Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Който има клиър вию кавър калъф да не инсталира априлският ъпдейт. Мисля че е без значение дали е вивакомския или А1. AOD е бъгнато и при затворен кейс не го показва. Ако се случи не е от телефона а от бъгавия ъпдейт. И не е опцията tap to show/always on. Говорих и с други хора с този проблем и съм го репортнал към самсунг. Чакам другата седмица да видим какво ще ми кажат и те. Със съгурно пробвах всичко, чак до хард ресет. Без калъфа функцията си работи без забележки.
Цитирай
Аксесоари

Майска защита за s8 с BGL- О, чудо!!!
Цитирай

И на плюса Smile Но е само защита този път Smile Всичко друго ни е наред по SW  Tongue и няма нужда от "поправка"  Cool Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Искам да върнат One Tap Mode. Какво им пречеше не мога да разбера. С9 го имаха допреди 2-рия ъпдейт на Пай и тогава и там го махнаха. Какво им коства една офлайн опция ? Нищо. Не изисква поддръжка, особено на телефон, който няма да има такава скоро, защото му минаха 2-та големи ъпдейта и ще го зарежат както всички други.
Цитирай

(2019-05-21, 15:32:55)24vsv62 написа:  Майска защита за s8 с BGL- О, чудо!!!

Да и при мен ! Какво ли е новото?
Цитирай

Аз още съм с февруарския пач. Никога повече вивакомски телефон!

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-21, 15:55:25)divna написа:  И на плюса Smile Но е само защита този път Smile Всичко друго ни е наред по SW  Tongue и няма нужда от "поправка"  Cool Big Grin

Точно обратното. Нищо не е наред след априлския ъпдейт който получих преди около 10 дни. Промените по иконите са отвратителни, ъпдейта изтри доста инфо и се наложи фактори ресет понеже без него телефона лагва, крашва, хора споменаха че им пада батерията по 2% на минута и още доста други изненади. В момента дилемата е дали да се върна на февруарската версия или да рискувам със тази от Май и ако се окаже че не са оправени проблемите да се наложи да остана с него защото новия буутлоадър не ползолява даунгрейд. Има супер много хора пращали репорти към самсунг обаче "нашите" в бг нямат никаква представа от софтуер и хардуер. Даже ми казаха че ако си флашна телефона щяла да ми падне гаранцията и да съм го носил в серзиз да ми го преинсталират и ме отказаха да задавам други въпроси.


(2019-05-21, 17:00:27)whitehart написа:  Аз още съм с февруарския пач. Никога повече вивакомски телефон!

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Виваком си имат всеки месец по 1 ъпдейт и ги получавам дори и на DBT ром който е немски.
Цитирай

Буутлоудъра ли се променя с новия ъпдейт ?! О.О Благодаря, че ми казахте. Ще знам още 1 година да не слагам Пай тогава за проба.
Цитирай

Ами от версията която свалих е DBT с буутлоадър S4 а моята също е DBT но версия U4. Няма да има проблем предполагам но аз вече ъпдейтнах от 3 към 4 когато имаше бета за 9ката.
Цитирай

(2019-05-21, 19:34:42)Deranox написа:  Буутлоудъра ли се променя с новия ъпдейт ?! О.О Благодаря, че ми казахте. Ще знам още 1 година да не слагам Пай тогава за проба.

Ами ще сложиш за месец април или по-рано, като ще е за проба.  Grater
Btw, bootloader-а си е същия за месец май.

(2019-05-21, 19:05:12)ickyyy написа:  В момента дилемата е дали да се върна на февруарската версия или да рискувам със тази от Май и ако се окаже че не са оправени проблемите да се наложи да остана с него защото новия буутлоадър не ползолява даунгрейд. Има супер много хора пращали репорти към самсунг обаче "нашите" в бг нямат никаква представа от софтуер и хардуер. Даже ми казаха че ако си флашна телефона щяла да ми падне гаранцията и да съм го носил в серзиз да ми го преинсталират и ме отказаха да задавам други въпроси.

