Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

(2018-09-05, 08:38:55)kerenski написа:  Някой с информация за септемврийския пач?

Официална информация няма, ама съдейки по предишните ъпдейти го чакай най-рано в края на месеца, ако въобще има ежемесечно за твоя оператор.
Някои от тях прескачат по някой и друг месец, та да беснеят потребителите.  Wink
Цитирай
Аксесоари

Аз ми е интересно като го пускат октомври този септемврийския, защо не го нарекат ОКТОМВРИЙСКИ Big Grin ?

Бавят ги и са безсмислени за мен този тип обновявания. По добре върху друго да се съсредоточат.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Защото по белия свят ще са го получи през септември  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-09-05, 08:47:43)Castroni написа:  На мен днес ми дойде актуализацията за август.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk

Много късно при теб дошла!
Цитирай

Здравейте,

При мен още не е дошъл никакъв ъпдейт, G950FXXU1CRB7 съм, Виваком. Изтеглих си CRGH и се чудя дали да не го направя сам, има ли смисъл да чакам според вас?
Цитирай

Няма смисъл да чакаш. Аз в момента, в който излезе ъпдейт за DBT веднага го слагам. За DBT излизат винаги първи новите версии.

П.П. Тества се CRI1 за S8+: http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmw...n.test.xml

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

https://www.sammobile.com/2018/09/05/sam...-contents/
Цитирай

Е, значи до дни да го чакаме Smile Осезаеми промени няма да има. Напоследък спряха да подобряват камерата и блутут свързаността Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Дано да има VoLTE подръжка в този пач за Теленор.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

На теленор още от AQL5, което е андроид 7, я имаше настройката за VoLTE.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай

Въпроса е ,че сега я няма и не може да го ползваме.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

Дано поправи поне малко cell standby че ми е най отгоре в консумацията!
Цитирай

РСега вече разбрах! Дори за своите приложения,като например “chrome “,google актуализира изгледа и интерфейса първото за iOS,а после за Android .Какво е това не знам?

samsung galaxy s21 ultra
Цитирай

Това е маркетинг,бизнес или както искаш го наречи. iOS e най-печелившата платформа от нея всички печелят най-много пари, затова всичко се прави първо за нея !

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • stefan 1
Цитирай

Здравейте някой да получил ъпдейта!?
Цитирай

Кой ъпдейт?За България още го няма,ако питаш за Security patch.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-09-11, 08:02:39)vesoisthebest написа:  Кой ъпдейт?За България още го няма,ако питаш за Security patch.

Да за него става въпрос ,нали във вторник идвал!
Цитирай

Тества се CRI5 за S8+: http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmw...n.test.xml

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Аз в момента инсталирам това. С германски телефон съм DBT . Съвсем официален, чист софт.    

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

CRGH излезе преди повече от месец за DBT.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-09-11, 19:47:28)alexander_sirakov написа:  CRGH излезе преди повече от месец за DBT.

Ми аз съм в източна Германия, по слабо развитата, и може би затова ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Здравейте някой вече да е получил септемврийския ъпдейт,нещо много се забави!!
Цитирай

(2018-09-16, 16:23:57)hollyshit написа:  Аз получих направо новогодишния.
Сега целия ми екран е в новогодишна украса и няма опция да се смени. Лоша работа. Huh

Заяждане ли виждам или ми се струва!?
Цитирай

(2018-09-16, 21:00:28)emo_841 написа:  Заяждане ли виждам или ми се струва!?

Не го виждаш само ти колега... от 2 3 години в тоя форум е пълно с палячовци.. и вместо нормален отговор ти да видиш.. Добре че все още има свестни колеги който помагат!!! А относно ъпдейта за сега няма Sad чакаме с нетърпение Smile Към другите професори тука.. Живи и здрави колеги/жки дръжте се по компетентно при зададен въпрос.. Пък за Коледа и Нова Година има време Wink

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Ето ви официална страница на самсунг, с всички ъпдейти на S8+: ЦЪК
Ето и неофициална страница, на която се вижда кой е последният ъпдейт: ЦЪК
Ето и неофициална страница, на която се вижда коя е следващата компилация, която се разработва и ще я получим като ъпдейт след време: ЦЪК
БОНУС: ЦЪК и ЦЪК

Та, да се върнем на въпроса, ако в тези сайтове няма инфо за security patch 2018-09-01 как очаквате някой да го е получил? Линковете ги има доста по-назад в темата и с буквално с два клика на мишката ще си отговорите на въпроса.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • Castroni
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)