Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самсунг планира да продава обновен Galaxy Note 7s
#26

И аз така мисля, ще е нещо като колекционерка серия.
Надали ще стигне до магазини и до оператори.

Или трябва да е нещо като Note 8 lite.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-04-01, 09:24:09)ИванМатин написа:  То само нови батерий им трябват. Телефоните са си добре.
Ама много ми е любопитно, на каква цена ще ги пуснат. Защото 3 милиона са били закупени, и са върнати, значи ползван телефон си купуваш с минало.
Виж за 500 доларя ща взема един.
Ванка употребата на Й ...
Абе спрегна се и контрола на заряда за проблем ... Т.е. не е само до батерия а и чип или софтуер на чип... Малко по комплесни били нещата. Малко място за разширение на батерията, кофти облицовка на батерията и лошо управление на заряда последно беше споменато някъде и така от моята камбанария изглежда/звучи най логично ...
Намалената батерия ще осигури повече място за нейното разширение , предполагам ще са оправили облицовката и в тази вече няма да достига кислород до лития... Остава под съмнение само заряда ...

Колкото до цената ... Ако се появи по нашите ширини за спрегнатите $500 веднага бих го взел ... Ноут ми е голяма тръпка ...
Цитирай
#28

Една част от тях ще продават, на друга ще вземат частите и ще ги вложат в производството на други модели, а ще има и такива, от които само ще извлекат метали, които им трябват - мед, никел и т.н. Никоя компания няма да си пази толкова много бройки на склад, това са вързани пари. Но връщането им обратно в търговската мрежа е много нагъл ход, според мен. Още повече, че няма да ги пуснат на символична цена. А дори и да е символична- пускаш в продажба компроментиран, рециклиран модел, със същото име (едно ''S'' не променя много)...нали се сещате какво ще стане ако само един има някакъв по-сериозен проблем?
Цитирай
#29

Продажбите ще започнат в началото на юни,а цените ще бъдат между 30 и 50% по-ниски от първоначалните.
Батериите ще бъдат 3200 mAh,a зарядното- 9V/1.67 A.


   


Със сигурност няма да се продават в Европа и САЩ

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#30

Я го гледай кви рамки има  Tooth
30 и 50% тва е добре... За кои страни ще го има, знае ли се?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#31

Предимно за "развиващите се страни"....Smile За сега Виетнам е единствената "сигурна" държава....Все пак там е един от заводите им...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

http://www.phonearena.com/news/Refurbish...ia_id92899

Сега пък и в някои части на Европа !?!?
България ?Smile

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#32

Надявам се да някои от страните да има доставка до Австралия, ако ли не S8 ще е. Ама май клоня към по-новото.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#33

Цената обаче май няма да много ниска....Според "източниц, пожелали анонимност" тя ще бъде около $650 !

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#34

Дай още някой долар и си вземи с8, така е, няма писалка ама повече си заслужава според мен.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#35

Note 7 беше наистина интересно устройство! Имаше реален шанс да се върна отново към Samsung, ама на...! При цена 500-600 долара ще има успех телефона! Отново бих се замислил.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#36

Note 7 не успя когато имаше шанс,което е много жалко защото телефона има всичко което бих искал.Много повече ми харесва дизайна от на скосените 8-ци.Аз не се захласвам по безрамкови телефони,но не и чак със по 20 санта месо отгоре и отдолу.Този тук е перфектния и бих си го взел ако дойде на нашия пазар!Просто Ноута си е Ноут..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#37

(2017-03-30, 22:41:24)Victormihov написа:  Ако писалката не ви е важна, по-добре да се насочи човек към S8... 5.8инча екран с размерите на 5 инчов екран.

Има от години 5.5 инчови телефони в панел по-малък от на S8. Плюс това 5.8 инчовия дисплей не е много по-голям по площ, предвид съотношението му спрямо масовите 5.5 инчови 16:9...

