Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

Колеги , аз имам вече огромен проблем .. Една голяма жълта черта по средата на екрана от ляво на дясно . Изглежда все едно , че е лепило ... Трая го вече 2 седмици така ,но май ще летя до сервиз Sad

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
Аксесоари

Не чакай, направо го носи в сервиза.
Надявам се, че нямаш следи от изпускане по апарата, че това би им дало право да откажат гаранционната подмяна на дисплея. Да се заяждат, че видиш ли причината за повредата е изпускане или някаква подобна механична намеса, която е изключена като покритие в гаранционните условия.
Цитирай

Aпарата е като нов , няма и драскотина , освен по гърбът лека драска от оригиналния кейс се е получила (не пукнато , а драска от прахоляк) и мисля , че нямат основание да откажат гаранцията ... Ще зачакам още седмица и после го нося , и като сменят диплея заминава за продажба.

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем с телефона. Когато го разклатят се чува едно щракане в областа на камерата, все едно нещо е откачено отвътре.

ZTE Blade III->Samsung Galaxy S3->Sony Xperia Z2 5.1
Цитирай

Този "проблем" всички го имаме... Свиркай си не му обръщай внимание...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Имах такова тракане при предишния ми S7 edge. Четох някъде, че било нормално заради плаващата камера с автофокус. При S8 Plus също се чува леко като го разклащам.

Siemens C45 -> Nokia 6233 -> HTC HD2 -> iPhone 4 / 4s -> HTC One X -> Samsung Galaxy S5 / S7 edge / S8+
Цитирай

Като вкл. камерата се "оправя". "Нормално" е.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Това е заради оптичната стабилизация на камерата.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Днес телефона ми заби за около 10 Мин. Нито едно от копчетата не работеше,не можех да го рестартирам,нищо не искаше да работи. Най накрая след 10 Мин сам се рестартира. Дано не се окаже нещо сериозно,че тъкмо започнах да харесвам Самсунг телефони.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

При мен се случи още първия път около час два след като го извадих и активирах. Отключвам го но нищо не работеше дисплея не реагираше.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Какво ги правите тея телефони? Наблъскате ги с „шитни“ и после.... олеле майко... Самсунг не струвал..
Как така за 2 месеца след „дзверска“ експлотациа, моя не заби, мъцна, загря или лагна?
Ама нито един път...
Не съм фен на Самсунг, и не ги защитавам.. фен съм на Сони и една друга плодова марка.
Самсунга го „гледам“ под-лупа и яко го тормозя, за да му намеря „кусури“, но за мое най-голямо разочарование...
такива за сега не откривам...
@Марто в една друга тема беше написал че твоя телефон грее...

(2017-08-13, 16:30:31)Marto.g написа:  Той и s8 моя става врял на пипане и то без игра.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Щом грее, значи нещо го товари... Проблема явно е ...... не е в телефона! Visslar Angel
Средно на ден играя по час-два Star Wars: Galaxy of Heroes.
Всеки който я играе, знае каква „трошачка“ на телефоните е играта.. зверски параметри..
Е как пък един път не загря тоя телефон...? Явно съм попаднал на „кофти“ бройка!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

@Naidenoff това, което съм качил на телефона е само това, което ми трябва. Аз точно мразя да ми е наблъскан телефона. Имам и много песни, които са на сд карта. Реално най-тежките ми приложения са facebook и месинджъра и покемон играта, която рядко отварям и я държа в сън. Това като се натовари не говорим за игри, а за работа в браузъра.
Цитирай

(2017-08-13, 20:38:56)Naidenoff написа:  Средно на ден играя по час-два Star Wars: Galaxy of Heroes.
Всеки който я играе, знае каква „трошачка“ на телефоните е играта.. зверски параметри..
Е как пък един път не загря тоя телефон...? Явно съм попаднал на „кофти“ бройка!

Това мога да го потвърдя.
Играя NFS No Limits на high performance и загрява съвсем леко.
Мога да направя сравнение с S6 и същата игра. Разликата в температурата е огромна. На S6-цата човек можеше да си изпържи яйце ...


