Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S8 / S8+ - резултати, коментари, съвети

На мен днеска батерията ми издържа доста добре както преди 1ч на екран 1 ден на 83%.Самсунг.... или много добре или зле няма средно положение

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
Аксесоари

(2017-08-16, 19:48:04)wrigli69 написа:  Със сигурност го използваш за будилник само Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Ами и за това, все пак по цял ден е на работа, а аз трябва да го държа ;-)

HTC Desire™ HD, HTC Sensation™ XE, Samsung Galaxy Note III and IV and IX, S7 Edge and S8+, Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай

Със и без включена функцията always on display ,много ток харчи това чудо Smile ,4 часа с включена функция,  5 ч. и 39 мин. изкл.


Прикачени файлове Миниатюри
               

Huawei P30 Pro
Цитирай

Е, то пък една голяма разлика. При мен е по- малка, почти няма.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

1:40 мин. не е малка разликата...

Huawei P30 Pro
Цитирай

Ако наистина е както трябва би трябвало като ми дойде да има разлика.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм си пуснал почти всичко , което може да се пусне, защото съм на теорията ,че не може човек да си купи телефон за 1600 лв и да не си пуска екстрите за да пазиме батерията.По тая логика си купуваме от старите телефони и си караме по 5-6 дена като пичове.За такъв телефон според мене е нормално да се зарежда поне веднъж на ден.Все пак е нагъчкан с максимално екстри.На мене лично мобилните ми данни са пуснати нон стоп, гпс-а също.Блутута и той когато съм в колата.Като добавим и резолюцията и тия always on display и edge screen .... няма как да не пада батерията Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Напълно съм съгласен с @POPCORN. И при мен всичко е включено, с изключение на AoD, защото ми идват в повече отключванията , а и съм със Led view кейса и ми е ненужно.

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай

Без AoD и GPS, всичко друго е включено имам между 4:30 и 6 часа дисплей, зарежда се всеки ден Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

С AoD(от 00-00 до 08-00 е изключен),gps battery saver,wifi non stop разговори около 40мин средно на ден екран от 1ч до 1ч-30 на ден.В момента съм на 1ден и 12ч 63%

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай

Аз без АОД на 3г/4г зареждам от 1 до 3 пъти на ден Smile
Цитирай

(2017-08-21, 10:57:54)falio написа:  Аз без АОД на 3г/4г зареждам от 1 до 3 пъти на ден Smile

Това не виждам как може да стане освен ако не играеш игри  Huh

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Без игри нещата скачат на горе. Като ми дойде ъпдейта ще го пробвам един ден на автоматичната яркост.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-08-21, 11:13:23)OGIER написа:  Това не виждам как може да стане освен ако не играеш игри  Huh
Ако играя игри 3 пъти зареждане не ми мърда Smile Ползвам телефона на горещо, много често и на слънце + това като е на мобилен интернет почва да си грее доста. Зареждам го от 15-20% до 100%

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Вече 2 дена 3ч екран 55 мин разговори wifi non stop,gps battery saver AoD on(00-00*08-00 off) 37% остава като махна и АоД още един ден ще изкарам и 1ч на екран може и повече доволен съм за сега винаги има едно но

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай

Аз без натоварване постоянно карам към 8-10 часа макс далеч от зарядното. Обикновено вечер го натискам с постоянно ползване и тогава пада.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Днеска вече съм драстично по-доволен. Всичко пуснато, на автояркост след обяд си пусках радио през интернет като през това време ползвах viber и messenger доста дори малко играх, но съвсем малко. От 17.30 до 19.00 видео без спирка и 30 процента и от горе. А в началото беше на макс яркост преди да я пусна на авто. Това всичко беше заради експеримента да видя колко ще ме изкара, и с моето си ползване на автояркост ще си откара много. И все пак консумацията от дисплея стои необяснимо висока, но и без това не е от значение, много съм доволен. Ще видя с ъпдейта като е оправена нещо автояркостта плюс подобренията в батерията.[Изображение: 515fdb9f88775531a892270b98e2dbd8.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не се ползва за игра!
Не се и ползва само за будилник ;-)
Основен работен телефон - вечер си почива но не изключен!


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC Desire™ HD, HTC Sensation™ XE, Samsung Galaxy Note III and IV and IX, S7 Edge and S8+, Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай

^ Не е много хубаво да го разреждаш до край.

При мен забелязах, че спирането на синхронизацията има значителен ефект върху батерията. Нямам наблюдения други телефони, които съм ползвал да са точили толкова батерия заради това. Иначе с нормална работа издържа около два дни. На следващото зареждане ще пусна скриинове.

Samsung S8 Black
Цитирай

(2017-08-23, 15:45:53)jvspasov написа:  Не се ползва за игра!
Не се и ползва само за будилник ;-)
Основен работен телефон - вечер си почива но не изключен!
Не разбрах само какво целиш с толкова дълбок разряд на батерията?

 
Цитирай

И аз вчера го оставих до 2-3 % но нянаше как... късно се прибрах.. иначе батерията много добре се предтавя, заковал съм го на 75-80 % яркост и facebook, youtube, chrome и разговоро..


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2017-08-23, 23:39:33)NoMaD написа:  Не разбрах само какво целиш с толкова дълбок разряд на батерията?

Просто този път така се получи, иначе обикновенно е на 10%.
Целя да не го мисля толкова колко ще изкара. Факт е че ако се ползват по предназначение, си държът добре батериите. И да, игрите са хубаво нещо, но телефона е неудобен за това!

HTC Desire™ HD, HTC Sensation™ XE, Samsung Galaxy Note III and IV and IX, S7 Edge and S8+, Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай

Нещо не ме кефи батерията след последния ъпдейт и Биксбито Sad Sad

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И при мен батерията преди ъпдейта се държеше по-добре, а биксбито съм го изключил и забранил навсякъде...
Цитирай

При мен е добре, но не ползвам бигсби. Не виждам смисъл в него. Не се виждам да съм на улицата или в заведение и да давам гласови команди.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

И аз не го ползвам. Малко като се замисля при мен не се е променило чак толкова с батерията.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 13 гост(и)