Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Хората мислят за Ноември, ние още чакаме да дойде Октомври..... срамота.....

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
Аксесоари

Интересно е, че T-mobile са пуснали пач за месец ноември за нашия модел.
Цитирай

Виваком са го пуснали .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

Теленор на дали ще е скоро

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-26, 10:56:50)siv222 написа:  Теленор на дали ще е скоро

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
    Налично е тъкмо го инсталирах на другия телефон .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

(2019-11-26, 11:02:02)naskogeo написа:      Налично е тъкмо го инсталирах на другия телефон .
Явно на мен не ми излиза

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дойде и при мен BGL

S20FE SD
Цитирай

Казах ли ви ,че ще дойде най късно днес!! Stolt Stolt
Айдеее!! Било к'вот било туй е!последния ъпдейт!??за S8.Бог да го прости!!амин!
Цитирай

След последния ъпдейт пак се появи изцепка. След всяко зареждане ми връща "Оптимизиран режим" вместо да си остане на "Режим пестене на енергия"....

S20FE SD
Цитирай

На мен ми връщало, когато съм активирал адаптивно пестене. И в този случай е напълно нормално и логично.
Цитирай

(2019-12-02, 08:33:01)martin_varbanov написа:  След последния ъпдейт пак се появи изцепка. След всяко зареждане ми връща "Оптимизиран режим" вместо да си остане на "Режим пестене на енергия"....
Според мен не е бъг, а умишлено. Идеята е че щом си на зарядно вече не ти трябва икономия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Аз още нямам ъпдейт, на Теленор съм... Sad

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай

(2019-12-04, 10:06:37)Terko написа:  Аз още нямам ъпдейт, на Теленор съм... Sad
Защото и аз. Ама съм свикнал!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Значи Март месец ще получим първия ъпдейт, така ли? 4 години на всеки 3 месеца по 1 ъпдейт?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Счупиха рекорда...


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2019-12-05, 23:37:42)martin_varbanov написа:  Счупиха рекорда...
Този път първи за България! Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Жалко че няма да получим One UI 2!
Цитирай

Ще имаме произволен ром за него, но след 2-3 месеца уж...

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

То пък One UI 2 - все едно че космически иновации има..... същата работа като сега.
Цитирай

Абсолютно. Мен тоя One UI въобще не ми харесва. Старият интерфейс беше според мен къде, къде по-добре, иконите също. Не че не могат да се сменят, обаче не е там въпросът. Голяма хвалба падна, когато излезе. Телефонът станал по-бърз, по-плавен, ала-бала, ми не е. Даже бих казал, че след него започнаха да се наблюдават (микро)насичания в менютата, които при предишния интерфейс ги нямаше.
Цитирай

Върнах съм се на Орео преди седмица. Имам чувството, че държа S6. Намаляне на бързината съм имал, когато препълня паметта на телефона, но това се наблюдава и при Орео. В последния винаги има забавяне в приложението за разговори при първоначално отваряне.

Моят One Ui си е плавен и съм доволен от телефона. Не знам дали е защото съм с къстъм.
Когато направят къстъм за андроид 10, ще го флашна 100%. Мислих си, че флашване няма да ми се наложи с този модел, но определено не съжалявам- има много допълнителни неща, които си струват и същевременно нищо не съм загубил от руутването (поне според моите нужди).

Смятам, че анимациите в новия One Ui ще си струват, заради подобряване на бързината.
Цитирай

Здравейте, Купих си Galaxy s8 но е с Андроид 7.0 ( G950FXXU1AQI7 ) . Когато дам да се актуализира от телефона получавам съобщение, че софтуерът е актуален .
Пробвах се с ODIN - няколко версии на андроид 9.0 и ми дава грешка. След това пробвах с андроид 8.0 и пак ми даде грешка .
Възможно ли е някой да помогне ?
Цитирай

(2019-12-12, 03:28:12)mesuta написа:  Здравейте, Купих си Galaxy s8 но е с Андроид 7.0 ( G950FXXU1AQI7 ) . Когато дам да се актуализира от телефона получавам съобщение, че софтуерът е актуален .
Пробвах се с  ODIN - няколко версии на андроид 9.0  и ми дава грешка. След това пробвах с андроид 8.0 и пак ми даде грешка .
Възможно ли е някой да помогне ?

Само да ти кажа, че веднъж качиш ли се на новата версия, няма да можеш да се върнеш на предишна (с много малки изключения)
Странно е да ти даде грешка Один, ако ти е правилен софтуера за модела. Каква е тази грешка?
Цитирай

(2019-12-12, 03:28:12)mesuta написа:  Здравейте, Купих си Galaxy s8 но е с Андроид 7.0 ( G950FXXU1AQI7 ) . Когато дам да се актуализира от телефона получавам съобщение, че софтуерът е актуален .
Пробвах се с  ODIN - няколко версии на андроид 9.0  и ми дава грешка. След това пробвах с андроид 8.0 и пак ми даде грешка .
Възможно ли е някой да помогне ?
Сигурен ли си ,че не е някоя реплика на С8. Свали си phone info за самсунг и виж какво пише там.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Пробвай със Smart Switch.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 8 гост(и)