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

@Марто
Ясно.... явно моя телефон е проблемен, както и на 99% от хората тук...
Явно сме попаднали на „дефектни“ негреещи бройки!
Като гледам как „хейтваш“ S8 по другите раздели и какви глупости пишеш...
И само как „величаеш“ Huawei P10... почвам да да се съмнявам въобще дали си се докосвал до S8..
Нищо лично... само предположения!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на Naidenoff за това мнение:
  • ickyyy
Цитирай

Въпрос на гледна точка... бъди сигурен, че съм се докосвал на 100 процента. А това с ХЕЙТА не знам защо си го възприел по този начин. Изобщо не хейта, но аз лично със самсунг повече от една година нормално не съм изкарвал. После започвах със заводските. И аз така както виждам, ти си този, който величае s8. И пак нищо лично, но това че мнението ми някъде не ти е допаднало не значи, че трябва да се захващаш за това. Но, твоя си работа все пак!
Цитирай

С риск да ме накажат... Отново! Ще ти отдговоря..
Докосвал (на приятел, в магазина) или все още докосваш... В Българският език има много времена и падежи!
Аз и Самсунг... Смях...Tooth
В много голяма грешка си.... Телефона го купих на майтап, но и той си прави майтап с мен.. като не иска да се „батиса“..
Натисни таба website доло и ще разбереш какво величая!
Хайде да се придържаме към темата...
Някой Мод да замете че стана..... Bu

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Много интересно Big Grin. Имам с8 в мен мой си.
Цитирай

(2017-08-13, 23:03:12)Naidenoff написа:  ...Докосвал (на приятел, в магазина) или все още докосваш... В Българският език има много времена и падежи!...
Образовай се малко преди да пишеш подобни бисери и не ставай за смях. В българския език отсъства падежна система, както и "български език" се пише с малка буква - това не ти е английски.

 
Цитирай

Достатъчно съм се образовал! Но явно питиета тази вечер взеха превест..
Точно сега граматиката не ми е в стихията, явно този за когото беше написано ме разбра... преди да влезе учителя по български...

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Нещо странно и неприятно ми се случи. Исках да снимам един документ сутринта, пуснах камерата и фокус няма. Нито автоматичен, нито ръчен.
Проверих по форумите и се оказва, че това е срещано при доста хора. Поради някаква причина лещата на камерата застава в някаква позиция и не може да фокусира.
Фикса, който съществува засега е по-интензивно разклащане на телефона, за да се намести лещата.
Цитирай

Някъде на горе в темата се писа, но не си спомням къде.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2017-08-13, 23:24:36)Naidenoff написа:  Достатъчно съм се образовал! Но явно питиета тази вечер взеха превест..
Точно сега граматиката не ми е в стихията, явно този за когото беше написано ме разбра... преди да влезе учителя по български...
Ами разбрахте идеално че щом казвам нещо против телефона значи го нямам... не имам го от юни.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-08-14, 08:11:36)DaDiablo написа:  Нещо странно и неприятно ми се случи. Исках да снимам един документ сутринта, пуснах камерата и фокус няма. Нито автоматичен, нито ръчен.
Проверих по форумите и се оказва, че това е срещано при доста хора. Поради някаква причина лещата на камерата застава в някаква позиция и не може да фокусира.
Фикса, който съществува засега е по-интензивно разклащане на телефона, за да се намести лещата.

Същият проблем,и същото решение .

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай

Оставих си днес апарата за ремонт Sad Ще ви държа в течение ,а за тези , които не знаят получих от средата нагоре една черта и от нея нагоре екрана и е една идея по жълт ;( S8 plus

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

А нещо да си го натоварвал по - сериозно или да е загрявал много, или да си го изтървал, дай малко инфо, как така от само себе си.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Натоварването при мене е facebook,messenger ,viber , google chrome , youtube и камерата с доста снимане . Изпускания няма , не товаря с тежки приложение , не топя във вода , загряване ми се е получавало по време на ползване на камерата и на фейсбук , батерията се държи номално без да пада "рязко" и така ... Получи се преди месец , но все съм ангажиран и се реших днес да го оставя ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)