Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

Аз ли съм единствения с прегаряне? На 6 юни съм взел телефона.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари

Явно ДА, и аз съм от малко преди юни, нито следа....въпрос на бройка

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

В началото нямаше нищо правя средно по 5ч. екран на ден.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Аз ползвам телефона от началото на май и нищо му няма, все още. Но мисля, че нямам толкова време на екран дневно. Някъде дали може да се види колко време е бил на екран, откакто е купен или от последния хард ресет, ако е правен?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ами аз всяка вечер преди да го включа в зарядното си влизам в батерията и си виждам колко екран съм направил. Само за през деня но аз си зареждам всяка вечер независимо на колко % е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Не е от това как го ползваш или какво правиш , дало е дефект или е такава бройка

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2017-12-01, 14:23:02)Marto.g написа:  Опитай с друга карта на друг оператор. Ако не ресет. Ако и това не стане може би гаранция. Макар че във форума на g6 също имаше такива оплаквания от мрежата на виваком.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

И при мен го има същия проблем,картата е на теленор
Цитирай

(2017-12-03, 10:19:27)mirkata821 написа:  И при мен го има същия проблем,картата е на теленор
Е то при самсунг най-често има такива работи от марките които съм ползвал.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-02, 10:18:15)vladi1 написа:  Аз ли съм единствения с прегаряне? На 6 юни съм взел телефона.


Правил съм по 3 часа игра на телефона, дори не се затопля, уникален е.
Ако имаш загряване - към сервиза Smile

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8
Цитирай

(2017-12-03, 21:48:24)sorely написа:  Правил съм по 3 часа игра на телефона, дори не се затопля, уникален е.
Ако имаш загряване - към сервиза Smile
Ние какво говорим, ти какво си разбрал.
Нищо де, живи и здрави.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Днес си изпратих телефона към Сръчко.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2017-12-01, 18:55:34)mefistoreyon написа:  И ябълка да беше взел пак щеше да имаш същите проблеми, нали екраните им се правят от Samsung  Tooth
Трябваше може да се спреш на Super LCD екран.

Още ли лежите на тая бре, хора? Big Grin  То и Мерцедес прави части в турски и китайски фабрики...Сони прави камерите на айфон, ама кое снима по-добре - Сони или Апъл?
Ако си на 15-16 години, тогава бива. Иначе жалко, Галакси С8 беше първия Самсунг, който не копира изцяло айфон и има красив вид, но екрана наистина синее и розовее.

SE k750 --> LG GT540 Optimus 2.1 Eclair --> Nokia N8, X7 и Motorola RAZR MAXX 4.1.2-->T. Xperia T--> Nokia Lumia 1020--> Microsoft Lumia 950--> Nokia Lumia 930--> iPhone 6--> iPhone 7
Цитирай

В понеделник си изпратих телефона по Еконт, днес си го взех със сменен дисплей и батерия. Изключително бързо се справиха и изпратиха телефона обратно. Екрана е супер, като няма оттенъци, няма и никакви следи от интервенции. Има само една забележка, но не ми се праща за тая глупост. На сензора за пулса има едно малко боклуче, но не е болка за умиране. Като цяло съм доволен от работата и бързината - не си чакаха 30-те дни. Става въпрос за бившия К и К сервиз.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Тази тема се е превърнала в абсолютен спам чат.....44 страници за проблеми и дефекти ,ако някой реши да си купи този телефон и погледне под форума на S8/S8+ и ще изпадне в шок .
Цитирай

(2017-12-16, 00:58:52)martoo написа:  Тази тема се е превърнала в абсолютен спам чат.....44 страници за проблеми и дефекти ,ако някой реши да си купи този телефон и погледне под форума на S8/S8+ и ще изпадне в шок .
Ако някой го прочете, няма да си го купи Smile Аз лично много хора отказах Big Grin
Купиха си Pixel и OnePlus и са много доволни Smile Само дето не се сетиха, че OnePlus полза AMOLED технология хахахахахахаха

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Телефонът си е много хубав но е добре тази тема да се разчисти и в нея да останат само постове конкретно отговарящи на заглавието на темата. Добре е темата да бъде разделена на два подраздела, Софтуерни и Хардуерни проблеми.
Цитирай

Преди да си взема моя Note 8 и аз влезнах в тази тема да видя какви проблеми имат до тогава последните модели на Samsung, s8 и s8+, и малко се стреснах като видях толкова страници в темата. Като се зачетох обаче видях, че става въпрос по-скоро за некомпетентността на потребителите, от колкото за проблеми в самия телефон и се реших да си взема Note-a. Ами за сега нямам никакви оплаквания от телефона, въпреки че и в раздела на модела също има неоснователни оплаквания на неразбиращи потребители.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

То за много от въпросите си има и отделни теми, ама никой не ползва търсачката, нито пък чете назад. Всичко, което е неясно - става проблем, а мнозина и не правят разлика между хардуерени сотуерен проблем, просто има проблем ....

