Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слухове и очаквани спецификации за Google Pixel 3 / Pixel 3a
#76

Мамка му ! Дори и малкия пиксел е по-голям от айфоня. Започва да ми писва от тези джобни таблети за които ти трябват две ръце и един крак да набереш номер.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgekodinov за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-06-28, 07:45:13)georgekodinov написа:  Мамка му ! Дори и малкия пиксел е по-голям от айфоня. Започва да ми писва от тези джобни таблети за които ти трябват две ръце и един крак да набереш номер.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk

Предвид факта,че сегашния ти телефон е 159 мм,мисля че малкия пиксел е добро предложение ако размера се окаже реален а именно - 145 мм.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#78

Не е зле, ако е истина, поне с 'малкия' не са залитнали по 5.8 инча дисплей с ноч. 145,6мм височина и малко над 68мм ширина - идеални размери и екран не повече от 5.2-5.3 инча. На едната снимка се виждат някакви странно широки странични рамки, но ще почакаме и ще видим какво точно ще е.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#79

(2018-06-28, 08:34:28)vesoisthebest написа:  Предвид факта,че сегашния ти телефон е 159 мм,мисля че малкия пиксел е добро предложение ако размера се окаже реален а именно - 145 мм.
На мен точно затова ми е писнало Smile
И се надявах да го сменя за пиксел 3.
Според мен, от апаратите които съм взимал в ръце досега, малкото ифони е перфектния размер. Ама този ios !!!
Въртях и пиксел 2. Ами прекалено голям е за с една ръка ...
Не мога да се сетя за чист андроид (свикнах вече и не ща скринове) със същия размер. Който го направи това може да разчита на парите ми ...

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

(2018-06-28, 11:00:19)georgekodinov написа:  Не мога да се сетя за чист андроид (свикнах вече и не ща скринове) със същия размер. Който го направи това може да разчита на парите ми ...

Nokia 8 е твоят телефон.

Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#81

Nokia 8 scirocco по-точно. И аз го гледах, но е доста скъп. А и не е много удобен.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#82

(2018-06-28, 11:00:19)georgekodinov написа:  На мен точно затова ми е писнало Smile
И се надявах да го сменя за пиксел 3.
Според мен, от апаратите които съм взимал в  ръце досега, малкото ифони е перфектния размер. Ама този ios !!!
Въртях и пиксел 2. Ами прекалено голям е за с една ръка ...
Не мога да се сетя за чист андроид (свикнах вече и не ща скринове) със същия размер. Който го направи това може да разчита на парите ми ...

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Съглсен съм.И аз като теб не харесвам iOS, но размера на малкият айфон е перфектен и го търпя.Вече масово се правят 6+ инча топузи..А “компактните” им версии са много окастрени, удобни за държане, но са дълги  и трудно се достига до горната част на екрана с една ръка..Освен ако си променяш захвата всеки път...
Цитирай
#83

В интернет пространството излязоха "живи" снимки на Google Pixel 3 XL - този път в бял цвят. Освен това бяха разкрити и интересни технически подробности за устройството. По предварителни данни смартфонът ще получи 4GB RAM от Samsung и 64 GB вътрешна памет. По-рано бе съобщено, че ще има модификации с 128 или 256 GB, но очевидно устройството ще бъде пуснато в "лека" версия. Що се отнася до процесора - според наличната информация смартфонът ще получи чипсет Snapdragon 845.

[Изображение: b815315134d12f05b26ab4d94d173104-full.jpg]
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
#84

Никак не ме грабва визуално. Може ли да има такъв огромен ноч и такава голяма рамка долу?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#85

Когато искаш front facing speakers долния безъл е неизбежен, но определно ноча е доооста голям, да видим защо.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#86

(2018-07-31, 13:44:12)e34v8 написа:  Никак не ме грабва визуално.
По-грозен телефон, не съм виждал ! 
Фен съм на Pixel, но тук Google се наакаха. Ще изкарам още една година с 2XL, който в сравнение с "това" си е направо красавец.
Цитирай
#87

На GeekBench бяха представени основните характерестики на Pixel 3 XL. По предварителна информация той ще разполага с 4GB RAM, чипсет Snapdragon 845, както и Android P. 

