Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Да не държите телефоните си на стойка отпред на таблото в колата, та да му грее слънцето гръбчето?
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, моето устройство не получава никакви актуализации. Забил е на Андроид 7.0, няма Root телефона. Какви са ми вариантите ? Със Smart Switch отново греда.

[Изображение: 9345112V.png]   [Изображение: 9345114P.png]

Samsung Galaxy S3 i747 at&t 4G + StockMOD ROM /Galaxy Note 3 look/ 4.3 UCUEMJB
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82567

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-06-09, 13:35:24)alexander_sirakov написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82567


Благодаря за линковете. Едната тема я бях открил аз също, но просто исках да получа информация относно това, понеже в семейството има още един S8, при което всичко върви точно. Също така не знам какво се губи (трие) при тази манипулация, понеже минаха години откакто не съм "човъркал" Андроид устройство. Последният ми телефон е този от подписа.

Samsung Galaxy S3 i747 at&t 4G + StockMOD ROM /Galaxy Note 3 look/ 4.3 UCUEMJB
Цитирай

Да не е дуал сим.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е. Ти избираш дали да се изтрие цялата вътрешна памет или не. Аз ти препоръчвам да ни направиш бекъп със Smart Switch, но не и на приложенията, и да си изтриеш вътрешната памет. За да я изтриеш вместо Home_csc се използва файлът, който се казва само CSC.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Получих 2-ри майски ъпдейти - MTL !!? Изглежда е променена версията на CP.


[Изображение: Y95V6gR.jpg]

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Предния дали е бил спрян (всички ли го сложиха?), заради проблемите тук-там? И сега да се пуска отново? Описаните подобрения са идентични с тези от предния ъпдейт.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Добавено е: Bluetooth connectivity and stability has been improved.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Така е Smile Но с майския security patch, та затова се размислих Wink
Но - по-добре да има, отколкото да няма Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Явно са забравили нещо. Аз го получих също, въпреки че имам инсталиран този от преди 1 седмица.
Цитирай

На мен пак ми поиска паролa за отключване и полюбопитствах в Гугъл - интересно ми беше - през колко отключваниq го прави. Но попаднах на обяснение - защо го прави (в тема в reddit):

"Security Policy change since Oreo.

The phone will now occasionally stop accepting biometrics and request a password/pin to re-enable them.

This is incredibly important, and a very good change. In the event of an accident/death/whatever, law enforcement won't be able to use your fingerprint/biometrics (which they can force you to do) if they keep it on and don't let the phone restart for a day or so. Pin/Password cannot be forced."

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

А нещо за теленорските модели чува ли се, защото защита на андроид на моя е от 1.02.2018

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

В sammobile последният качен ъпдейт за GBL е с февруарска защита  Huh Undecided Yikes

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Нормално, дори похвално след омазването с клавиатурата Smile
Цитирай

Ха, за втория емтелски не знаех, моя си трайка и не казва, че има. Сигурно го е срам, след проблемите с последния ъпдейт.
П. П. Инсталирах го, "Защитено стартиране" ми е изключено и нямаше проблеми, довечера като се прибера ще го вкл. и ще рестартирам, да видя оправили ли са проблема. Интересно как са разбрали, че са омазали нещата, като проблема е само за България?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2018-06-12, 21:25:27)kreize написа:  А нещо за теленорските  модели чува ли се, защото защита на андроид на моя  е от 1.02.2018
Странно, моят теленорец е с ъпдейта за майска защита.пробвай да ъпдейтнеш през  Smart switch.

Lg Optimus One>LG Optimus 3D>LG G2> LG G3 >Galaxy S6>Galaxy S8
Цитирай

Телефонът ти е от теленор, но не е с теленорски софтуер. На теленор последното обновление е с фувруарската защита.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-06-13, 10:47:08)felipe написа:  Ха, за втория емтелски не знаех, моя си трайка и не казва, че има. Сигурно го е срам, след проблемите с последния ъпдейт.
П. П. Инсталирах го, "Защитено стартиране" ми е изключено и нямаше проблеми, довечера като се прибера ще го вкл. и ще рестартирам, да видя оправили ли са проблема. Интересно как са разбрали, че са омазали нещата, като проблема е само за България?

Може да четат тук, или някой да е писал до съпорта на Самсунг. А може и в техния екип някой да е "пострадал"  Tongue

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз получих втория мтелски още вчера, а на приятелката ми дойде днес сутринта, въпреки че вчера и го проверявах ръчно няколко пъти. Нямаше проблем с клавиатурата. Направи ми впечатление, че моя беше с около 100мб по-малък от нейния.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Какво съдържа последния ъпдейт? Само security patch предполагам?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Всичко друго, но не и нов секюрити, същия я си е, майски.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Новото беше: "Bluetooth connectivity and stability has been improved".

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-06-13, 07:50:36)faiden написа:  Нормално, дори похвално след омазването с клавиатурата Smile

Не знам какъв конфликт е възникнал с клавиатурата и мтелския ъпдейт, но от вчера за оригиналната самсунгова клавиатура има ъпдейт в Galaxy Apps.
Може би има общо с проблема и ще фиксира евентуални грешки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай

Най - после актуализация за GBL. През Smart Switch от компютъра е близо 3Gb през телефона е 269 MB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)