Ако има адекватна цена и аз бих взел един Note 7, за да пробвам писалката.
Цитирай
#38

(2017-04-10, 09:37:02)eksoldier написа:  Има от години 5.5 инчови телефони в панел по-малък от на S8.

И кои са тези телефони?
Цитирай
#39

И аз бих искал да знам Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#40

LG G3, а G4 е еднакъв на височина, Zuk Edge пък е едва 143 мм. Да, с няколко милиметра са по широки, но са с 5.5 екрани с 16:9 съотношение което съпоставено с новите тесни 5.8 екрани има почти същата площ, но без ядовете които създава тесните дисплеи при 16:9 видео. Очаквах Г6 да е с по-малки размери и същия 5.5 инча екран, но явно, за да не изостават от конкурента пуснаха еднакви на размери телефони... За тва е и смешно да рекламират, как Г6 увеличил революционно диагонала на дисплея, а спрямо G3 тялото е по-голямо.

Да видим цената на Note 7s и къде ще се продава. За съжаление на феновете обаче е много възможно да не стигне европейския пазар.
Цитирай
#41

За мен Note7 е най красивия телефон произвеждан от компанията. Винаги съм ползвал апарати от серията до злополучния 7, който така и не успях да си го купя. Сега съм с S7Edge , но определено Note е в пъти по функционален и хубав. Ако го възобновят ще е супер. Те така или иначе вече почнаха да ги обезличават новите модели с тея заобляния и извивки .
Цитирай
#42

Те хубаво ще го върнат, но оня ден четох, че ще стартира над 500 евро... При злополучната му ситуация не знам дали ще се намерят хора да го купят на тази цена.
Цитирай
#43

На Samsung идеята им е да продадат предвиденото количество докато излезе следващия Note. Колкото и да продадат, пак ще е по-добре от това да залежават по складовете. Аз съм сигурен, че има достатъчно хора, които ще си го купят, дори и в тези развиващи се пазари, на които ще се предлага.
Цитирай
#44

Даже и аз бих си го купил,все пак зависи каква ще е цената.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#45

Цитат:
В края на миналия месец Samsung потвърди, че се кани да върне Galaxy Note7 на пазара чрез рециклирана версия, която ще се предлага в избрани страни. Компанията обяви, че по-късно ще разкрие подробности за наличност и цени и все още очакваме да го направи, но междувременно от Южна Корея се появи информация, че местната премиера на телефона е планирана за края на юни. Според ETNews новата версия, която може да се казва Galaxy Note7R, ще се предлага от всички основни местни оператори (SKT, KT и LG), а цената й ще бъде значително по-ниска. Говори се, че устройството ще струва 700 000 вона (567 евро), което е по-малко от първоначалната цена преди година от 988 900 вона (802 евро).
mobilebulgaria
Цитирай
#46

За бивша бомба са й много тези 576 евро. Трябва по малко

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#47

Не мисля.
Получаваш флагман с 30% отстъпка за лоша слава.
Харесва ми като предложение и ще се изхарчи за нула време

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#48

Абе и намалена батерия, не само лоша слава..

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#49

Акцентът беше върху експлозивния имидж.
Иначе разликата в цената ще стигне за външна батерия

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#50

Данчо, всъщност получаваш рециклиран флагман. Сигурен съм, че ще продадат много бройки от него. В някои пазари го чакат като топъл хляб. Точно това ме учудва. Хората масово мислят как да си го купят, понеже сега бил по-евтин. Не ги интересува това, че ги под*бават с компроментирано и опасно устройство на цена, която не заслужава. Независимо какви са му характеристиките. Независимо от това, че (най-вероятно) са си оправили проблема с гърмящата батерия. Надценката е огромна. Трябва повече критично мислене, за да се наказват наглите производители, които се държат като монополисти. С тази дива консуматорщина ще ни цакат и производители, и търговци, и...т.н.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)