Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 / S8+
#26

(2017-04-23, 16:37:39)gogon написа:  При някой има ли проблем с Bixby бутона? Сработва както му дойде. Телефона е от 20.04.

При двойно натискане на бутона става

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Аксесоари
#27

Аз нямам проблем с бутона и моя е купуван с предварителна поръчка. А да мога да кажа, че батерията ми държи повече от на S7 на игра и браузване. Просто е разкошен. С S8 съм.

When sun gone down i come from immortality


#28

Някой има ли информация дали българските S8-ци са заключени към оператори? По-специално ме интересува за такъв, купен от Виваком.

Galaxy S6
Galaxy S5
HTC One X
#29

Не са. Моят е от там сложих му немска карта и работи.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#30

(2017-04-23, 17:37:40)TNTKZ написа:  При двойно натискане на бутона става

Да, така работи, но се чудех. Мисля, че отначало работеше нормално.

Или пък е от самото Bixby.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#31

Опцията" стабилизация на видеото "от настройките на камерата, как се активира?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#32

@TNTKZ Махни си аутофокуса и ще ти стане активно да го пуснеш Smile
#33

Относно батерията - 2 дни го тествах с включен Always On display. С много браузване, игра, човъркане и слушане на музика, телефоън издържаше до около 25-30% (от 7:30 сутринта до към 1:30 през нощта). При изключен Always on телефонът със същото натоварване е на 58% вечерта. Сега съм втори ден така и мисля, че и днес ще издържи целият ден. Възхитен съм от батерията и скоростта. Камерата също е много добра.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
#34

Май реших - този ще е. Чудех се за седмицата, но чета вече на доста места, че батерията е Ок и ще прежаля физическия хоум бутон Smile Заради навика от айфон мислех пак да имам такъв, както и заради дисплей без извивки.


Sent from my iPhone using Tapatalk
#35

(2017-04-23, 16:37:39)gogon написа:  При някой има ли проблем с Bixby бутона? Сработва както му дойде. Телефона е от 20.04.

И при мен е така ?
#36

12 MP, f/1.7, 26mm - какво означават тези параметри f/1.7 - големина на пиксел ли??!

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#37

Широчина на блендата. Колкото по-малко е числото след f/, толкова по-широка е блендата, съответно пропуска повече светлина до сензора, което е желателно за добри снимки на по-слабо осветление.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
#38

За Bixby бутона, при всички е така, сработва добре при двойно натискане. Коментари има във всички форуми. Причината е в самото Bixby. В Русия дори е спряно и не работи и на Английски.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#39

Гледах някакви клипове за S8 plus като го вдигне телефона включва ли се и само трябва да го отключиш с пръстов отпечатък, както при iPhone-а или трябва да натиснеш някой бутон и тогава на пръстовия отпечатък ?
#40

Само пръстов или лице или ирис, който си избереш.

Не е нужно да натискаш друго

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#41

Да ясно, но сега не мога да го намеря в тубата клипа, но човека вдига телефона и светва и тогава допира пръста и се отключва. Или трябва да допреш пръста и тогава светва ?
#42

Фингърпринта постоянно включен ли е или трябва първо да събудиш телефона.?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
#43

Felipe,Постоянно включен е. /в другият форум питаш същото, добре дошъл/.

Поне така го пробвах. Лицето също .

Ирис не съм пробвал.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#44

Smile Да,мъча се и аз на руски,гледам тук никой не отговаряше и не издържах...щом е постоянно включен това е голяма стъпка напред за Самсунг,най-накрая се научиха.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
#45

Аз първо там видях поста ти и те познах по ник и аватара. По темата, да добре е, за сметка на Bixby,там явно и сами не знаеха, какво точно искат.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#46

Е то оставаше скенера да е на това малоумно място и да трябва да отключиш телефона първо, за да се задейства.

Trust nobody who smiles before 10am...

#47

Зарядното стандартно ли е ? Понеже на Note 3 ми е за бързо зареждане голямо, но мога да ползвам и стандартно.

Някой знае ли цената на DeX Station-а и от къде мога да го закупя?
#48

стандартно адаптивно.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#49

(2017-04-25, 19:11:34)nqlid написа:  Зарядното стандартно ли е ? Понеже на Note 3 ми е за бързо зареждане голямо, но мога да ползвам и стандартно.

Някой знае ли цената на DeX Station-а  и от къде мога да го закупя?

В Emag  я мернах на цена от 199лв.
А защитните фолиа и за 2-та модела са по 19лв.Говория за оригиналните от самсунг.

Galaxy S23 Ultra  Green
#50

(2017-04-25, 18:01:10)smiley написа:  Е то оставаше скенера да е на това малоумно място и да трябва да отключиш телефона първо, за да се задейства.

Скенера не е чак толкова лош. Свиква се доста бързо. Просто е по различно. Дори може и да е по- удобно.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)