Хаха. Аз се отказах да се занимавам с тях. Безмозъчни ми идват на моменти. 

Най-доволен от Пай бях на бетата им (1 и 2). Но пък бета..
Иначе от редовните - априлския. Има добавени неща спрямо предните. Майския не съм го слагал.
Цитирай

Дори вече има майски ъпдейт
Цитирай

Майския ъпдейт е със същите бъгове, но поне успях да се свържа с нормален съпорт в Европа и до седмица примерно ще оправят AOD и другите репоа ртнати неща. Както обикновенно самсунг българия се оказаха безполезни и ми заявиха че трябва да нося телефона по сервизи вместо да предадът информацията която им дадох към програмистите. Даже ми казаха да не си флашвам телефона, щяла да ми отпадне гаранцията. Развеселиха ме определено.
Цитирай

(2019-05-23, 09:20:41)ickyyy написа:  Даже ми казаха да не си флашвам телефона, щяла да ми отпадне гаранцията. Развеселиха ме определено.

"Флашване" е доста общо казано. Ако не трипнеш KNOX брояча гаранцията си остава валидна. Та флашване на официални фирмуери не е проблем. Стига да са правилните. 
А ако го брикнеш така, че да не могат да проверят ....пак го приемат гаранционно. Случвало ми се е на С2 или С4. Смениха ми дънната платка гаранционно.

А кой съпорт ти помогна? Че нищя един друг проблем, който е зависим от Самсунг ама в БГ и UK не помогнаха особено....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Два ъпдейта за 1 месец, рекорд! https://i.imgur.com/n21BnJt.jpg Телефона е с DBT версия (беше на виваком преди това)
Цитирай

И One Tap Mode още няма Big Grin
Цитирай

(2019-05-24, 16:15:25)Nllx написа:  Два ъпдейта за 1 месец, рекорд! https://i.imgur.com/n21BnJt.jpg Телефона е с DBT версия (беше на виваком преди това)

При мен също 2 ъпдейта  за 1 месец
Цитирай

Какви са ви впечатленията от последния ъпдейт DSE4? В другата тема прочетох, че има положителен отзив за камерата. По отношение на батерията как стоят нещата, телефонът все още ли презарежда приложенията, когато бързо се преминава от едно в друго?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2019-05-28, 19:13:46)alexander_sirakov написа:  Какви са ви впечатленията от последния ъпдейт DSE4? В другата тема прочетох, че има положителен отзив за камерата. По отношение на батерията как стоят нещата, телефонът все още ли презарежда приложенията, когато бързо се преминава от едно в друго?

С предишния ъпдейт батерията беше 1 идея  по добре!
Цитирай

При мен майския update e супер . На 1440p optimised mode , имам по 5 6 часа скрийн тайм . Преди това имах макс 3 , трябваше да пускам medium power saving mode за да може да ме изкара през целия ден
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristakiev за това мнение:
  • pepi2911
Цитирай

Поредна актуализация този месец, 623мб


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

Потвърждавам , и при мен дойде . Виваком и Теленор

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

Аз си стоя с февруарския пач още...[Изображение: 78e0bcd20fd43ad183dc32ccafae518b.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Можеш да проверяваш тук кога ще излезе новата версия за виваком, че сайта, който ти ползваш, не е много надежден за тези неща.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

И при мен дойде на теленор, обаче за втори път накрая ми изписва "Неуспешен ъпдейт, свържете със сервиз" или нещо такова. След което не ми показва информация за последна актуализация, но въпреки това е с новия ъпдейт.

....[Изображение: 6252e12e1f5c9e25a976985385920a5a.jpg][Изображение: f657432cf001efed6e1a60bc7f4b0237.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Преди малко проверих и гледам 2ри ъпдейт за месец май!! много странно!!

А това е първия инсталиран преди броени дни


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)