробвах да върна бекъпа и от първоначалната настройка на телефона след ресет и от менюто с настройките, но и в двата случая за момент ми се показва един екран и изчезва. Без съобщения за грешки, без нищо. А си имам бекъп на всичко в акаунта.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#23

И при мен не работи Samsung Cloud от вчера. Дава ми network error и до там. Не им е за први път за жалост... очаквах да няма повече такива проблеми след като се случи вече веднъж.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#24

Аз върнах всички настройки миналия ден, след като ъпдейтнах до 7.0 и няма никакъв проблем. Върна ми всичко, точно както си беше без да се налага да правя каквото и да било, просто изчаках известно време и готово!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)