Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] - Живота на батерията

Изключи само историята на местоположението на Гугъл или там каквото беше, и после ще видиш подобрение. Аз не изключвам синхронизацията на Гугъл и нямам дрейн и оплаквания от батерията. С ъпдейт В389 съм.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Къде мога да открия тази история? Все още фейсбук ми точи батерия, въпреки, че спрях всички актуализации. Мога ли да да го спра по някакъв начин (освен да го изтрия)

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Настройки - Google - Местоположение - Google история на местоположение. Също така когато си в Местоположение горе в дясно от трите точки махни постоянното сканиране на WiFi и Bluetoth.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Готово, благодаря.
Тези снимки са от резултати на 3-ти цикъл на батерията. Наблюдава се подобрение.
Тъкмо го включих в зарядното и се сетих да направя снимка, беше на около 13 % при тези данни [Изображение: bf94d57a314da65752a7dd94c48b4482.jpg][Изображение: b4948fdc27cbcbc870714e927aa3bacd.jpg][Изображение: d97cae7ed872f125e65acf76159aa227.jpg]

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз пък не издържах психически и му набих един фактори ресет. След B389 много ми порасна процента на системата . В последните дни стигаше до 40% дори 50% и на час ми отиваха по 3-4% от батерията . Нещо будеше системата и телефона се затормозяваше така и не открих решение. Пробвах с wipe cashe, но нищо не стана. Сега нещата се оправиха ..
Цитирай

Случи ми се нещо странно. Телефона започна да ми харчи по 40 процента батерия за 1 час от както го махнат от зарядното. Рестатирах го, просто обикновен рестарт, после статистиката беше 6 процента батерия, 30 процента система на някое приложение, услуги на гуугъл и т.н ... явно тази статистика за батерията се бъгва и не е много реална Smile
Цитирай

То както е тръгнало да му режем половината функции, да му спираме това или онова, по-добре да си взема Нокия с фенерче. [Изображение: huh.gif]
Определено батерията няма нищо общо с предната версия на Андроид. 
На всичкото отгоре, моя почна да ми прави мизерии. Сменя си мелодиите на звънене, намалява самоволно звука, отваря самоволно Гугъл гласово търсене, забива на приложение и не отчита софт бутоните...
Правя ресет, оправя се за около 1 седмица и после пак.
Цитирай

Моя загрява дори, като говоря . Но ми върши работа, дори орязан, тъй като съм орязал функции, които не ползвам и надали бих ползвал някога. Обаче ако трябваше сега да избирам телефон пак бих си взел моя. Върши ми перфектна работа и оправдава очакванията ми напълно
Цитирай

Wreckless


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой да е сменял батерия? Къде и колко струва? Даже дали си струва да се занимава човек с това?
Че стигнах до двапати зареждане през деня. Знам, че телефона така си умира де, просто си го харесвам и
технически вътре освен батерията друго няма проблем...не исакм все още да се разделяме Smile

Благодаря предварително за отговорите.

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)