Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Redmi 4X
#76

За протектора
http://en.miui.com/thread-688936-1-1.html
Аксесоари
#77

Едно въпросче - съществува ли въобще такова Redmi 4X - 4/64GB? Цената изглежда доста добре и се зачудих Smile https://www.aliexpress.com/store/product...e5c0vSSYr6

Може ли да дадете малко инфо за доставката от али, ако ми го декларират с някаква минимална сума и примерно като mp4 плеър, какъв е шанса да мина без ддс? А ако схемата не мине, направо в пощата ли плащам ДДС и колко време ще изгубя?

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4
#78

Поръчай си от Goldway с доставка DHL, плащаш 23$ и без митнически такси тук.

 
#79

Малко скъпичко ми излиза, по-скоро бих рискувал. Сега виждам, че има global rom и global version - по-сигурно ли е да взема global version?

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4
#80

Ами рискувай, тогава няма значение от кой проверен търговец ще си направиш поръчката. Желателно е да с Global ROM, за да имаш официална поддръжка и OTA ъпдейти за него.

 
#81

Между другото - има ли разлика между камерите на Redmi 4x и Note 4x? Гледам, че са май с еднакви характеристики, а и двата нямат стабилизация на изображението.

Също ако може някой да каже дали някой от двата телефона е със стерео говорители, защото се виждат два отвора от долната страна.
#82

Нито един не е със стерео. От едната страна дупките са бутафорни и реално е само, може би, една - за микрофон
#83

Така е,нали трябва симетрия да има Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
#84

Така - според ревютата в интернет се оказва , че Redmi 4x прави по-добри снимки и клипове от Note 4x, колкото и да е учудващо. Може би идва от това, че повечето Redmi 4x идват със сензор на Сони.

Имам един въпрос относно батерията - ползвах К6 с 3000мач батерия и който правеше около 5 часа SOT и за около 3 денонощи в работа. По отзиви на потребителите redmi 4x прави 12 часа SOT за около 2 дни работа. Притеснява ме това, че с тези 12 SOT телефона би трябвало да може да се ползва поне 4 денонощия, а не 2 както е според повечето потребители.
#85

Поръчах от Goldway с нормална доставка, понеже не го бързам, а и прочетох 1-2 български коментарa, че не са минавали митница точно по този начин, а не с DHL, но уви, моя е спрян, още не са ми се обадили, но чакам и ще "ъпдейтна" поста тук като ми минат нещата... Май другия път ще поръчам от Fantacy, там имаше 15-20 бг коментара, че не минават митница, ама аз Goldway, та Goldway... Fantacy също така отговарят на съобщения май, а Goldway са твърде големи, за да го правят Smile Ще видим развръзката и ще пиша тук, просто за инфо за останалите.
#86

Коментарите , които си чел са били за Seller's shipping method или са били декларирали под 15$ нещо различно от мобилен телефон
#87

Аз това го изисках от тях като допълнително уточнение към поръчката, но нямам идея какво са декларирали, явно не са ми обърнали внимание. Коментарите си бяха за самата поръчка, единия по спомен беше от рода, че пратката е пристигнала за 18 дни директно в ПОЩЕНСКИЯ КЛОН, без митници.. Това ми звучеше достатъчно, че shipping метода е обикновения с пощите, а не dhl, и да смятам, че и при мен ще минат така нещата, но.. Здраве да е, ще видим Smile
#88

Ще видиш като си погледнеш пакета или разгледаш по-обстойно известието от пощата, което трябва да ти оставят

Seller's shipping метода също беше платен.
Нормалния метод е .. откъдето мине и си е чист късмет. Все пак на митниците има скенер. Усъмнят ли се - веднага се разбира че е телефон
#89

Да всъщност, те са двата варианта, DHL, който е 20$ и AliExpress Standard Shipping, който е 1.05$.. Аз съм на втория.. Като си го взема по-късно или утре, ще пиша тук какво е станало. Че те още не са ми се обаждали, сам видях по кода, че е на митници. Извинявам се, че така пооцапах темата. 