Ето - за крайната светкавица - имаше отделна тема. Въпреки това, малко след пускането й - имаше въпроси в темата за персонализиране, а сега в тази, всичко е разпиляно ...

Пусна се нова тема за "полезни приложения", а по-рано ги коментирахме в темата за персонализиране ....

Няма пъдар в раздела, който да подрежда и "размахва пръст". Пита се някъде, отговаря се и така ...

И да - ако човк иска да се информира за "проблемите на телефона" - няма само да брои страниците в темата - ще се зачете. Ако разбира - ще му стане ясно.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

То само за разпъването на екрана в тубата се изписаха маса постове в 3 теми поне...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

(2017-12-16, 14:27:17)ivan_vylka написа:  Като се зачетох обаче видях, че става въпрос по-скоро за некомпетентността на потребителите

Ей тва описва нещата най-точно.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Имам проблем със камерата 
Забелязвам че се мести, и като го разклатя леко дрънчи
От време на време снима размазано и когато го чукна по екрана се оправя
Дали е за сервиз
И ако е за сервиз,телефона е закупен от България но го ползвам в Англия,дали важи гаранцията в Англия
Телефона не е изпускан или удрян
Цитирай

за твоя проблем е изписано много просто си направи труда да потърсиш
Цитирай

(2017-12-17, 10:58:12)mitko445525 написа:  Имам проблем със камерата 
Забелязвам че се мести, и като го разклатя леко дрънчи
От време на време снима размазано и когато го чукна по екрана се оправя
Дали е за сервиз
И ако е за сервиз,телефона е закупен от България но го ползвам в Англия,дали важи гаранцията в Англия
Телефона не е изпускан или удрян

... =>

(2017-09-13, 15:48:38)__smirnoff__ написа:  Хардуерен проблем е и се получава при голяма част от s8-ците, след удар. Моторчето, което движи лещата за да фокусира, забива в най-долно положение. Оправя се с леко почукване в района около камерата, или разклащене. При някои телефони дори се чува как хлопа вътре като се разклати. Сериозен проблем е, но лично според мен не си заслужава заигравката в сервиз. Там сменят целия модул на камерата, със същия, и след време не е гаранция, че няма да се появи. И телефона да сменят - камерата пак ще е същата. 
Информацията ми по въпроса, освен от опит, е и резултат на дълго разследване на проблема в интернет пространството. Страшното ще е, ако се задълбочава с времето, макар да не ми се вярва. Механика...


Ако се случва много често, все пак - без да има друсане на телефона - може би - сервиз. Аз снимам всеки ден, много - 1-2 пъти ми се е случвало - седми месец вече ползвам телефона.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Мисля си дали не е добре да има една тема "Прочети преди да попиташ", която да стои закачена и да е заключена, за да не се обръща на говорилня и да е информативна, нещо в този план:

1. Прочети правилата.
2. Използвай търсачката. 
3. Ако имаш проблем с приложение, вероятно проблемът е в него, а не в телефона. Потърси отовор в темата за съответното приложение в този раздел.
4. Ако имаш въпрос за настройки и персонализиране или желаеш да споделиш за интересно приложение - направи го в тази тема.
5. Ако имаш софтуерен или хардуерен проблем с телефона и не намираш решение с тръсачката - попитай тук.
6. ......
7. ....

Често срещани въпроси:

1. Камерата ми губи фокус.
__smirnoff__ написа: написа:Хардуерен проблем е и се получава при голяма част от s8-ците, след удар. Моторчето, което движи лещата за да фокусира, забива в най-долно положение. Оправя се с леко почукване в района около камерата, или разклащене. При някои телефони дори се чува как хлопа вътре като се разклати. Сериозен проблем е, но лично според мен не си заслужава заигравката в сервиз. Там сменят целия модул на камерата, със същия, и след време не е гаранция, че няма да се появи. И телефона да сменят - камерата пак ще е същата. 
Информацията ми по въпроса, освен от опит, е и резултат на дълго разследване на проблема в интернет пространството. Страшното ще е, ако се задълбочава с времето, макар да не ми се вярва. Механика...

Ако се случва много често, все пак - без да има друсане на телефона - може би - сервиз. Аз снимам всеки ден, много - 1-2 пъти ми се е случвало - седми месец вече ползвам телефона.

2. Актуален ли е проблемът с розов екран?
.......
........

3. За софтъерните актуализации
.......
........



Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Колеги, разчистил съм темата до колкото можах и съм отделил софтуерните въпроси и проблеми в друга тема https://forum.androidbg.com/showthread.p...74&page=22

Моля тук да се пише само за хардуерните дефекти! Не създавайте грешно впечатление у хората, че S8/S8 Plus са най-дефектните телефони с тема от 47 стр. която половината беше спам.
И моля, ползвайте го този бутон "Докладвай" под всяко мнение!
Благодаря ви!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)