Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

(2018-01-20, 19:56:52)kali_74 написа:  За тези който са с CSC GBL вече е налична в sammobile:

https://www.sammobile.com/firmwares/gala...L5/203410/

ако не стане през WI-FI най вероятно ъпдейта ще е наличен през Smart Switch

Сега погледнах, достъпен е и за останалите CSC. До няколко дена предполагам ще е достъпен и през  WI-FI? Понеже проверих, но все още няма нищо.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, скоро и аз си взех S8 , купен е от Германия преди няколко месеца. Човека го сменя с Note 8 и така. В момента виждам че е с бета на Oreo (но мисля че не е последната), а като дам ъпдейт или през smart switch ми показва че е с последна актуализация. Да не би да е заради оператора тук в България. Сега искам да изтегля официален 7.0 и с odin да си го флашна. Нали няма проблем?
А и друго да попитам като цяло кой е по добър BGL BVVT ... или е без значение. Сега виждам че и фрее сървъра на sammobile не е активен, та случайно някой да има качен един от гореспоменатите.
Цитирай

Добре, защо не си стоиш на бетата, ако не ти прави проблем/ между другото си работи идеално/. Не знаеш с коя бета-последната е 6,няма ъпдейт, защото няма друга нова. Чакаме официално орео 8. Бетата вече я спряха. Нямаш проблем да си флашнеш 7 с Один. Всички ромове са абсолютно еднакви, различно идват обновленията. Изтегли си ром със Samfirm и нямаш проблем.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Мисля че моята е 3 или 4. Защото има две приложения които искат руут и не се махат дори след ресет на настройките. Искам всичко да ми е на чисто и уж затова.[Изображение: 6680715c0ba5a93a9365d81a112fbe4f.jpg]
Цитирай

(2018-01-20, 22:43:08)mefistoreyon написа:  Сега погледнах, достъпен е и за останалите CSC. До няколко дена предполагам ще е достъпен и през  WI-FI? Понеже проверих, но все още няма нищо.
Аз моя го закачих на smart switch, но не вижда ъпдейт. На bgl s8.


Защото и няма. Извинявам се.
Цитирай

С бетата съм. Последен ъпдейт получих на 13.01.2018. С януарска ниво на защита. Незнам защо, но получавам винаги ъпдейт много преди вас (не се хваля).


Прикачени файлове Миниатюри
           

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Ако CSC-то ти е DBT ... eто защо - поне докато си бил със седмицата Smile Откакто си на бетата - нямам идея - не следя кой кога какво получава.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И с бетата пак по същия начин

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

(2018-01-21, 18:15:51)Marto.g написа:  Аз моя го закачих на smart switch, но не вижда ъпдейт. На bgl s8.


Защото и няма. Извинявам се.

Това дето ти го казва колегата не е вярно има го само за CSC GBL G950FGBL1AQL1 това е от декември а за всички останали БГ CSC е G950FVVT1AQI1 от ноември.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Видях да че няма.
Цитирай

(2018-01-21, 22:28:32)emilkolev85 написа:  С бетата съм. Последен ъпдейт получих на 13.01.2018. С януарска ниво на защита. Незнам защо, но получавам винаги ъпдейт много преди вас (не се хваля).

Преди кого получаваш ъпдейт? Ако, говориш за бетата- ъпдейтите са по друг начин./ Аз също съм с тази версия на бетата/! Колегите се интересуват от официалните ъпдейти на андроид 7 и това са им коментарите.

(2018-01-21, 17:56:26)kerenski написа:  Мисля че моята е 3 или 4. Защото има две приложения които искат руут и не се махат дори след ресет на настройките. Искам всичко да ми е на чисто и уж затова.[Изображение: 6680715c0ba5a93a9365d81a112fbe4f.jpg]

Кои приложения? Не можеш ли да ги деинсталираш или спреш/забраниш/блокираш?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

От два дни ми излиза нотифилация за ъпдейт, а като отворя, нямам.

Sent from my S8

Забравих screenshot..[Изображение: 98d37b01cd3ecaae0a419d427b9c1ef2.jpg]

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Къде ти излиза тази нотификация? Дай скрийншот Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Е на падащото меню...

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Това се случваше постоянно на s7. Явно и тук започна.
Цитирай

Телефона явно я надушва отдалече,, готви се..на път е...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Smile то верно като майтап звучи, ама аз го виждам с очите си.

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

На 7 edge много често беше така

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

(2018-01-22, 14:56:27)gogon написа:  Преди кого получаваш ъпдейт? Ако, говориш за бетата- ъпдейтите са по друг начин./ Аз също съм с тази версия на бетата/! Колегите се интересуват от официалните ъпдейти на андроид 7 и това са им коментарите.


Кои приложения? Не можеш ли да ги деинсталираш или спреш/забраниш/блокираш?

И при андроид 7 беше така. Винаги съм полъчавал ъпдейти поне месец преди доста от колегите. Сигурно е от CSC

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

(2018-01-22, 22:38:50)emilkolev85 написа:  Сигурно е от CSC...

И то е...?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Germany DBT

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

не помня точно как се казваха самите приложения. явно е имало руут и после с фабричните се е загубил. така или иначе вече му сложих bgl със 7.0 и за момента нямам проблеми
Цитирай

(2018-01-22, 23:24:03)emilkolev85 написа:  Germany DBT

Разбира се, че е от csc. Въпреки, че за с 8 от както излезе, най- рано излизат за Нидерландия.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

А възможно ли е да се смени CSC-то?

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Да, но ще ти се върнат заводските настройки и ще загубиш цялото инфо на телефона. Като цяло няма голям смисъл да го правиш само за по-ранен ъпдейт, тъй като след излизането на такъв, просто си го дърпаш от sammobile и го флашваш с Odin.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)