Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Инсталирах си програма за записване на разговори Smile И се оглеждам за някоя версия на андроид за да се подобри батерията Smile

S20FE SD
Цитирай
Аксесоари

При Hades Rom батерията издържа най-много, също така има и вграден запис за разговорите. Телефона естественно трябва да е рутнат за да се инсталира рома. Не се занимавайте с тези актуализации, след всяка следваща актуализация за този телефон ще става все по зле.
https://www.youtube.com/watch?v=SWT0Y-hb...eTechPoint
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...0-t3890210
[-] 1 потребител изказва благодарност на mrasniko за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2020-10-08, 22:29:07)mrasniko написа:  При Hades Rom батерията издържа най-много, също така има и вграден запис за разговорите. Телефона естественно трябва да е рутнат за да се инсталира рома. Не се занимавайте с тези актуализации, след всяка следваща актуализация за този телефон ще става все по зле.
https://www.youtube.com/watch?v=SWT0Y-hb...eTechPoint
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...0-t3890210

Глупости. Не ти трябва Root. Трябва да флашнеш TWRP, ако искаш мога да кача скрийн да видиш, че телефона не ми е root-нат.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Доволни ли сте от този ром? До колкото виждам само отделни елементи са от Андроид 10, основата си е Андроид 9?

S20FE SD
Цитирай

От кой ром? HadesRom няма Android 10

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Да, от Хадес Smile Аз го инсталирах разлика особена не виждам. От последно зареждане в момента съм на 15% и 4ч и 10мин СОТ.

S20FE SD
Цитирай

С Hades бях постоял само 2 минути да видя какво е, и се върнах на Lineage

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Би ли споделил впечатленията си от Lineage

S20FE SD
Цитирай

(2020-10-12, 19:15:57)martin_varbanov написа:  Би ли споделил впечатленията си от Lineage

Впечетленията ми са само + откъм производителност и батерия. Всичко плавно си върви. Батерията издържа по 2-3 дена м/у 4-6 часа СОТ. Само вградената му камера не е хубава, но аз не съм фотограф и това не ме засяга много.

И да допълня ползвам Lineage OS защото съм бивш "клиент" на тях, още от времето когато бяха CyanogenMod (2012 ползвах телефон с CM). Те са първите Custom Rom. Ще останеш доволен. За разлика от Pixel Experience Plus и другите, LOS имат актуализации всеки месец, а те нямат. Дори и неофициална версия пиксел/резюлекшън/хадес. Пре-спокойно можеш да си актуализираш линеджа през центъра за актуализации Smile Късмет

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

На мен не ми допадна Lineage... Липсата на на доста приложения от стоковия ром върна към Hades. Oтделно на това камерата е под всякаква критика, импортирах си два албума със снимки обратно в телефона и приложението "Снимки" започна да крашва при всеки опит да разгледам нещо. Използвам камерата си често и ми е важно да имам работещи приложения. Дано екипа, който създаде Lineage добави самсунг приложения в бъдеще. С Hades успявам да направя 4:30ч SOT за сега оставам с него до намиране на по-добро решение за мен Smile

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Кои стокови приложения примерно? Можеш да изтеглиш целия пакет на gapps, но аз лично тегля Pico, защото не искам ненужни приложения, които ми трябват си ги дърпам от Google Store. Камерата- да, не е добра вечерно време заразлика от стоковия като има ръчен режим. Нямам проблем аз с галерията(Gallery)

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Като цяло камерата ме дразни най-много. След това липсата на Samsung Health, Galaxy Store, AOD, Галерията и може би някоe друго, което не се сещам в момента. Аз изтеглих стоковия пакет на gapps, но след това при опит за инсталиране на Galaxy store не успях. Ако има следваща версия с подобрение поне в камерата бих се замислил да опитам Lineage.

S20FE SD
Цитирай

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...J1/493138/
[-] 1 потребител изказва благодарност на JTJ за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2020-10-27, 10:10:03)martin_varbanov написа:  Като цяло камерата ме дразни най-много. След това липсата на Samsung Health, Galaxy Store, AOD, Галерията и може би някоe друго, което не се сещам в момента.  Аз изтеглих стоковия пакет на gapps, но след това при опит за инсталиране на Galaxy store не успях. Ако има следваща версия с подобрение поне в камерата бих се замислил да опитам Lineage.

Няма да я оправят. Каквато е сега такава и ще е за напред. Health,Galaxy Store са си фабрични приложения и не играят роля в LOS. А за AOD дори не знам защо липсва, което също е бързото зареждане.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

отзиви от новия ъпдейт или е само за сигурността?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз пък сега видях ,че има нов
Пишеше стандартното ,подобрена производителност ,нов пач на сигурността ...ала бала
Сложих го,да видим
Цитирай

Можеха да ни дадат един One UI 2.5 или поне 2.0, ама... Да не говорим, че извадих телефона от зарядното на 100 % и след ъпдейта батерията падна на 96 %??? В общи линии от 9-ката насам само батерията се влошава, нито един плюс не съм забелязал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Май с One UI 1.0 ще си остане щайгата ,така мисля
След малките обновления ,рестартирам няколко пъти
Цитирай

(2020-10-31, 21:14:09)lost in написа:  Май с One UI 1.0 ще си остане щайгата ,така мисля
След малките обновления ,рестартирам няколко пъти
Мда, аз все се надявах да пуснат Wireless Dex , но май няма да ни огрее. А реално разликата с S9 е почти никаква.
Цитирай

И аз сложих октомврийския. Сякаш малко по-леко върви самия телефон и се отключва по-бързо с лицевото и пръстов, ама батерията след второ зареждане е повече от зле.
Цитирай

Няма ли вече актуализации?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

От 1.10.2020 е последната
Цитирай

Тук може да проверявате за нови версии за BGL.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Значи няма да има други така ли?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Не,незначи 
Ще получава пачове за сигурност 
От къде ти хрумна !?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)