[Изображение: 83bf6a10ae42cf6b9ea7baadb4642891-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
#88

Google може би разкри кога ще бъдат представени новите телефони Pixel. В обявата си  компанията търси желаещи да участват в кампания за Pixel 3, а в нея се посочва, че презентация на телефоните ще е на 4 октомври.

[Изображение: 1272fe261f50c7e617c2da94d30e737c-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#89

С тези параметри и резултати, както и тоя моч (и евентуално кой знае какви още пропуски), видял бял свят към края на годината - сериозно назадничав модел.
Цитирай
#90

Жива снимка на Pixel 3 XL

[Изображение: pixel-3xl-leak-728x393.png]
Цитирай
#91

Та той отзад си е направо iPhone, както и отпред, но по китайски с големи рамки отдолу, поне е с чист Android, и с прилични характеристики.
Иначе ето ви още снимки. 

[Изображение: picpath_2_37093.jpg]

[Изображение: picpath_2_37094.jpg]

[Изображение: picpath_2_37100.jpg]

[Изображение: picpath_2_37101.jpg]

[Изображение: picpath_2_37098.jpg]

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#92

И още:

[Изображение: IMG_20180808_123632_280.jpg]
[Изображение: IMG_20180808_123628_642.jpg]
Цитирай
#93

Този ноч е гвара. Колкото и да не ми допада, бих приел малък ноч (1+6, G7, p20). Но този е доста висок. Много искам pixel, но ночът, 4гб рам и други подобни уж дреболии ще ме откажат. За тази цена, няма как. И като се замисля, че 6Т ще бъде не повече от 550€...

Иначе как го видя колегата отзад iPhone, нямам идея. Чист Pixel си е отдзад и изглежда добре, но отпред е зле.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на e34v8 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#94

Той от както му купиха айфон, всичко е китайско копие на айфон.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#95

Действително отзад и на мен съвсем леко ми напомня на един iPhone (особено камера, микрофон и светкавица), но много стар модел - 5С (един пластмасов, ако го помните). Разбира се правя уточнение, че асоциацията ми е на база снимки с лошо качество и ниска резолюция. Със сигурност на живо няма да си приличат, най-малкото защото пиксела е стъклен, а 5С е пластмасов.

[Изображение: pixel-3xl-leak-728x393.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#96

Съдейки от краткия видеообзор на предстоящия Google Pixel 3 XL, се очаква той да получи дисплей с диагонал от 6,7 инча, превъзхождайки по този показател дори Galaxy Note 9.


 
Цитирай
#97

Ето защо таблетите замират. Границата в големината между смартфон и таблет се заличава постепенно. И особено с тия тънки рамки и размери си носиш смартфона по всяко време, където искаш.
Цитирай
#98

При този размер на дисплея и 2К резолюция, батерията от 3,430 mAh изглежда не на място.  Bu

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#99

Огромен дисплей, евентуално малка батерия, грозен отзад (наистина напомня на онзи iPhone), както и отпред напомня на iPhone X, ами и с остаряващи параметри. Е това не е ли "претоплена манджа"?
Цитирай

(2018-08-12, 08:51:23)ronnie72 написа:  При този размер на дисплея и 2К резолюция, батерията от 3,430 mAh изглежда не на място.  Bu

Те от Google след 6P кога са извалиди нещо смислено? Всяка година издънка след издънка...
За какво им беше да вадят такъв ноч? Все едно гледам мустака на Хитлер Big Grin
Поне иконите на лентата с нотификациите да бяха по-големи. Така стоят като овце, изгубили се на върха на планината. (малки за толкова екран, заделен от "мустака") Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)