Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Аз винаги ползвам Odin и почти винаги съм един от първите, който е с новия ъпдейт. Винаги чистя кеша след всеки ъпдейт и все пак забелязах това затопляне. След 1-2 седмици ще споделя пак дали има промяна в положителна посока.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
Аксесоари

Нормално е да загрява при инсталиране и до няколко минути след това. И аз съм на новия, а не забелязвам греене.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Обнови ми се Photo Editor-a. Появи се опция за замъгляване на фона:

[Изображение: 22838318.jpg]

А може и опцията да е от по-рано, но сега я забелязах Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • vanboy, vankogotinoto
Цитирай

(2018-08-10, 14:22:06)divna написа:  Обнови ми се Photo Editor-a. Появи се опция за замъгляване на фона:

[Изображение: 22838318.jpg]

А може и опцията да е от по-рано, но сега я забелязах Smile

И при мен си го има като опция , явно си го пропуснала преди, защото на мен не ми е идвала актуализация.
Някой да каже на кой оператор сте свалили, защото на теленор няма от месеци

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Да, възможно е да не съм забелязала, че го е имало и преди Smile

Ъпдейтнахме с безоператоското CSC - BGL Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

При мен още го няма тоя ъпдейт.Със щатска версия на телефона съм.

Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-11, 10:24:00)OGIER написа:  И при мен си го има като опция , явно си го пропуснала преди, защото на мен не ми е идвала актуализация.
Някой да каже на кой оператор сте свалили, защото на теленор няма от месеци

Е как да няма от месеци?!?! Вчера се ъпдейтна през оператора. с BGL съм. Ниво защита 1ви август

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

BGL е небрандираната версия, Теленор е GBL.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Последният ъпдейт за GBL е бил през юни.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

С на Теленор съм секюрити ъпдейта от първи май,още нямам за юни, юли пък камо ли август хахаха.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Е така сме и ние Smile Иначе ника ти кърти лентата Big Grin [Изображение: bbe6d9a53290b7204faf5e247d50aba5.jpg]

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай

Изтрябвали са вия тия кръпки за защита...  Wink
Те да пращат регулярно ъпдейти с фиксове срещу бъгове и оптимизации на приложенията, пък секюрити ъпдейти ако ще веднъж на година да пращат, все е тая.  Wink
Цитирай

Нещо ме игнорират по пътеката, мен

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

За всички игнорирани има приложения, като Odin и Samsung Smart Switch.  Cool
Цитирай

Е насила пък да му наливам секюри пач...

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е само секюрити пач. Всеки ъпдейт има и куп други промени, главно оптимизации и фиксове.
Цитирай

То от такива ъпдейти ми изгоря galaxy note edge.Още 2-3 месеца и му забранявам всякакви актуализации на софтуера, че два пъти съм им сърбал попарата на Самсунг.

Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-11, 16:53:04)divna написа:  Последният ъпдейт за GBL е бил през юни.
Да, за GBL е от тогава ?[Изображение: 0c37ab5edbbeb5b1fe9b79e64aaa2eaf.jpg][Изображение: 0dc70ccb6b38218debf2fb8fb2db3698.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Добре сега моето CSC какво е?
[Изображение: 24556c740f0e999763212811eab720e9.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Да не би да си слагал друг софт с Odin, прави ли след това ресет? Я дай шот от меню setting , about ...
Цитирай

Не знам какво е "С Odin" . Един път само си спомням че много се забави GBL ъпдейта, в Samobile го имаше и аз го изтеглих и си го инсталирах. После обаче всеки път след рестарт на телефона ми казваше че трябва да го ресетна. И скоро го върнах до фабрични настройки и повече не ми е излизало това съобщение.[Изображение: 351fa194f9e8f7f64f905a6c6b2f5899.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Ами повече не го пипай,  с най новия и небрандиран софт си за който идват най бързо ъпдейти BGL ! Не знам защо си сложил теленорски софт след като си на виваком (само ти си знаеш) .... но за напред ти давам съвет ако не получиш ъпдейт по въздух , 1во го вържи за Smartwicht и от там ъпдейтвай ,и чак тогава ако не стане му слагай с Odin  Wink
Цитирай

Абе поомазал е телефона. Вместо BGL/BGL/ GBL по принцип трябва да е и трите BGL. Тоест модема и региона са България небрандиран, а системата е Теленор. Получава се конфликт и не намира ОТА актуализация. Така става като се сменя регион със флаш на един файл само. Трябва 4-файлов за да се нагодят нещата.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • divna
Цитирай

Преди два дни получих ОТА ъпдейта. Какъв проблем да има?!. А телефона е теленорски, защото магазина от който го купих явно ги вземат от Теленор. Това че пък съм с Виваком карта няма никакво значение. Не мисля че има нещо омазано по него при положение че получавам ъпдейти всичко работи

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Някой може ли да обясни как се ъпгрейд софтуер със Самсунг суич и кое по точно да сваля за с8 ексинос Теленор август секюрити ъпдейт

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)