Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Все тая какво е, инсталирай. Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-11-20, 07:36:21)turl написа:  Все тая какво е, инсталирай. Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Прегледах темите и ще ми трябва малко guide от къде кое и как да флашна кода с най-бързи ъпдейт .
Цитирай
Wink 

Дърпаш софтуера от тук https://www.sammobile.com/firmwares/?mod...L#firmware а как да флашнеш четеш тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950    Smile
Цитирай

(2017-11-20, 14:47:37)turl написа:  Дърпаш софтуера от тук https://www.sammobile.com/firmwares/?mod...L#firmware а как да флашнеш четеш тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950    Smile

Много благодаря :Smile А според вас ще падне ли гаранцията към виваком ако флашна БГЛ. И още един въпрос: Това ли е последната версия : G950FXXU1AQG5
Цитирай

Виваком са малко неприятни при гаранционно обслужване. Ако се заядат ... Но не би трябвало да има проблем. В Теленор и Мтел няма грижи, лично съм пращал даже рутвани телефони. Преди да го върнат обаче префлашват със стоков.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Абсолютно невъзможно е да ти откажат гаранция. А и тя е към Самсунг, а не Виваком. Достатъчно е да го занесеш в оторизиран сервиз с необходимите документи. Ако го руутнеш и Knox репортва, тогава вече ще имаш проблеми.
Цитирай

Най накрая дойде и за GBL aактуализацията с кръпки за..... Октомври и то с обем от цели 269МБ. Smile

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Потвърждавам и тегля[Изображение: 66fca7daf586fb6df963227335a7e428.jpg][Изображение: 18aa08e272e81b141a92213b794e4f48.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Пууу на бгл ми беше 536 мб. Чудя се какво толкова има за тоя размер.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-22, 14:59:25)Marto.g написа:  Пууу на бгл ми беше 536 мб. Чудя се какво толкова има за тоя размер.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

BGL е мулти CSC и предполагам, че за това е по голям като размер.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Бях останал с впечатлението, че от s8 вече не е.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На MTL е бил 320.29 MB.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И на мен ми "дойде" на моя S8 Plus от VivaК*м завършва на QJ5 и е 269MB със security updates за Октомрви.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай

Здравейте ,имам питане относно новия андроид 8 би ли могъл някой да ме насочи към място от където мога да видя как става инсталацията.Тел ми е с8плюс знам че все още е бета но все пак искам да го тествам.БЛагодаря предварително на отзовалите се
Цитирай

Наясно ли си, че за да го инсталираш трябва да си руутнеш телефона ? Гаранцията отпада.
Цитирай

не не съм наясно точно за това исках някакво разяснение около темата или къде мога да прочета за това
Цитирай

Не е вярно, че трябва да се рутне телефона! Моля, не пишете невярна информация! За сега бетата е САЩ,Канада,Корея и пр. За Европа излезе само за Англия. Може да се стане бета изпитател, като се сложи СИМ английска карта. Това е официално, другите разни ромове са къстъм/ не си заслужава нито един/, те вече са с рут и къстъм рековери.

P. S Набирането на нови бета тестери го спряха отдавна!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Именно де, спряно е набирането. За да качи бетата му трябва root.
Цитирай

А за още 2-3 месеца не си струва рут.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-24, 19:47:54)Marto.g написа:  А за още 2-3 месеца не си струва рут.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

+1  Smile

Мисля ,че края на декември или началото на януари ще го пуснат Орео. Пък до тогава, съмнява ме да получим каквито и да е други ъпдейти.
Цитирай

Едва ли ще е декември и дори януари, както гледам и както върви бета теста. Между другото, вчера излезе ъпдейт за Нидерландия, ниво на защита 1 ноември и общо взето нищо друго. Инсталирах си го.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-11-24, 20:21:34)mefistoreyon написа:  +1  Smile

Мисля ,че края на декември или началото на януари ще го пуснат Орео. Пък до тогава, съмнява ме да получим каквито и да е други ъпдейти.
Вдигни малко февруари март. Така или иначе не съм се разбързал, защото все имам с големите ъпдейти някои неудобства.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ново от последния ъпдейт: забелязах, че трябва "двукратно докосване за да се скрие/пусне лентата за навигация" ( малката точка в долната част)...

Някак си по-тромаво ми се струва това двукратно докосване.. е да преди можеше по-без да искаш да натиснеш точката и лентата да изчезне.. но ставаше по-бързо... скриване/пускане

Има ли шанс да се върне единичното докосване или не? Мнения?

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

Въпрос на навик, според мен. Като свикнеш бързичко да тупкаш двукратно по лентата - няма да ти прави впечатление изобщо Smile Сега те изненадва и дразни, но ... и това ще мине Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

https://www.sammobile.com/2017/11/23/gal...w-rolling/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)