Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слухове и очаквани спецификации за Google Pixel 3 / Pixel 3a

(2018-10-22, 13:56:18)galaxyhopper написа:  Хората казват, че си плащаш за софтуера в google Big Grin

М да, гаранция, че 3 год. ще си безплатен бета тестер Big Grin
Вече ми става смешно някой като каже, че били най-оптимизирани, а в същото време техните приложения са едни от най-енергоемките и забавящи телефоните. То един OnePlus е в пъти по-оптимизиран и безпроблемен, а е почти на 1/2 цена.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-22, 14:21:39)vargala81 написа:  М да, гаранция, че 3 год. ще си безплатен бета тестер  Big Grin
Вече ми става смешно някой като каже, че били най-оптимизирани, а в същото време техните приложения са едни от най-енергоемките и забавящи телефоните. То един OnePlus е в пъти по-оптимизиран и безпроблемен, а е почти на 1/2 цена.

А да не говорим за тези услуги на Гугъл как набъбват.
Нарочно се прави и така старите телефони почват да циклят за да си купиш по-нови.
Нямам си и на идея каква е ползата да се обновяват постоянно и автоматично, но със сигурност не е по-голяма от това да мога да си ползвам старите телефони без забавяния.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • martoo, milenvn, vargala81
Цитирай

OnePlus направо го слага в малкия джоб... Реално след първия Pixel нещата са все назад...
Цитирай

Google Pixel 3 - Transparent Edition:

 
Цитирай

Тест за бързина:
www.youtube.com/watch?v=Usvx_rJogxg
Да не го заклеймявам Пиксел 3, но нито рамта му голяма, нито ОС-а оптимизиран, нито батерията ще е фантастична, нито е красив, гърбът се драска от монета... Станаха бая компромиси.
Цитирай

И това ако не е мания, явно компромисите се увеличават с всеки изминал ден:  [Изображение: 3181dfd46a7fbc5f4d891f985c385d6f-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Пиксел 3 хл има и втори ноч
https://www.androidpolice.com/2018/10/29...b5rKGEqMvY

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Предварителна информация за mid-range Pixel 3 Lite (?). Може би опит на Google да привлекат феновете на Nexus серията обратно към продуктите на компанията, предлагайки не лош хардуер на достъпна цена (и без notch).

.jpg IMG_20181117_100853.jpg Размер: 59.07 KB  Сваляния: 86
   

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

Супер - орязана пръчка на висока цена с огромни рамки.

Sent from my LM-G710
Цитирай

За първи път днеска имах възможност да разцъкам Pixel 3 Xl, няма толкова грозен телефон на външен вид. Ноча е просто Огромен, огромни рамки от всякъде, много отблъскащ дизайн. Екрана обаче наистина е доста качествен и добър, един от най-добрите екрани, който съм виждал. Но за един екран да дадеш една шапка пари, чистият андроид ми е вече много скучен. Не заслужава тези пари, които му искат Google. Това устройство трябва да струва толкова пари, колкото струваха Nexus-ите преди години.
Цитирай

Ми близо 2000 лева свободна продажба е. Кво му плащаш Big Grin Иначе нали заради това е пиксел а не нексус - хората да знаят за какво ръсят толкова кинти...

Sent from my LM-G710
Цитирай

Да да. Явно за всеки влак има пътници Smile.
Цитирай

За пътници, не знам, но търговци - няма. Миналата година предишния Пиксел, малко след пускането му, доста активно го предлагаха в ОЛХ, предлагат го все още и сега, а за този една обява към момента там не виждам да има пусната. Явно цената спира нещата.

 
Цитирай

Не че нещо но тук във форума беше пуснат 3XL и много бързо замина. Гледам и ноут 9 и мейт 20 про са по 2000 лева пък добре се продават Wink

Sent from my LM-G710
Цитирай

Ами нормално е. 3XL на цена 1600 тук - от форума, спрямо 2000 лв. навън, явно за някой си е наистина добра цена.

 
Цитирай

Ако за някой ще представлява интерес... в store.google.com ще има добри намаления на черния петък.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • georgekodinov
Цитирай

Google Pixel 3 Lite - първи снимки: https://rozetked.me/news/3790-primery-fo...xel-3-lite

 
Цитирай

Интересна функция на камерата.
 
http://www.mobilebulgaria.com/news/44802...0%BD%D0%B0

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2018-11-17, 12:04:37)martoo написа:  За първи път днеска имах възможност да разцъкам Pixel 3 Xl, няма толкова грозен телефон на външен вид.

А официалния му калъф е по-грозен даже и от телефона.  Bu

[Изображение: gsmarena_002.jpg]
[Изображение: gsmarena_004.jpg]
[Изображение: gsmarena_007.jpg]
[Изображение: gsmarena_008.jpg]
[Изображение: gsmarena_009.jpg]
[Изображение: gsmarena_010.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

За телефона не смятам да е грозен, но виж, калъфа коя баба го избродира, не знам...
Цитирай

За съжаление ако не скриеш моча на пиксел XL изглежда още по отвратително на живо.

Sent from my LM-G710
Цитирай

Сравнение Pixel 3/ Pixel 3 Lite: https://androidinsider.ru/smartfony/goog...avnim.html

 
Цитирай

Lite версията колко прилича на Nexus-a...
Цитирай

От Google за снимки с паралакс ефекта създадоха уникален калъф, който съдържа наведнъж пет устройства Google Pixel, разположени с малко разместване по отношение един на друг, като по този начин качество на портретните снимки, направени от мобилното устройство, максимално ще бъдат приближени до професионални по качеството си. 
[Изображение: 87801a0a1a4f26304a85adff3450da25-full.png] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Pixel 3 срещу OnePlus 6T - фототест: https://androidinsider.ru/smartfony/pixe...chshe.html

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 29 гост(и)