Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 / S8+

Само софтуерна ли е разликата на S8+ купен на свободна продажба от Италия , цената там е с 100 евро по евтина.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Аксесоари

На някой дойде ли новият ъпдейт/в много страни вече върви, не само в Корея/?
[/quote]

При мен не е. Някои потребители се оплакват, че няма промяна след инсталирания ъпдейт. Розовее, червенее и синее...

(2017-04-30, 11:54:46)tsvetan24 написа:  За 950F засега ъпдейт от 25.04. има за XEU (Европа) и TUR (Турция) - версия AQDG, но е със същия чейнджлист както нашите на BGL - 11168760 на AQDD.
Samsung Updates SM-G950F

Чейнджлиста е еднакъв,но е добавено в адаптивния дисплей баланс на цветовете и за едже. В скоро време ще има актуализация за баланса на цветовете, която ще работи на всички режими на дисплея. Пък голям е ъпдеита ~400 мв!?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G

Някой има ли идея как е с ъпдейта

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS

(2017-04-30, 19:51:42)nzeus2k написа:  Някой има ли идея как е с ъпдейта

В смсъл? Вече написах по този повод. Поправя розовото на дисплея ,който го има де. Чакаме ъпдейт,това е!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G

До сега бях с S6 edge, вече съм със  S8 и мога да твърдя, че телефона е най добрия на пазара.Така, имам и един въпрос. От настройките ми е включено,но светодиода не ми мига при пропуснати повиквания или съобщения.Някой има ли идея от къде да го оправя това?

(2017-04-30, 20:04:22)gogon написа:  В смсъл? Вече написах по този повод. Поправя розовото на дисплея ,който го има де. Чакаме ъпдейт,това е!

thanks

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS

Кажете при вас работи ли диода при пропуснати повиквания или съобщения. Струва ми се,че не съм го виждал да премигва.

(2017-04-30, 22:47:59)milenic написа:  Кажете при вас работи ли диода при пропуснати повиквания или съобщения. Струва ми се,че не съм го виждал да премигва.

 Работи си много добре. Виж си настройките.

Настройки,дисплей,светодиоден индикатор. Включено ли ти е?

Също провери настройки- известия, да не си забранил нещо.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G

Здравейте колеги, въпреки упоритите ми убеждения, че аз извит екран няма да си взема поради един или друг фактор. Даже бях поръчал вече няколко аксесоара за P10-ката в крайна сметка като видях S8-цата на живо и така хубаво заспа в ръката, че не успях да устоя  Bu Big Grin Поръчах един тези дни трябва да дойде, та покрай него и калъфа Spigen Tough Armor и стъкло на Nillkin. Въпросът ми е някой от форума да има съответния калъф или подобен и стъклен протектор. Дали ще са съвместими или както доста често се случва калъфчето ще надигне стъклото?

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)

(2017-04-30, 23:09:08)gogon написа:   Работи си много добре. Виж си настройките.

Настройки,дисплей,светодиоден индикатор. Включено ли ти е?

Също провери настройки- известия, да не си забранил нещо.

Всичко ми е включено,а не премигват

(2017-05-01, 00:53:01)Izxod написа:  Поръчах един тези дни трябва да дойде, та покрай него и калъфа Spigen Tough Armor и стъкло на Nillkin. Въпросът ми е някой от форума да има съответния калъф или подобен и стъклен протектор. Дали ще са съвместими или както доста често се случва калъфчето ще надигне стъклото?
Тъй като съм противник на всякакви калъфи, бъмпери и протектори го обработих целия с Wow fix it за да го пази от надраскване. Производителят дава една година гаранция, като трябва да се изпратят снимки преди и след обработката, както и IMEI на телефона и касова бележка. Не мисля, че му трябва друго, а и не искам да загрозявам прекрасния дизайн с каквото и да било.

Това не съм го ползвал досега Wow fix it гледал съм клипове, но нещо не мога да схвана концепцията. Колко пари е ?

39 лева. Това е нано покритие. В магазина ми направиха демонстрация с макетен нож по дисплея на един обработен телефон.

В кой магазин го взе? /ако си написал вече, не мога да го открия/. Аз също мразя калъфи, кейсове и пр.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G

Купих го от тук.

(2017-05-01, 13:31:32)tsvetan24 написа:  Купих го от тук.

Благодаря,ще отида да разгледам.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G

Изглежда наистина като универсалното решение за защита на извитите екрани, НО някак си отказвам за повярвам, че ще върши някаква работа въобще. Може би греша (честно казано дано да греша), но самият ти ( tsvetan24 ) се надявам след време да дадеш една обективна оценка струвало ли си е цялото това упражнение. Примера с макетния нож доказва едно абсолютно нищо Big Grin . Не искам да прозвучи като заяждане, ако искаш ще направя видео на моя вече с почти потрошен екран на HTC от подписа,  как макетния нож не оставя следи на доста по-старата "горила" от на галаксито. Просто метала е по-мек от стъклото. Другото което ме съмнява е, че няма кой знае какви ревюта за този тип покрития. Видях една от първите теми които излязоха в xda и оплюха доста една друга марка, тази също. И както в съответната тема един от колегите посочва, че нарочно нанася покритието на част която няма висока издържливост на надраскване, така също ми е интересно след някоя друга седмица по страните на твоя телефон дали ще имат драскотини. (Ако съм разбрал правилно си обработил целия телефон). Отново казвам, не искам да се заяждам, надявам се да върши работа и ако да, то със сигурност бих го пробвал.

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)

По принцип аз много си пазя телефоните. За всичките години съм изтървал телефон два пъти. Обикновено ги продавам след година и половина докато са в гаранция почти без следи от употреба. Това реших да го сложа за собствено успокоение. Обработих дисплея, гърба и стъклото на камерата, лайсните са метални и не са подходящи.

Интересно, още няма раздел за Galaxy S8/S8+.

Samsung Galaxy S23+

Вчера купих един S8+ от Италия , утре трябва да ми го доставят.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Колеги , някой има ли проблем с S8+,който се изразява в това , че нямам 4К поддръжка в youtube и максимално допустимо е FullHD 1080p ? До преди 7 часа имах S8 и нямаше ядове ,но взех след това S8+ и го забелязах това ? Имам последно исталираната версия на youtube ..

Samsung Note 8 Midnight Black ... 

(2017-05-02, 21:22:15)TVD написа:  Колеги , някой има ли проблем с S8+,който се изразява в това , че нямам 4К поддръжка в youtube и максимално допустимо е FullHD 1080p ? До преди 7 часа имах S8 и нямаше ядове ,но взех след това S8+ и го забелязах това ? Имам последно исталираната версия на youtube ..
Нямам s8 Но знам че при тях, както и при s7 вкараха нова функция с която сам да определяш разделителната способност на екрана. Може би при теб в момента е на 1080. Потърси в display settings 

Оправих го , като в настройките на дисплея вдигнах резолюцията ... Колеги, какъв стъклен протектор да сложа ? Или да го мажа с някой ликуид протектор - ако може мнение и за тях, на какво действие са ?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 

Някой може ли да ми каже при заключен екран без AoD дали се отключва само със сензора, без да се светва предварително екрана?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)