Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Не си прочел правилно. До 15 юли ще има бета на 35000 устройства. Най-вероятно локално някъде в азия. За останалите официално не е ясно кога.
Цитирай
Аксесоари

Идва Smile

Днес получих това обновление


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Четох в XDA, че тази версия която излиза в Firmware Finder-a е опасна за инсталация. Няколко човека са я инсталирали и са си брикнали телефоните. Съветват да се чака официалния ъпдейт спрямо региона на устройството.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Тя още не е излязла официално,тези които я инсталират си отключват бутлоадерите,слагат разни неща.нормално е за тях.тя си е още в разработка Smile
Цитирай

В ff вече е удобрена за инсталация в521/орео/. Но като пробвам да я сваля ми дава грешка в размера на файла.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

8цата пристигна Smile

Обнових през hisuite....


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

При мен има някакъв проблем. Свалям ъпдейта през FF и когато ми излезе през Настройки ми казва, че изтеглянето е невъзможно.

Някакви идеи какво правя грешно?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

и аз ъдпейтнах през HiSuite ,вече съм с 8 ,сега ще видя как се държи
Цитирай

При мен е HiCare,а не HiSuite. Там не излиза нищо...излиза ми за момент през Настройки и актуализация, но после ми дава грешка при изтеглянето.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

HiSuite е компютърна програма.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Както каза колегата аico60, hisuite е програма за компютър, с която можеш да ъпнеш своя хонор. През FF не се получава дава грешка.... Успех на всички
Цитирай

При мен обаче излиза ето това:[Изображение: e012e118089c791cc5e457accca25d38.jpg]

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Мда, защото трябва да си свалиш Firmware Finder Rewrite на компа, през който да ползваш Proxy и да дръпнеш ъпдейта. Компа ми се разпища като луд за вируси и Malware когато свалих това. 

Напиши в гугъл за HiSuite и ще ти излезе гайда.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Предполагам, че това е някаква грешка и пак не става:
[Изображение: 93d1ffe8c3fb878f7cd0f0ac23d3710c.jpg]

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Аз само включих кабела и дадох актуализиране и намери ъпдейта, трябва само да включиш от:настройки, сигурност, hisuite-hdb за да може да разпознае телефона ти...
Цитирай

Това вече го пробвах но нищо не намира.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Така не го намира и при мен, а по другите начини имам какви ли не проблеми и не смятам да рискувам, че телефона да не отиде в кофата Smile Изглежда трябва да се почака няколко дена.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Опитай първоначално през Ff да инсталираш по нова версия, като гледам си с 394 още. Поне 406 или 407
Цитирай

Пуснах му един Factory reset. Да запчна на чисто мисля че го връщаше до първият му Firmware и ще пробвам стъпка по стъпка да го надградя.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Аз съм с 407 и пак не го намира.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

И аз бях стигнал до където си ти, но после открих, че не трябва да ги отваряш, а директно с десен бутон върху changelog или filelist - копираш и после поставяш там, където ти го иска и ти позволява да продължиш напред.Аз сега имам друг проблем - като настроя DNS и проверя за ъпдейта в HiSuite ми показва, че няма връзка с интернет.
Цитирай

След хард ресет с прокси сървър започна да го сваля но да видим до къде ще стигне и дали ще се инсталира ?

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Изключи DNS, то и ще ти дойде нетът


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

След хард ресета вече всичко се получи без проблеми.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Радвам се Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)