Edit: днес взех телефона от митниците срещу 1.50лв, беше деклариран на 20$ като телефон за възрастни хора...... 
Всичко е наред на пръв поглед софта надявам се да е наистина официален, как мислите? Smile https://www.dropbox.com/sh/hp2o2uibdogi9...ri4Ga?dl=0
#90

Гледам има налични и в Олх между 210-240лв.Какво ще кажете за рози вариант.
#91

С 2 гб рам-не мерси.

POCO X3 NFC 6/128
#92

Колеги днес взех телефончето, на пръв поглед съм доста приятно изненадан. Настройвам го сега, да може майчето директно да започне да го ползва, но започват да изникват въпроси.. Нотификациите не се показват на заключен екран.. Също и диода не мига.. Изглежда ми като въпрос на permissions, обаче нещо не мога да се оправя.. Ровя навсякъде из настройките, но нещо не мога да го оправя това, някой има ли идея? Навсякъде всичко изглежда да е включено, но не излизат.. Например, gmail е с включени нотификации на заключен екран, LED - нотификациите му са пуснати, но не излиза.. Пропуснато повикване също нито мига, нито го има на заключен екран...
тука съм му снимал версията на софта, надявам се е истински, не "гаражен" https://www.dropbox.com/sh/hp2o2uibdogi9...ri4Ga?dl=0
#93

Kaто за начало - беше ли ресетнат като дойде?
или си беше зареден началния екран вече
и второ - някъде по темите имаше оплакване от точно този най-новия ром
#94

Да, беше ресетнат, чаках го доста време, докато премине от черния екран с логото MI, към екрана за настройка.. От там нататък започнах да го настройвам аз, всичко друго е ок, но това неще и неще, а отвсякъде, всичко ми изглежда да е пуснато.. Аз рових из нета, но не можах да намеря мнения с този проблем.. suffer, а по това, което съм показал, официален ли ти изглежда, да очакваме ОTA ъпдейти?

EDIT: интересно, че докато му се чудя, реших да набера redmi-то и да затворя, за да остане пропуснато.. Излезе си на заключеният екран и диода започна да си мига... А не съм правил нищо, преди малко пропуснатите обаждания не излизаха и не мигаха...Известията от други приложения обаче не излизат и не мигат.. Smile
#95

трябва за всяко приложение да му дадеш дали да показва на закл.екран или не.... съответно и за известията.... notification and status bar>app notification

Sent from my Redmi 4 primE using Tapatalk
#96

@Smakl благодаря ти, на някои приложения беше включено всичко, на други не, сега започна да вади нотификации на заключения екран и да мига диода, забелязах, че като отключа екрана и го заключа, без да правя нищо друго, после нотификацията я няма, също ако дойде нотификация, докато нещо правя с телефона, не я пипам, изгасям го, и като го светна нотификацията не е на заключения екран.. може би логиката е, че щом си отключил или през това време си правил нещо с телефона, значи си видял, но не е така на самсунга ми и другите устройства, с които съм цъкал. Също и плейстора, като ъпдейтваше приложения, един път показваше на заключения екран, друг път не.. Може би не е бъг, а някаква логика на ксиаоми/шаоми/както и да е, с която трябва да се свикне. Но съм супер приятно изненадан от телефончето, от miui и определени бих пробвал техен телефон. А редми 4х за парите си, мисля, че просто няма аналог Smile
#97

Гледам, че Технополис го предлагат за 349 лв. някой ходил ли е да го види с какъв софт е?
#98

С Global Stable е и там.

 
#99

@valentyno виж тук: http://www.citytel.bg/xiaomi-redmi-4x-32gb.  Аз съм решил да взема от тук, но първо ще го видя от YouTube.

Днес ходих до Технополис, честно да си кажа много ми хареса телефончето и смятам да скачам, порових се днес и видях, че ЕМАГ го предлагат на 309 лв. Чудя се, кой ли е по-коректен относно гаранцията?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)