Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S8 / S8+ - резултати, коментари, съвети

Да колега @liefish , не съобразих да снимам и по надолу  , но след това на снимката  стои  chrome , защото през него проверявам всичко,  дори Facebook ми е там, после са Viber, telegram и други андроид apps които ползвам  Big Grin иначе като цяло телефона се ползва за разговори и всички останали неща който може да прави  , игри не играя  Visslar
Цитирай
Аксесоари

Най-накрая разбрах от къде идват проблемите с батерията ми. И сега вече е по-добре.
.jpeg Screenshot_20180520-122255_Settings.jpeg Размер: 25.93 KB  Сваляния: 102
.jpeg Screenshot_20180520-122244_Settings.jpeg Размер: 27.43 KB  Сваляния: 97


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И откъде идват...?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-05-21, 10:14:19)alexander_sirakov написа:  И откъде идват...?

След като ъпдейтнах към орео не съм си спрял авто синхронизацията на Самсунг акаунта, тъй като ползвам gmail gboard и реално не ползвам приложения на самсунг. След като ги спрях нещата осезаемо се подобриха. Също така почнах на ползвам браузърът за фейсбук. Общо взето това е.
Цитирай

Аз след като ъпдейтнах към Орео батерията се скапа и правеше 3-4 часа екран, вместо 7, че дори и 8 преди това. Едва вчера се захванах и върнах фабрични настройки и нещата поне засега отново са в пътя.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

А аз се хвалех наляво и надясно, че батерията ми е топ (т'ва, преди Андроид 8). Сложих го, върнах фабрични и се започна веселието Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Притежавам телефона от 9-ти март.
Зареждам го рядко между 15-20%.
В повечето пъти между 20-30%.
Зареждам го смесено - с безжично бавно (вечер, че не ми се чака, а моето не поддържа бързо) и с бързо жично зарядно. [Изображение: f7c1797c02561da4d5213e627c3601fc.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Извинявам се,че не е по темата но вече се дразня. Само не мене ли ми излизат снимките така " крашнати " през Тапата???[Изображение: 8485f8a55e8fbac88ed30c5be832ca3a.jpg]

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Не е само при теб.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • bavarec6
Цитирай

Не е само при теб. Изключително ме дразни.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

И защо толкова време не го оправиха.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мда, изглежда след рисета нещата си дойдоха на мястото.

[Изображение: 8562ea718ee5b21ca3436e26aa356705.jpg]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Трябва да си оправят оптимизацията. Не може система android да ми е основен консуматор или да е на второ място след екрана..
Недопустимо е в standby режим изразходването на батерия да е равно на другия ми телефон от 2014г и то с батерия 3100 mah..
Цитирай

Аз на скоро в движение на 4г и около 40тина мин. на WiFi за 14:40ч. ден ме изкара 4:47мин СОТ. 26% лапна екрана, а 11% Андроид система .... ужас. Бива, но ми се струва по зле от Нугата все още. Ако изкарат още едно обновяване като последното дето закърпи батерията ще е страхотно!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

И сега Андроид ми е на второ място, но преди да рисетна правех по 4 часа екран със зор. Сега съм на 90% и близо час екран, така че пак добре.
Като гледам и вчеря 7 часа минимум ще направя, което ме устройва.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Някой днес да е забелязал по-висока консумация на батерията с мрежата на теленор?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз не.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

(2018-05-22, 17:40:07)Marto.g написа:  Някой днес да е забелязал по-висока консумация на батерията с мрежата на теленор?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Последния път като имах проблем с мрежата им батерията се източки толкова бързо ,че не разбрах какво се случва. В Теленор ми казаха ,че най-вероятно е имало проблем с клетката. Нямах обхват , телефона ми загря и батерията падна много бързо. Естествено моето може и да е било проблем с телефона и да не е свързано с твоя случай.
Цитирай

Аз най-накрая наравих ресет (след ъпдейта до орео не бях).Засега осезаем разлика не виждам освен, че се вкарах в приключение да настройвам цял ден (ползвам стотина приложения).Заминаха ми и настройките на биксби-бях забравил изобщо да пипам телефона.Плейлисти онлайн събирани и класифицирани със над 100гб музика всичко замина.Ни бекъпа на Самсунг, ни на Гугъл ги опази...
Това ми е първия , а може би и последния телефон на който правя такава простотия като хард ресет...
Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен стана същото. За нула време.
(2018-05-24, 10:05:22)mefistoreyon написа:  Последния път като имах проблем с мрежата им батерията се източки толкова бързо ,че не разбрах какво се случва. В Теленор ми казаха ,че най-вероятно е имало проблем с клетката. Нямах обхват , телефона ми загря и батерията падна много бързо. Естествено моето може и да е било проблем с телефона и да не е свързано с твоя случай.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-24, 10:33:25)Castroni написа:  Аз най-накрая наравих ресет (след ъпдейта до орео не бях).Засега осезаем разлика не виждам освен, че се вкарах в приключение да настройвам цял ден (ползвам стотина приложения).Заминаха ми и настройките на биксби-бях забравил изобщо да пипам телефона.Плейлисти онлайн събирани и класифицирани със над 100гб музика всичко замина.Ни бекъпа на Самсунг, ни на Гугъл ги опази...
Това ми е първия , а може би и последния телефон на който правя такава простотия като хард ресет...

Някъде в началото на годината Samsung Cloud съобщиха, че спират да поддържат услугата "архивиране и възстановяване на данни за приложенията". Алтернативата е друг облак или със Smart switch на лаптопа.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

На мен в последно време много бързо пада незнам дали е от мрежата понеже мтел го купиха А1. Батерията пада много бързо и не мога да открия проблема...
http://prikachi.com/images.php?images/289/9334289o.jpg
Ето и инфото
http://prikachi.com/images.php?images/311/9334311n.jpg
Апарата е с8+ втора ръка съм го взел.

Дали не е за смяна самата батерия?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

[Изображение: 21871901.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Ако направя хард ресет дали ще се оправи ...?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Най вероятно да, но не си прави резервно копие на приложенията и техните данни, а си ги инсталирай наново от магазина! Мен ресета винаги ме е спасявал, но ще те съветвам да си флашнеш телефона с Один!
Успех!

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)