Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Какво толкова!още по добре,Вече няма да оплаескват всеки месец работата на телефоните ни и проблеми със дрен на батериите!
Цитирай
Аксесоари

Аз не разбрах. Последно мрънкаш, че е лошо, че няма повече ъпдейти или мрънкаш, че е по-добре да няма?!
Цитирай

(2019-08-21, 23:02:27)galaxyhopper написа:  Аз не разбрах. Последно мрънкаш, че е лошо, че няма повече ъпдейти или мрънкаш, че е по-добре да няма?!
Все тая ! Angry
Цитирай

Нот 4 го поддържаха до преди една година така, че бъдете спокойни. Осмиците ще се поддържат поне още 1 година! В това отношение от Самсунг не може да се оплакват хората закупили премиум модел на марката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

S8 от Теленор защо още нямам ипдейт? Още съм от 1 май 2019.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Операторските излизат един път на няколко месеца, небрандираните са всеки месец.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-08-22, 10:07:42)ivan_vylka написа:  Операторските излизат един път на няколко месеца, небрандираните са всеки месец.
Ок, благодаря!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

след последния ъпдейт не ми излизят никакви известия на каквото и да било вайбър фейсбук инстаграм като ми извънят горе в менюто няма нищо както така и известие с звук от вайбър фейсбук и инстаграм идей какво се случва и какво да направя?
Цитирай

(2019-08-25, 22:06:48)adrian94 написа:  след последния ъпдейт не ми излизят никакви известия на каквото и да било вайбър фейсбук инстаграм като ми извънят горе в менюто няма нищо както така и известие с звук от вайбър фейсбук и инстаграм идей какво се случва и какво да направя?
Не е от ъпдейта при мен няма проблем.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2019-08-25, 22:06:48)adrian94 написа:  след последния ъпдейт не ми излизят никакви известия на каквото и да било вайбър фейсбук инстаграм като ми извънят горе в менюто няма нищо както така и известие с звук от вайбър фейсбук и инстаграм идей какво се случва и какво да направя?
Няма как от ъпдейта чак толкова да се омажат нещата. Причината е комплексна и трудно ще е откриеш, премини към връщане на заводски настройки и всичко ще се оправи. Полезно е в годината поне един път да се върнат настройките до заводски.
Цитирай

(2019-08-25, 22:06:48)adrian94 написа:  след последния ъпдейт не ми излизят никакви известия на каквото и да било вайбър фейсбук инстаграм като ми извънят горе в менюто няма нищо както така и известие с звук от вайбър фейсбук и инстаграм идей какво се случва и какво да направя?
Виж дали не си включил режим пестене на енергията.
Другият вариант е да си барникал известията или да си включил пестене на данни.
Проблем с известия в Пай не съм срещал.
Цитирай

По принцип винаги съм с пестене а енергия нз дали е от това...
Цитирай

(2019-08-02, 07:53:27)galaxyhopper написа:  На теория..
Ползвам Sony Z3 от 2014г. Братовчед ми има също Sony Z3 със сменена батерия от 2016г (края). През 2017 решихме да играем mobile legends като батерията падаше с точност едно и също на двата телефона.
Сега също я играем (през 2019г.) и е същата работа.
Не знам на кое да вярвам : D
Факт е обаче, че Пай има мизерен живот на батерията.
Преди 2-3 дни реших да не си зареждам телефона докато спя. Изключих мобилните данни и wi-fi. От 13% падна на 10% с половин час работещ AOD. Не че нещо, но на Орео и Нуга ми падаше с 1% на wi-fi при същите условия.
Има огромна разлика, а за мобилните данни е ужас. Хаби се батерията без причина. Когато се включи режим пестене на енергията почти всичко си идва на мястото, но gps-a не е точен, wi-fi direct не се включва автоматично и разни такива. Докато преди на Орео режими изобщо не съм си и помислял да включвам, защото беше повече от перфектно. Всеки може да се върне назад в темата и да погледне за какво иде реч.
Ползването на Орео пък през 2019 е малко мъка за мен. Интерфейсът на приложенията с one ui и Орео андроид ми изглежда мешена скара.
Отделно за мен Ореото със Samsung Experience ми изглежда outdated спрямо One Ui.
Не се разкарвам с външна батерия, но е леко неприятно след като знам какво е било преди това.

