Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

С новия ъпдейт батерията ми държи повече. А миналия изкарваше трудно 3 часа SOT. Сега с 1 час и 40 минути SOT съм на 75%

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай
Аксесоари

здравейте гледам всички имате ъпдейти аз от както инсталирах орео нямам нито един ъпдейт за камера защита и тем подобни прикачвам снимки на софта телефона е от теленор


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Аз съм зациклил на 1 Април. Това ми е последната актуализация
Цитирай

Да не си го флашвал само с един файл, вместо с четирите? API-то ти стои 27, а трябва да е 28 за Pie.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-06-03, 18:50:34)ivan_vylka написа:  Да не си го флашвал само с един файл, вместо с четирите? API-то ти стои 27, а трябва да е 28 за Pie.

каквото си дойде това съм свалил и инсталирал от самия си телефон?
Цитирай

Ааа, ти ОТА си ъпдейтнал. Пробвай през Smart Switch на компютъра дали ще ти изкара актуализация.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-06-03, 19:00:18)ivan_vylka написа:  Ааа, ти ОТА си ъпдейтнал. Пробвай през Smart Switch на компютъра дали ще ти изкара актуализация.

трябва ли да го свалям и на компа?

(2019-06-03, 19:00:18)ivan_vylka написа:  Ааа, ти ОТА си ъпдейтнал. Пробвай през Smart Switch на компютъра дали ще ти изкара актуализация.

ето какво пише

(2019-06-03, 19:22:03)adrian94 написа:  трябва ли да го свалям и на компа?


ето какво пише


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-06-03, 10:09:04)Terko написа:  С новия ъпдейт батерията ми държи повече. А миналия изкарваше трудно 3 часа SOT. Сега с 1 час и 40 минути SOT съм на 75%

Така е! Преди не успявах да направя повече от 3ч. Сега на 15% заряд съм на 4:30ч СОТ Не е кой знае какво, но е по-добре от преди Smile

S20FE SD
Цитирай

(2019-06-03, 19:22:03)adrian94 написа:  трябва ли да го свалям и на компа?

Това ли трябва да е най новата актуализация мисля че се справих само дето първо пише  XEU/BGL/BGL така ли трябва да е още не съм правил хард ресет?
ето какво пише


Благодаря ви вече съм с BGL!


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

А как става ъпдейт през smart switch, не виждам подобна опция в програмата?[Изображение: db7a21465a372d21e1003751882d6b8a.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако има обновяване по твоя код ще излезе съобщение.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • divna
Цитирай

А възможно ли е да сваля от sammobile ъпдейт за код mtl примерно и да го инсталирам, или няма как без рут?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Възможно е разбира се, без руут. Но има и по-бързи начини за сваляне от Sammobile, където ще теглиш часове наред. Свали си Samfirm или Frija и теглиш на максимална скорост.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • divna
Цитирай

Старата ми S8 още си седи с пача от февруари.. Някаква идея защо се бавят толкова?
Цитирай

Дай скрийншот от инфото в настройките да видим.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ето и при мен. CSC - VVT[Изображение: 8a8885b1ee0924b8ad156bf237615a3e.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз гледам, че от първата версия на Pie февруари месец са прекратени всички актуализации за телефони от Виваком и Теленор. От операторски минават към така нареченото Multi CSC, както са всички следващи модели след S8 и вече CSC-то зависи от поставената сим карта в телефона. Но явно трябва сам да си направиш процедурата щом не става автоматично прехода. Да кажат и други, които ползват S8, закупен от Виваком или Теленор, но така ми изглежда на мен.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Потвърждавам за Galaxy S8 (SM-G950F) от Теленор.Седи си на февруарския пач G950FXXU4DSBA т.е. от както е излязъл Пая няма никакъв ъпдейт.Друго което e,че липсва в менюто на телефона Service provider SW ver..Tам примерно на моя  Galaxy А8 2018 си пише BGL/BGL/BGL а на S8 липсва.
Цитирай

За това ли говорим при мен го има Smile телефона е взет от техно..... и е с теленорска карта всичко до сега винагие идвало навреме.


http://vfl.ru/fotos/319f08d226808430.html

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Няма значение с каква карта е, важно е откъде е купен и какъв му е csc кода. В твоя случай със сигурност не е операторски.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Щом си го закупил от ТП значи е BGL. Т.е. свободен CSC, а не операторско(GBL/MTL/VVT). Използваната карта не е от значение.
Моя е закупен от Телен*р и си беше GBL, но още след закупуването му флашнах BGL+factory с цел да мина на BGL за по скорошни обновявания. Ако някой иска още по бързи да минава на DBT, но съм забелязал, че BGL ми работят по добре.

Това което @ivan_vylka спомена, че след Pай се променя CSC след поставяне на SIM на съответния оператор не съм го тествал лично и не мога да кажа. Скоро мисля да правя фабричен ресет та ....ще пробвам, но трябва да ми остане време за бекъп първо....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Не на оператор, а на държава. Вече няма операторски в моделите след S8 за България. Каквото и да флашнеш си стои BGL щом е с българска сим карта.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • seemore
Цитирай

След С8 да, но за С8 има и операторски. Аз казвам, че не съм забелязвал след Пай на С8 да е променено положението.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2019-06-07, 07:28:32)pockobg написа:  Щом си го закупил от ТП значи е BGL. Т.е. свободен CSC, а не операторско(GBL/MTL/VVT). Използваната карта не е от значение.
Моя е закупен от Телен*р и си беше GBL, но още след закупуването му флашнах BGL+factory с цел да мина на BGL за по скорошни обновявания. Ако някой иска още по бързи да минава на DBT, но съм забелязал, че BGL ми работят по добре.

Това което @ivan_vylka спомена, че след Pай се променя CSC след поставяне на SIM на съответния оператор не съм го тествал лично и не мога да кажа. Скоро мисля да правя фабричен ресет та ....ще пробвам, но трябва да ми остане време за бекъп първо....

Не можеш да го смениш на DBT с флашване през ODIN. Смяната може да стане ако сложиш немска карта и върнеш фабрични настройки.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2019-06-07, 08:44:32)pockobg написа:  След С8 да, но за С8 има и операторски. Аз казвам, че не съм забелязвал след Пай на С8 да е променено положението.
Тези, които са на Теленор или Виваком трябва да са забелязали, че вече версията на софтуера не е например G955FVVT4DSBA, а е G955FXXU4DSBA. Което ще рече, че е станало точно както при следващите модели.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)