Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 / S8+
#76

(2017-04-28, 01:35:29)Ghost При S8+ не покрива целия дисплей. Той е огромен и наистина забележителен телефон но е удобен в ръката. За джоба бих казал че ще е проблем ако ти се налага с дънки и телефона в джоба да клякаш :D написа:   Някой с + може ли да каже, как е в ръката. Палеца обхваща ли безпроблемно целият дисплей или е неудобно? Как е и при малкия дисплей? Този по тесен дисплей как се усеща?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Аксесоари
#77

Взимай го без да се колебаеш...няма да съжаляваш  Smile
#78

@gazibarev Онзи ден си играх с 8+ моята рака е сравнително голяма и ми е удобен малко по широк е от 8 и една идея по дълъг но е удобен за хващане. Ако е с по малка ръка няма да е удобен. С палеца стигам от единия до другия край без проблем.
#79

Мога да кажа, че от 20 ти до сега впечатлението ми към този телефон е УНИКАЛЕН батерията държи много повече от S7 поне с 30% ма моето ръчкане казвам го поради база на сравнение от 7 цата ми . За красота на дисплея няма да коментирам за бързина също просто устройството е 100% ефективност и красота. Струва си всеки лев. Камерата също е с 1 идея по добра от 7 но като цяло 6 цата май най добре снимаше като телефон или на този не съм му правил много снимки за да преценя Smile Но има фотографи критици които могат да кажат по добре за мен е много добра камерата.

When sun gone down i come from immortality


#80

Да камерата на S6 наистина беше по-добра .
#81

(2017-04-28, 11:05:49)martoo написа:  Да камерата на S6 наистина беше по-добра .

Няма как да е по - добре. Нещо си в грешка Bu

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#82

Преди няколко часа си закупих s8 + и съм наистина впечатлена. Страхотен е! Ползвам си телефоните с две ръце, но дори и с една ръка пак е удобен. Единственото, което не ми харесва е, че съм уцелила бройка с розовеене на дисплея. Основно по краищата. Ще се чака ъпдейта от Самсунг...
#83

(2017-04-28, 13:39:28)Rock_Lady написа:  Преди няколко часа си закупих s8 + и съм наистина впечатлена. Страхотен е! Ползвам си телефоните с две ръце, но дори и с една ръка пак е удобен. Единственото, което не ми харесва е, че съм уцелила бройка с розовеене на дисплея. Основно по краищата. Ще се чака ъпдейта от Самсунг...

Вече е наличен за Корея(ъпдейта)
http://www.gsmarena.com/galaxy_s8_red_ti...-24778.php

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#84

През моите очи снимките повече ми харесваха . И много авторитетни сайтове също го потвърждават ,но нека да не спамим повече . Днес трябваше да си получа бройката, но имат само черни....много ме е яд трябва да се чака до другата седмица.
#85

(2017-04-28, 13:45:02)TNTKZ написа:  Вече е наличен за Корея(ъпдейта)
http://www.gsmarena.com/galaxy_s8_red_ti...-24778.php

И за Европа е наличен от днес. Стартира в Германия, Турция и Англия. Надявам се и за България да излезе в близките седмици.
https://www.sammobile.com/2017/04/28/sam...lay-issue/
#86

Как да направите Samsung Galaxy S8 с прозрачен заден панел : https://www.youtube.com/watch?v=Is8xVvXEnag

 
#87

Казвате батерията повече издържала. На дисплей прави ли над 6 часа?
А за размера... Преди използвах Note 4 и по едно време палеца започна да ме боли от големия дисплей, за това питам.
#88

Казват, че е доста добра батерията и на двата С8.



Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#89

За батерията си знаех, че ще държи, но някои мрънкаха без причина, но иначе нищо не им пречеше да сложат по-голяма.
@e34v8 ти ще взимаш ли телефона или се разколеба. Offtopic Smile

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#90

Това с батерията много ми хареса, щото хейтърите в заключената тема споменаха около 1000 пъти колко щял да е зле телефона откъм батерия..е не е! Можете да позеленеете ...

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
#91

Ако евентуално новите собственици на S8/S8+ се интересуват от качествен стъклен протектор..


Обаче струва "майка си и баща си" ...

Huawei Mate 10 Pro
#92

Над 6ч.. Това си е постижение
#93

(2017-04-28, 17:57:06)hazART написа:  За батерията си знаех, че ще държи, но някои мрънкаха без причина, но иначе нищо не им пречеше да сложат по-голяма.
@e34v8 ти ще взимаш ли телефона или се разколе*а. Offtopic Smile

Не съм се отказал. Единствените ми съмнения бяха за батерията. Е, не е като на С7 на едж, но пак е добре. Юни месец преподписвам и го вземам. 

Вече няколко пъти си поиграх доста със С8. Това се усеща като адски малък телефон. Впечатлен съм.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#94

Някой има ли идея в кой Теленор в София има бройки S8?

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
#95

Аз си го закупих от Теленор - град Сливница Smile Имаше S8 1 бройка черна и S8+ сив , но сивия не ме кефи особено , а и плюса ми се видя голям и взех малкия Smile Но сега вече искам плюса и ме е малко яд ,че избързах Big Grin

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
#96

Bixby vision и Bixby voice работят ли?

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
#97

Ако не е с договор, най- евтино го продават вивата, със ~100 лв. от теленор. Инак го имаше в мола на Стамболийски и Опълченска/забравих как се казваше/.
На някой дойде ли новият ъпдейт/в много страни вече върви, не само в Корея/?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#98

(2017-04-30, 09:16:45)iliev80 написа:  Bixby vision и Bixby voice работят ли?

Bixby vision работи.
#99

(2017-04-29, 10:46:54)fernando написа:  Някой има ли идея в кой Теленор в София има бройки S8?
Всеки оператор разполага с единна електронна база за наличност по офисите им на продукцията си. Като вариант - с предварителна поръчка от склада им в рамките на 2-3 дена.

 

(2017-04-30, 10:29:27)gogon написа:  На някой дойде ли новият ъпдейт/в много страни вече върви, не само в Корея/?

За 950F засега ъпдейт от 25.04. има за XEU (Европа) и TUR (Турция) - версия AQDG, но е със същия чейнджлист както нашите на BGL - 11168760 на AQDD.
Samsung Updates SM-G950F
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)