Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+
#51

Може ли снимка от phone info на CSC?

'g'SM-G955F
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги видях че е излезналала нова версия ( Сложих софт за Англия и Ирландия), но не я получавам. Явно само софтуера се сменя не и региона ... Странно ми е дали и като излезе за BGR ще го получа ...

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#53

Аз съм с италиански ITV, но ще трябва да връщам заводски, но нещо май не ми се ще да стане bgl. Този го гледах италианския за s7 edge как е бил, и може и да си въобразявам, но ми се струва, че имат една идея повече ъпдейти, а и не е с много csc-та само ITV.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Добре, вече няколко пъти писах, но явно няма кой да чете! На с 8 какъвто и ром да се сложи,след това става BGL/BULGARIA/ако не е операторски/.GBL, VVT, или какъвто е там! Зависи от сим картата. Когато се влезе в- настройки- информация за устройството, вече има "софтуерна информация за доставчика на услугата ". Слагаш някакъв ром/Английски. Немски.../ след рестарт, ти казва:"Променен е доставчика на услугата, направете хард ресет
"На с8 всичките ромове са еднакви/бутлоадер, модем, размер.../

P. S.не че няма, кой да чете,но ми изтриха няколко поста , може би модераторите са сметнали за излишни.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#55

И в крайна сметка, това че съм сложил английски обърква ли по някакъв начин ота ъпдейтите? На какъв принцип ги получава?

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#56

Виж си в phone info какво пише на csc code

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

Пише BGL даже бях постнал снимка. Идеята ми е че съм изтеглил оригиналния GBL и да го връщам ли? Имам съмнения че в текущото положение няма да получавам ОТА.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#58

Щом на active csc code си пише bgl ще си получаваш.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

(2017-06-16, 07:55:03)denisvelev написа:  Пише BGL даже бях постнал снимка. Идеята ми е че съм изтеглил оригиналния GBL и да го връщам ли? Имам съмнения че в текущото положение няма да получавам ОТА.

Ще получаваш, но когато излезе за BGL.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#60

И моя телефон е купен от Италия след резет ми стана BGL ?

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#61

Csc ITV ли ти беше или операторско от Италия?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

foxhd,така е.
Цитирам сам себе си

(2017-06-15, 21:52:10)gogon написа:  Добре, вече няколко пъти писах, но явно няма кой да чете!  На с 8 какъвто и ром да се сложи,след това става   BGL/BULGARIA/ако не е операторски/.GBL, VVT, или  какъвто е там! Зависи от сим картата. Когато се влезе в- настройки- информация за устройството, вече има "софтуерна информация за доставчика на услугата ". Слагаш някакъв ром/Английски. Немски.../ след  рестарт, ти казва:"Променен  е доставчика на услугата, направете хард ресет
"На с8 всичките ромове са еднакви/бутлоадер, модем, размер.../

P. S.не че  няма, кой да чете,но ми изтриха няколко поста , може би модераторите са сметнали за  излишни.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#63

(2017-06-16, 14:36:54)Marto.g написа:  Csc ITV ли ти беше или операторско от Италия?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

От Amazon.it , не операторски.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#64

Ясно. Сега ресетнах и моя, вече е bgl и се появи теленор приложението. Но вече на ъвейлъбъл csc codes няма нищо.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#65

Марто, така е, показва само едно CSC и държавата.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#66

А това което ми излиза на latest firmvare ще рече, че не съм с последният ром ли? [Изображение: ba1cf5a41e81f06a2ac02523d3c77e0f.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

Ти си със последният най- нов ром, показва по-стар ром, защото phone info показва ромове, които са в смарт суич/ киес/,а за България това е последният ром, който е излязъл.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#68

(2017-06-16, 16:50:12)Marto.g написа:  А това което ми излиза на latest firmvare ще рече, че не съм с последният ром ли?

Това latest firmvare, което ти изписва програмката не е вярно. Има още два рома след изписания.
Твоят настоящ ром е следващия, малко по-късен. А онзи ден излезна и още по-нов, но го предлагат все още само за Кипът и още някоя държава беше.
Просто се ориентирай след буквичката q, следващите букви какви са.
На описаният в програмата е D, при теб е Е.
Цитирай
#69

Благодаря. А пък и щом не го вижда през ота значи трябва да се сетя.
Цитирай
#70

Е, аз съм с най- новият от юни, който е XEU,сложих си го с Один . Има го за доста държави вече. Първо излезе за Русия.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#71

Вече го има за много държави най-новия ром, ето го примерно за Англия:

https://www.sammobile.com/firmwares/gala...F7/172486/

Можеш да си го инсталираш с Один. Ако решиш да го чакаш най-последния през Ота ъпдейт ще трябва да чакаш BGL версията да излезне, а това кой знае кога ще стане.

(2017-06-16, 17:07:39)gogon написа:  Е, аз съм с най- новият от юни, който е XEU,сложих си го с Один . Има го за доста държави вече. Първо излезе за Русия.

Changelist 11544126 ли е твоят, че за Русия май още не съм видял да има такъв?
Цитирай
#72

Ще го почакам, телефона си работи добре, нямам зор.
Цитирай
#73

(2017-06-16, 17:08:39)hollyshit написа:  Вече го има за много държави най-новия ром, ето го примерно за Англия:

https://www.sammobile.com/firmwares/gala...F7/172486/

Можеш да си го инсталираш с Один. Ако решиш да го чакаш най-последния през Ота ъпдейт ще трябва да чакаш BGL версията да излезне, а това кой знае кога ще стане.


Changelist 11544126 ли е твоят, че за Русия май още не съм видял да има такъв?

Да, за Рисия са FD,там продават само дуал сим/е, има и F,но са рядкост. Иначе ромовете са абсолютно еднакви,спокойно можеда се сложи и FD на нашите телефони. Аз мислех да си сложа руския, ама от samfirm изтелих Англия/Ирландия. То няма значение де.

Който се интересува- вече можеш навбара да го криеш и така екрана е от край до край,махнат е черният цвят на навбара,има и други малки неща ,но това е от основните.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#74

И bgl си пускат редовно, може би до края на месеца да излезе.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

Тегля нов ъпдейт 479.10гб телефона ми е от Мтел

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)