Когато не искам да се дразня за живота на батерията, просто слагам телефонът да се зарежда вечер на безжичното зарядно. Винаги остава заряд вечерта и така пак на безжичното преди лягане. Така пък въобще не ме интересува колко батерия имам, дали ще стигне за целия ден, за снимане и разни такива.


Абе някой задавал ли си е въпроса с кой оператор работи моя телефон, и дали няма значение оператора за бързото падане на батерията?
Цитирай

Вземи да не отговаряш на мнения вътре в мненията!

Иначе съм си го задавал въпроса. Измерванията съм ги правил в едни и същи условия (на едно и също място, етаж, настройки на телефона, един и същ оператор със същата сим карта и т.н).

@adrian94 най-вероятно е от режима. Когато аз го ползвах не получавах известия от Вайбър или ги получавах след влизане в приложението или след известно време докато ползвам телефона.
Цитирай

(2019-08-26, 13:55:21)galaxyhopper написа:  Вземи да не отговаряш на мнения вътре в мненията!

Иначе съм си го задавал въпроса. Измерванията съм ги правил в едни и същи условия (на едно и също място, етаж, настройки на телефона, един и същ оператор със същата сим карта и т.н).

@adrian94 най-вероятно е от режима. Когато аз го ползвах не получавах известия от Вайбър или ги получавах след влизане в приложението или след известно време докато ползвам телефона.
ясно ако не да направя един ресет на телефона пък ще видиме или ?
Цитирай

@adrian94
Аз бих си спестил ресета и го оставил в краен случай. Много рядко е нужен. В крайна сметка ти си решаваш. : )
Цитирай

(2019-08-27, 07:08:32)galaxyhopper написа:  @adrian94
Аз бих си спестил ресета и го оставил в краен случай. Много рядко е нужен. В крайна сметка ти си решаваш. : )
направих ресет и всичко се оправи освен известията от фейсбук нз защо и мога да кажа,че батерията ми държи днес много повече от преди ресета сутринта го махнах от 100% още съм на 32% като постоянно всичко е включено и да отбележа не съм с пестене на енергия.Иначе сега погледнах всички известия за фейсбук са включени коментари качване на неща в  групи от приятели отбелезвания не  ми излизат идей?
Цитирай

Може ли някой да ми пише на лично на скайп или фейсбук мисля че телефона по някакъв начин се бъгва да му обясня какво се случва Skype: adi_picha1
Благодаря отново!!!
Цитирай

този месец направо ни пратиха в третия свят с този "ъпдейт"

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

На мен ми е все тая вече, честно казано. Big Grin Телефонът ми харесва така или иначе, а с ъпдейт и без такъв, голяма разлика няма да има.

(едната слушалка на AKG се прецака заради вода от Балкана. Измих я у нас след седмица, от както се случи това, взе че се оправи Big Grin. Вече са минавали един път през пералнята по невнимание)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

S10 май получават вече ъпдейта за септември и то с подобрения. S8 -цата определено искат да забравят че съществува. Angry
Цитирай

S8 е вече модел на над 2 години, което означава, че вече само от време на време ще получава секюрити пачове и то не всеки месец. За нови неща по софтуера трябва да забравите. Общо взето до тук беше редовната му поддържка. Като с всеки андроид.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

То няма лошо, ама да го бяха оставили в по-добро състояние. Тази батерия направо и еб*аха ма***а
Цитирай

Батерията, стигне ли до около 35% за може би 1 или 2 минути и се разрежда до 0% и телефона е аут. Така е още от Юнския ъпдейт. Колко “елегантен“ начин да ни извият ръцете! Може би никога повече Самсунг.

Samsung S23+, Samsung S22+, Xiaomi 12T Pro
Цитирай

Ще има и за S8 още месечни ъпдейти не са ни забравили!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)