Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

На този S8(950F) от Теленор(с карта на Теленор)при мен положението е следното:

AP:G950FXXU4DSBA
CP:G950FXXU4DSBA
CSC:G950FGBL4DSBB

Както написах по нагоре,получих Пая с пач от 1 февруари и от тогава няма ъпдейт.Някъде четох ,че въпреки че телефона е в ежемесечния ъпдейт лист на Самсунг понякога когато телефона е операторски - ъпдейти мога да излизат на 3 месеца веднъж.Та при мен поне е така -  от както е купен преди 8 месеца ,получава ъпдейти на 3 месеца.

За сравнение личният ми Galaxy A8 2018 BGL,получи само за май месец два ъпдейта..
Цитирай
Аксесоари

Вчера след след друг на моята S8-ца се изсипаха и априлския и майския ъпдейт.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-07, 09:23:54)ivan_vylka написа:  Тези, които са на Теленор или Виваком трябва да са забелязали, че вече версията на софтуера не е например G955FVVT4DSBA, а е G955FXXU4DSBA. Което ще рече, че е станало точно както при следващите модели.

Дано да е така ... ще е по добре реално. Но защо тогава колегата от по рано не е получили обновявания от февруари на сам? Аз съм на BGL и си ги получавам редовно, а последния е DSE4.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Да, XXU е, ама какво от това? Ъпдейти през крив макарон...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-07, 14:58:39)whitehart написа:  Да, XXU е, ама какво от това? Ъпдейти през крив макарон...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Един път трябва да изтеглиш и да флашнеш през ОДИН - от там насетне ще идват редовно.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2019-06-07, 16:00:54)seemore написа:  Един път трябва да изтеглиш и да флашнеш през ОДИН - от там насетне ще идват редовно.
Обаче съм в гаранция още, това няма ли да я направи невалидна?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не, казвано е хиляди пъти, инсталирайки оригинален софтуер, независимо за коя държава е предназначен, това не влияе на гаранцията.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Някой сложи ли ъпдейта от юни за 8+? Гаранцията ми изтече и се чудя дали да обновявам вече?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

Когато си купиш нов телевизор, чакаш ли да изтече гаранцията, за да му избършеш праха?  Bu

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай

(2019-06-07, 19:10:38)alexander_sirakov написа:  Когато си купиш нов телевизор, чакаш ли да изтече гаранцията, за да му избършеш праха?  Bu

Big Grin хи хи
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Най-накрая пуснаха ъпдейта за Теленор с майския пач.Така ъпдейтите си идват на 3 месеца ,вместо всеки месец за апаратите от Теленор!


AP:G950FXXU4DSE4
CP:G950FXXU4DSE4
CSC:G950FGBL4DSE4

SM-G950F
[-] 1 потребител изказва благодарност на George_79 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2019-06-10, 12:17:21)George_79 написа:  Най-накрая пуснаха ъпдейта за Теленор с майския пач.Така ъпдейтите си идват на 3 месеца ,вместо всеки месец за апаратите от Теленор!


AP:G950FXXU4DSE4
CP:G950FXXU4DSE4
CSC:G950FGBL4DSE4

SM-G950F
Да, и аз бях с февруарския даже пач за сигурност ( последен ъпдейт та теленор беше на 12и март ) [Изображение: 62232eb883e7f479e3e4c6863ad37270.jpg][Изображение: 94c97ba0e127c4431a10cfe013895adf.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Здравейте това сега последната версия ли е на актуализацията или има и по нова бях към теленор но рутнах на бгл?

(2019-06-10, 18:48:13)adrian94 написа:  Здравейте това сега последната версия ли е на актуализацията или има и по нова бях към теленор но рутнах на бгл?

https://www.sammobile.com/firmwares/gala...E4/273199/ тази версия като моята ли е дето ми дадоха да флашна от теленор към бгл или ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пичагата, като ти гледам поста, едва ли си рутвал нещо досега...

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2019-06-10, 20:46:48)alexander_sirakov написа:  Пичагата, като ти гледам поста, едва ли си рутвал нещо досега...
готов всичко е ок вече
Цитирай

S8 има ли DEX  само с hdmi кабел?
Цитирай

(2019-06-21, 20:04:48)aladin написа:  S8 има ли DEX  само с hdmi кабел?

Да.

Samsung S23+, Samsung S22+, Xiaomi 12T Pro
Цитирай

Току що проверявам и ето какво
Цитирай

Нова актуализация с пач за месец юни.
С инсталирането на този пач, повече няма да можете да се върнете на Орео с один.

[Изображение: 249cebbac0c8d1bbc3ee531f1748883c.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2019-06-24, 12:00:36)emo_841 написа:  Току що проверявам и ето какво


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-06-24, 12:00:47)galaxyhopper написа:  С инсталирането на този пач, повече няма да можете да се върнете на Орео с один.

Отиде коня ..... ама така или иначе не мисля да се връщам, каквото то. Дано се подобри работата ако не нов и това е Big Grin
Цитирай

(2019-06-24, 14:37:24)kerenski написа:  Отиде коня ..... ама така или иначе не мисля да се връщам, каквото то. Дано се подобри работата ако не нов и това е Big Grin
Аз без да се замисля много я инсталирах. Ореото също ми харесва, но като се замисля, че връщането му е играчка, после ще ъпдейтна пак до Пай и отделно са ми предоставили най-актуалната версия на андроид да ползвам, а аз бих се ограничил инсталирайки старата, безсмислено ми изглежда. 
На Ореото ми харесва големината и изгледът на приспособлението за време, както и на AOD. На Пай са доста по-малки като размери и с различен вид, но това е до лично предпочитание.
Според мен няма за какво да се съжалява от инсталирането на ъпдейта. Smile
Цитирай

и аз сега актуализирах най после сами си идват ъпдейтите с помоща на момчета от форума  Stolt Stolt Stolt
Цитирай

При мен след последния ъпдейт батерията ми пада сякаш по бързо
Цитирай

След последната актуализация от юни ,при употреба на телефона, забелязвам, че той изключително много загравя и рязко му пада батерията. Притеснително е това загравяне ! И при мен фоновият режим черпи най-много батерия. Ограничих всички тегления да данни от Google за Локация и BackUp, но не помага. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)