Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нее клик бутон,тъч е.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
Аксесоари

(2017-04-27, 16:12:09)Kurnasko написа:  Имам iphone 7 lg v10 и lg v20 като го сложа да лг-то е като черно бял телевизор изглежда някак бозав скапан дисплей при плюса не знам как е моя е VTR -L2Не мога да кажа нищо за Lg v20, но на дисплеят на десетката не отстъпва по абсолютно нищо на ябъл7! А сравнението с v10 e смешно! Просто лг е доста по-зле от към цветопредаване и работа под пряка светлина! Споделям това на база личен опит! Въпрос на възприятие и вкус!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

(2017-04-27, 16:34:20)stoianeminem написа:  Не съм имал нито един от тези,и не съм компетентен да кажа нещо. Спрямо двата 10 в дисплеят имат разлика,но на мене и малкия ме радва. Просто взех брат му + заради батерията. Но даже и да ти се вижда бозав на вид спрямо тези които спомена,и откъм работата ли е пак така бозав според теб.


Телефона работи много добре и е доста добре подреден като меню и лично на мен като изключа дисплея и звука телефона ми харесва само смятам че малко са се превъзбудили с цените 
Цитирай

То май в днешно време тук в Бг с всичко е така.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Мен камерата не ме впечатлява. Има доста интересни функции и настройки, но на автоматичен режим изостава от S7/S8, ябълките и пикселите. Определено няма какво да ме накара да извадя 1600 лева за тоя китаец.
Цитирай

(2017-04-27, 19:37:35)ExclusiveX написа:  Мен камерата не ме впечатлява. Има доста интересни функции и настройки, но на автоматичен режим изостава от S7/S8, ябълките и пикселите. Определено няма какво да ме накара да извадя 1600 лева за тоя китаец.

Колко дълго снима с камерата? Покажи кадри, които не те впечатляват, било то снимани в про или автоматичен режим! Хайде да не цапаме темата,като пишем наизуст!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Аз не разбирам много от снимки,но мисля че те трябва да се сравнят на един и същ екран. И съм сигурен ,че не правят посочените от теб телефони по добри снимки.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

(2017-04-27, 18:36:08)Kurnasko написа:  Телефона работи много добре и е доста добре подреден като меню и лично на мен като изключа дисплея и звука телефона ми харесва само смятам че малко са се превъзбудили с цените 

За малката 10-ка нямам впечатления, но дисплея на голямата е един от най-добрите IPS дисплеи - сравнявал съм го лично с доста флагмани, а и ревютата в нета го потвърждават. А какво имаш предвид, че не става за слушане на музика?  Huh  

В сравнение с S7 Edge и iPhone 6s (бившите ми  Big Grin ) не виждам никаква разлика. 

По въпроса с цените - iPhone 7 Plus струва значително повече, без да предлага нищо повече от P10 Plus, освен малко по-оптимизираната за игри iOS. 

Galaxy S8 е на същата цена с по-малко РАМ, двойно по-малко памет и странен формат екран, но който в маса приложения имаш черни правоъгълници отгоре и отдолу. Докато оптимизират всичко за него ще дойде S9. Заради липсата на каквито и да е кантове се чудиш как да го хванеш с една ръка, без да закриеш екрана и в същото време да не изпуснеш телефона.

All we are is dust in the wind...
Цитирай

И аз вече съм с п10.Като цяло за 4 дена ползване съм много доволен.Идвам от галакси 6 ейдж плюс и умишлено търсих по-малък тел. защото ми са неудобни чак толкова големи като плюса,като затова реших да е малкия въпреки много положителните коментари за големия му брат.Та мисълта ми е,че по нищо не отстъпва на стария ми тел.Даже напротив.Много ми харесва дизайна,дисплея противно на очакванията ми натрупани от мнения на "специалисти"се оказа повече от приличен.Слушам много музика имам сравнително висок клас слушалки на сони и през тях звука е достатъчно силен за да не го усилвам до край.Камерата няма и да я коментирам,за мен перфектни снимки с нищо не отстъпващи нито на моя стар тел.,нито съответно на 7 ейдж който има същата камера.Хоум бутона му е убиец,много му се кефя като с него правя всичко и съм изключил тези бутонина екрана и ми е супер удобно.А скенера е феноменален и лови за части от секундата, така също и с мокри пръсти.На светлинни год. пред този на S6+ edge.Изклюително бърз.Нямал съм проблеми с отварянето на каквито и да е страници и приложения и играта която играя Star wars galaxy of heroes зарежда и отговаря по-бързо  от самсунга.Има много интересни настройки и глезотиики само да му се занимава на човек.Тъй като на ейджа батерията беше отчайваща още в началото,а след год. вече нямаше заряд още в 13.00 часа, батерията също ми се струва прилична въпреки,че пак трудно изкарвам ден,но е далеч по-добре.
Като минус може да се отчете липсата на защита от вода и евентуално и безжично зареждане което не е толкова голям проблем за мен.А и на Самсунг програмата за здраве е доста по-напред от тази тук.Като има доста повече функции.

Huawei P10 -черен 64 гб.
Цитирай

Моя четец, не лови мокри пръсти.
Цитирай

Май никой не лови мокри пръсти.  Big Grin
Цитирай

(2017-04-28, 08:17:04)skiman написа:  Май никой не лови мокри пръсти.  Big Grin

Е нямам предвид в буквален смисъл да го измокриш на мивката и да го лепнеш в/у скенера  Big Grin. Но  с влажни, изпотени пръсти няма проблем.

Huawei P10 -черен 64 гб.
Цитирай

С влажни изпотени пръсти ми хваща от 3-4 път.
Цитирай

Буквално с 1 капка вода на пръста и не лови Smile
Цитирай

Всъщност доста добре работи фингърпринта с мокри пръсти в сравнение други модели.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Батерията е малко разочароваща. С B123 firmware дойде в кутията, 2ч. SOT и 10ч. stand by и батерията вече е на 30%.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

За сега никой не е уцелил бройка с кофти памет май? Аз направих за всеки случей теста на паметта и това са резултатите SEQ RD: 748.6MB/s SEQ WR: 181MB/s. А сега прочетох в XDA някаква нестабилност на WIFI връзката някой знае ли нещо повече по въпроса?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

Не успях да намеря в xda описан проблем с wi-fi, но така или иначе аз поне нямам оплаквания.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Здравейте,
Проблеми с Bluetooth имате ли? Не иска да ми се свърже с радиото в колата, както и със с безжичната колонка. [Изображение: 54feb36a833977dacc3025c58b39653d.jpg]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Ако имаш заключване на екрана пробвай да го премахнеш.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Visibility -пробва ли да включиш?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Visibility - пробвах
Заключването - не, ще пробвам утре, но няма логика (поне за мен)

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Е в случая ти казва, че кода ти е невалиден.
Не знам, как е при jvc, при мен си настройвам радиото да е визибъл, сканирам с телефона, вижда го, давам коннект и трябва да потвърдя на самото cd.
Цитирай

Принципа е същия, не се конектва. С всякакви други, включително и ябълка работи. А иначе кодовете, които показва на радиото и на телефона са еднакви.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Оказва се, че едносимовите апарати са двусимови.
L09 може да се конвертне до l29. Нямам идея, как стоят нещата с гаранцията, но предполагам, че ако ще се търси такава, ще трябва да се смени оем инфото обратно с такова от l09.
Цитирай

Как става този номер,дали ще работи на 10+?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)