Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

А ти какво очакваше, да пренапишат ОС-а из основи ли? Все пак се казва "ъпгрейд". В самото Орео като цяло няма големи промени, основно оптимизации на кода в някои аспекти като енергийното потребление.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
Аксесоари

Е какво толкова по- различно се очаква? Пак казвам-има разлика, не ми се прави цялостен обзор. Като си обновят, всеки ще види и ще си направи сам преценката. Изброил съм само някои неща. Винаги ще има доволни и разочарования. А пък и аз бях на бета отдавна и с много от нещата съм свикнал/ виждал/ ползвах.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Колегата говореше за промяна в бързината тоест подобрение, както и подобрен живот на батерията. Какво пренаписване.


Ама в sammobile още няма за флаш с один.
Цитирай

На LineageOS имаше осезаема разлика между Nougat и Oreo. Тука обаче с TouchWiz а та*ак малко , така, че не знам.. Може и да няма разлика.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-02-10, 16:03:48)Marto.g написа:  Колегата говореше за промяна в бързината тоест подобрение, както и подобрен живот на батерията. Какво пренаписване.


Ама в sammobile още няма за флаш с один.

Прочетох, какво е написал колегата! Отговора ми е правилен! Не може да се прецени бързината и особено батерията първите няколко дни след смяна версията на андроид. Винаги в началото работи бързо или така му се струва на човек. Не знаех че сте станали модератор/ коректор, за да давате мнение какво или как съм оформил поста си! А в Sammobile няма, нито още в SamFirm,защото е само ОТА и едва започва да се получава по региони.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Стига с тоя TouchWiz...!!! За смях станахте.
S8, S8+, Note 8.... никога не са имали „кожа„ TouchWiz
Това не е S6, S7... там има TouchWiz.
От една година насам, тоест от появата на S8 вече е Samsung Experience!
Въобще правите ли разлика.. между двете?
Samsung Experience е по-балансирана и по-лека и по-приятна за работа от TouchWiz..

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2018-02-10, 19:09:55)gogon написа:  Прочетох, какво е написал колегата! Отговора ми е правилен! Не може да се прецени бързината и особено батерията първите няколко дни след смяна версията на андроид. Винаги в началото работи бързо или така му се струва на човек. Не знаех че сте станали модератор/ коректор, за да давате мнение какво или как съм оформил поста си! А в Sammobile няма, нито още в SamFirm,защото е само ОТА и едва започва да се получава по региони.
Ама аз твоя пост грам не съм го намесвал, а визирах по горния за това споменах какво пренаписване? Моля моля ни съм опитвал да ти го коригирам нито да казвам че не си прав.

(2018-02-10, 19:12:08)Naidenoff написа:  Стига с тоя TouchWiz...!!! За смях станахте.
S8, S8+, Note 8.... никога не са имали „кожа„ TouchWiz
Това не е S6, S7... там има TouchWiz.
От една година насам, тоест от появата на S8 вече е Samsung Experience!
Въобще правите ли разлика.. между двете?
Samsung Experience е по-балансирана и по-лека и по-приятна за работа от TouchWiz..
И пак доста други работят по-гладко, та не знам.
Цитирай

Пичове, аз не съм и очаквал повече от ъпдейта. С поста си исках да кажа точно това, че да чакаш ъпдейт като панацея е нещо доста странно за мен. И все пак е нормално да очакваме подобрения с всеки major update. Ако трябва да пренаписват каквото е нужно.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Искрено съжалявам за объркването! Надявам се да не се сърдиш!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Ооо, не съм аз такъв Big Grin
Цитирай

How to Install Android Oreo on the Samsung Galaxy S8/S8+ (Exynos)

В момента свалям файловете и ще тествам.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

(2018-02-10, 19:25:29)Marto.g написа:  
И пак доста други работят по-гладко, та не знам.
То и iOS работи доста по-гладко от чистия андроид, ама.... темата не е нито за Айфон, нито за Хуйвей и прочие!!!
Ти кое не разбра? Колко „кожи“ имат Самсунг... че трупаш безмислени коментари!
Samsung Experience или TouchWiz.. Това е въпроса???
Ей сега и ми кажи че TouchWiz работи по-гладко..... и ще ....

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Ееее айде са, чак толкова тъп не съм и съм ползвал много самсунг и винаги съм казвал че самсунг икспириънс е по-добре от touchwis. И къде виде да да говоря за хуавеи или за квато и да било марка? А ios за тях неща да чувам та ще го прескоча. А за трупането си е въпрос на гледна точка ама мога да ти кажа че това не ми е цел. Ама щом ги споменаваш да се включа за мен sony и lg са ми с по-малък лаг. Имам скрииншот как на самсунга ми излезе android спря.
Цитирай

(2018-02-10, 19:38:09)bnn написа:  How to Install Android Oreo on the Samsung Galaxy S8/S8+ (Exynos)

В момента свалям файловете и ще тествам.

Стана...  Smile Wink 

[Изображение: ZhsSjay.jpg]

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Кога ли ще ни огрее

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Ами сигурно след няколко седмици ще го раздадат.
Цитирай

Ей това е единственото нещо което винаги ме е дразнило в тази ОС. Пускате за S8 ми пускайте за всички по целия свят.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

До една седмица ще го получите.
Цитирай

Малко се съмнявам.
Цитирай

(2018-02-10, 22:23:45)vladi1 написа:  Ей това е единственото нещо което винаги ме е дразнило в тази ОС. Пускате за S8 ми пускайте за всички по целия свят.

Някой път нещата зависят от операторите, ако системата е към тях.
Цитирай

То и на версията със снабдрагон сигурно не дават драйвъри. Ако беше така.
Цитирай

Колеги, проверявайте си за ОТА ъпдейта на Орео, масово тръгва на всякъде!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2018-02-12, 11:18:40)gogon написа:  Колеги, проверявайте си за ОТА ъпдейта на Орео, масово тръгва на всякъде!
Да. Повечето държави от третия свят го получават, така, че скоро и при нас трябва да дойде.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сега проверявах, но за съжаление все още нищо. С апарат закупен от Теленор съм.
Цитирай

Който е с s8+ може да налазва Орето, налично е вече в Sammobile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 20 гост(и)