Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Redmi 4X

@valentyno, от ЕМАГ - не, препоръчително от друг търговец.

 
Аксесоари

А какво ще кажеш за 100лв надолу 3/32 без гаранция Wink

http://www.gizchina.com/2017/09/04/xiaom...o-problem/

Аз същия го намерих за 310 лв. с гаранция.....
П.П. - А от тук даже за 305 лв.: https://edigital.bg/smartfoni/xiaomi-red...id-p501767

(2017-09-04, 20:21:30)suffer написа:  А какво ще кажеш за 100лв надолу 3/32 без гаранция Wink

http://www.gizchina.com/2017/09/04/xiaom...o-problem/

Не съм много на ясно с този тип поръчки, чувал съм за мито и др. такси, иначе нямам проблем. Дори се рових из ОЛХ, за нещо втора употреба, но няма нищо подходящо!

@valentyno, в Citytel на подходяща цена и с гаранция. В OLX в/ж тази обява : https://www.olx.bg/ad/novo-xiaomi-mi-mix...6PPOD.html

 

Колеги, дайте идея какъв протектор да взема за 4X. Видях някакъв нано протектор, но не покрива целия екран, също и full cover, който не ми изглежда добре на пръв поглед. Вие с какви протектори сте?

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4

Ето: http://www.citytel.bg/glass-screen-xiaomi-redmi-4x

Официалната версия нали имаше 3 честоти по малко и китайско зарядно в сравнение с глобалната?

Здравейте, преди време купих редми 4х от голдуей, не бяха обърнали внимание на изискванията ми и телефона попадна на митницата, където ми го освободиха за без пари, но все пак, беше занимавка и трябваше да се правя на луд.... Както и да е, искам да похваля търговеца Fantacy Technology в алиекспреса, супер учтиви, подробно отговарят на всички въпроси и изисквания, комуникацията е супер и са много коректни. Наясно са и с нашите митници. Поръчах телефон от тях, дойде една идея по-бавно. Ако от голдуей дойде за 20тина дни, тук стана за 30.. Но аз не ги бързам така или иначе..
Всичко е точно, с официален глобал ром е, както им казах.. и така. Доволен съм, препоръчвам ги Smile

(2017-09-19, 12:51:10)Sv3TL10 написа:  Здравейте, преди време купих редми 4х от голдуей, не бяха обърнали внимание на изискванията ми и телефона попадна на митницата, където ми го освободиха за без пари, но все пак, беше занимавка и трябваше да се правя на луд.... Както и да е, искам да похваля търговеца Fantacy Technology в алиекспреса,  супер учтиви, подробно отговарят на всички въпроси и изисквания, комуникацията е супер и са много коректни. Наясно са и с нашите митници. Поръчах телефон от тях, дойде една идея по-бавно. Ако от голдуей дойде за 20тина дни, тук стана за 30.. Но аз не ги бързам така или иначе..
Всичко е точно, с официален глобал ром е, както им казах.. и така. Доволен съм, препоръчвам ги Smile

Колега, колко дни пишеше за доставката, че моя 4X е 16-30 дни, а ми се иска да пристига по-бързо...

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4

14-28 пишеше при мен. Сега гледам, че от момента на самата поръчка, до момента, в който телефона беше в ръцете ми - 25 дни точно, няма 30.
Като си чета предния пост, то се подразбира де, но съм пропуснал да напиша - Телефона дойде директно в пощенския клон, понеже, както казах, те четат и отговарят подробно на изискванията, а и са наясно с нашите митници.

Колеги понеже и аз съм се насочил към модела, гледам че във aliexpress при търговеца "fantacy technology" има две версии Global Version и Original с Global Rom, каква е разликата при двете и коя е за предпочитане?!

И при двата рома е Global Stable, разлика е само в комплектацията.

 

При Global Version зарядното в кутията е EU, а другата версия е с китайското зарядно.

Но пък подаряват eu адаптер, така всичко е ок. А ако не се лъжа, eu версията излизаше по-скъпо, може и да греша

Има ли налична глобалана версия за даден модел препоръчително е да се вземе тя.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)

Някой знае ли от къде да настроя звъненето? В момента постепенно се усилва при прозвъняване, а до скоро не беше така. Не намирам в настройките такава опция.
Ако става въпрос усещам и телефона леко променен от няколко дни, все едно е след ъпдейт.

Настройки > Системни приложения > Настройки за обаждане > Настройки за входящи обаждания > Увеличаващ се тон на звънене.
Или зелената слушалка (Телефон) и задържаш левия сензорен бутон да влезеш в "Настройки за обаждане" .
Понякога това MIUI ме дразни със сложните си подменюта.

Благодаря ти! Даже и не подозирах къде може да се намира тазо опция.

Xiaomi Redmi 4X 3/32 - Global version, MIUI 8.5..., имам няколко въпроса:
- Не мога да намеря как да направя верига на началния екран (да превърта дисплеите, без да спира до крайните два).
Дали има такава настройка?...

- има ли опция този модел за отключване на дисплея с двойно почукване на него?

- имам проблем с извеждането на Direct Dial шорткъти на контакти - правя настройката, изписва че е поставен шорткът - но на дисплея не се появява нищо.
По скоро появява се за секунда нещо (даже не се вижда какво) и изчезва...Някой друг с този проблем?...

Това е за сега (сякъш)...
Благодаря предварително за евентуални отговори.

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)

1 с друг launcher
2. Ако в настройките на дисплея има нещо за двойно почукване то ще е за светване на екрана, а не за отключване
3 вероятно е бъг от самия ром. Виж си все пак permissions..да не е забранено да се вадят преки пътища на началния екран

(2017-10-05, 10:13:23)stefanvalja написа:  - има ли опция този модел за отключване на дисплея с двойно почукване на него?

Този модел няма DT2W - Duble Tap To Wake

Redmi 4 Pro и Note 4X го имат

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     

Вече и във Виваком, без план с клубна карта излиза на 349 лв. : http://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...tab-prices

 

За една нощ падна с 10 % батерията при вас как е ?

Пусни снимка, да се види откъде идва този дрейн на батерията.

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)